CatlakKazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

AnasayfaPortailAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Quidditch Takımlarına Alımlar

+26
Arya K. Thrysta
Aiedial Thrysta
Sophié Emilié Rousséau
Diana Ashlee Brown
Eragon James Black
Evangeline Granger
Slytha Violét Rousséau
Camilla A. Bell
Stephén C. Colbert
Julie Annwyl Lovett
Nickholas Ryan Scofield
Frederick C. O'Brien
Kimbérley Emilia Lovett
Naetsu Y. Malfoy
Vanessa Joanna Malfoy
Pheobé J. L'monê
José Javier del Valdez
Galiena Joscelin Rymond
Tom Jack Malfoy
JacquaLine B. L'moné
Angelina Daphne Spencer
Melissa Amy Lovett
Qualetagia Malfoy
Onegmus O. Ambrosio
Tom Welling Malfoy
Jiména W. L'moné
30 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Kimbérley Emilia Lovett

Kimbérley Emilia Lovett

Savaş Tarafı : Ölüm Yiyenler
Mezun Olduğu Bina : Olmadim daha ama Hufflepuff olcak :D
Rp Partneri : Isteyen pm`den ulassin. :)

Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 7:24 am

Ad Soyad: Kimbérley Emilia Dark
Mevki: Kaptan = Arayıcı
Bina: Hufflepuff
Örnek Rp(En az 8 satır):

"Agh.. Bir örümcek.. Yavasca yanindan gec ve sakin ol.Panik yok.Sakin.Saaakiiiin..."

Örümcegin yanindan hizli ve "sakin" bir sekilde gectikten sonra, göl kenarina yönelmisti.Burasi cok doluydu.Her isi olmayan buraya geliyordu sanki.Oturacak agac dibi yoktu.Gölün kenarina otursa siriksiklam olacakti.Birkac dakika öylece yerinde durduktan sonra, yanindan gecen bir kizi yukariya dogru ilerlerken gördü.Neydi o yakasindaki arma? Gryffindor? Harika!!...Kizin pesine takildi.Kiz ya sessiz ya da macerali bir yere gidiyor olmaliydi.Emilia icin ikiside iyiydi.Gryffindorlu kiz sonunda agaclarin oldugu yerde durdu. Sag tarafa dogru yöneldi.Ama Emilia yerinde duruyordu.Bu yer büyüleyici bir güzellige sahipti.Agaclar harika görünüyorlardi.Uzunlardi ve... Fisildiyorlardi? Fisildayanlar agaclar miydi? Sonra gözü yere cakilmis ve egrilmis tabelaya bakti... Fisildayan agac korosu.

Agaclarin icinde ilerlerken bir yandan da agaclarin fisiltilarini dinliyor, ne dediklerini anlamaya calisiyordu.Yanindan gectigi agaclar bir anlik susuyor, o uzaklastiktan sonra tekrar fisildamaya basliyorlardi.Sonunda oldukca uzun bir agacin altinda durdu.Agac bak bak bitmiyordu.Kocaman bir gülümseme ile agacin altina cömeldi.Bagdas kurarak oturdu.Hala agaclarin sesini dinliyordu.O sirada arkadan bir ses duydu.Cabukca ayaga kakti ve asasini cikardi.Suan hicbir büyü bilmiyordu.Asasiyla ne yapacagini da. "Aman sallarim iste rastgele." diye düsünüyordu.Titrek bir sesle:

"K-kim var orada?"

diye sordu.Agacin arkasina dikkatlice bakarak.

out: Başka bir sitede kuzenim için yazdığım rpdir...
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 10:31 am

Alındın...
Frederick C. O'Brien

Frederick C. O'Brien

Savaş Tarafı : Zay oldum :D
Mezun Olduğu Bina : Gryffindor-okuyorum-
Rp Partneri : Jacenia L.Marisha Malfoy canım xD

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 2:20 pm

Ad Soyad:Frederick C. O'Brien
Mevki:Tutucu
Bina:Gryffindor
Örnek Rp(En az 8 satır):

"Evet evet bağladım!"
dedi sinirle.

Takım kaptanı Fred'e talimatlar taktikler veriyordu.Fred'in ilk maçı olacaktı bu.Bu yüzden kaptan Fred'i sıkıyordu resmen.Sonunda ayakkabılarını bile bağlayıp bağlamadığını sorunca Fred baya sinirlenmişti.Kaptan hala hızlı hızlı konuşuyordu:

"Heyecanlanmana gerek yok sadece bir maç aslında ilk maçın -ben ilk maçımda kusmuştum- bişey olmaz ama sana.Sopanı sıkıca kavra bludger'lara iyi vur."

Fred gerisini dinlememeye gayret etti.İki saattir aynı şeyleri tekrar edip duruyordu.Maçın zamanı geldiğin *Sonunda* diye düşündü Fred.Kaptanın verdiği taktikler aklındaydı.Her ne kadar onu sevmese de Fred'den deneyimliydi.Onun sözlerini dinlemeye karar verdi ve ağır adımlarla yemyeşil Quidditch Sahası'na çıktı.

Her tarafta seyirciler bağrıyordu.Kırmızı altın sarısı renginde kaşkollar, havaya sihirle yazılmış yazılar Fred'e coşku veriyordu.Takım arkadaşlarıyla beraber süpürgesine bindi:
"Yukarı!"
diye bağırdı.Süpürge eline yapıştı resmen.Ayaklarını yere sertçe vurdu sert "Tok!" sesini duyduktan sonra havalandı.Hakem hava atışını yaptı ve maç başladı.Fred süpürgesiyle yukarı doğru yükseldi.Antremanlarda kullandıkları bludgerları aradı.Maç tüm heyecanıyla devam ederken Fred olduğu yerde duruyordu.Seyircilerden birkaç grup onu yuhaladı.Chris'in biraz morali bozuldu.Sonra toparlanıp etrafta boşboş dolanmaya başladı.Sadece hareketlilik olsun diye uçuyordu.Rezil olmamak için.Seyirci kulelerinin arasından geçerken bir bludgerdan zor kurtuldu.Sonra aklına onlara vurması gerektiği geldi.İşte!Bir tanesi üzerine geliyordu.Gittikçe hızlanıyordu.Artık topu iyice görebiliyordu.20 metre...10 metre...5 metre...

"Güm!!"

Hastane Kanadı'nda gözünü açtığında hatırladığı son şey bludgerın suratını dağıtışıydı.
Nickholas Ryan Scofield
Sihir Bakanı
Nickholas Ryan Scofield

Savaş Tarafı : Tarafsız
Mezun Olduğu Bina : Slytherin
Rp Partneri : Angelina Daphne Spencer
Asa : Ölümün Karanlığı ~
Özel Yetenek : Çataldil

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 7:25 am

Kabul Edildin!...
https://catlakkazan.all-up.com
Frederick C. O'Brien

Frederick C. O'Brien

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 9:31 am

ya bişey diyebilir miyim ben vurucu olmak istiyodum tutucu yazmışım yanlışlıkla vurucu olarak değiştirilebilirmiyim Smile
Julie Annwyl Lovett

Julie Annwyl Lovett

Savaş Tarafı : Death Eaters
Rp Partneri : Jack Bowen

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 10:16 am

Değiştirildi..
Frederick C. O'Brien

Frederick C. O'Brien

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 16, 2008 1:43 am

değiştirilmiş ama ana sayfada yazmıyor :?
Stephén C. Colbert

Stephén C. Colbert

Savaş Tarafı : ..
Rp Partneri : Ben kendime yeterim.:P

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 4:52 am

Ad Soyad: Stephén Colyn Colbert
Mevki: Vurucu

Bina: Slytherin
Örnek Rp(En az 8 satır):

Stephén, takımdaki diğer oyuncularla aynı anda ayağını hızla yere vurmuş, yaklaşık 8-9 metre yükseldikten sonra havada asılı kalmıştı. Neyseki soğukkanlı bir yapısı vardı; yoksa çığlık çığlığa bağıran Slytherin'lerle dolu tirübünleri görünce tıkanıp, oyunu bırakabilirdi. Kendisi gibi, tüm takım soğukkanı bir şekilde yerlerini almış, başlangıç düdüğünü çalacak olan profesöre bakıyordu. Bir eliyle süpürgesine tutunurken, öbür elinde vurucunun tek ihtiyacı olan sopayı tutuyordu.. Profesör tüm topların olduğu kutuyu açmış, fakat onları yerinde tutan bağları açmamıştı. Bir kaç cm daha yükselirken dikkatle etrafına baktı. Arayıcı Pansy, kendisinden metrelerce yukardaydı, diğer vurucu Jiména ise herzamanki gibi hırsla, karşı takımıirübünlerine,Gryffindor'lara bakıyor, bir yandanda profesörün düdüğünü çalmasını bekliyordu. Kaptanlarının, en yakın arkadaşı Quaetagia'nın kendisine seslendiği zorlukla duyabildi. Kız uzun saçları rüzgarda dalgalanarak kendisine doğru bir kaç metre yaklaştığını gördü.

" Sen o tarafta kal Stephén, Jiména arayıcıyı koruyacak. "

Hızla başını sallayıp, kalabalığın sesini bastırma çabasıyla cevapladı.

" Peki, iyi şanslar ! "

Kız cesaret verircesine gülümseyip yerine geri dönerken, Stephén bu gülümsemenin kendisini oldukça rahatlağını farketti. Bir an, düdük sesini duyunca süpürgesinden düşecek gibi olmuştu. Takımdaki diğerlerininde kendisinden farkı olmadığının farkındaydı. Maç başlıyordu..

En son Stephén C. Colbert tarafından C.tesi Mayıs 24, 2008 6:31 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://www.atfreeforum.com/hogwartstr/index.php?mforum=hogwartst
Camilla A. Bell

Camilla A. Bell

Savaş Tarafı : Tarafsız ama ailesinin neredeyse tüm üyeleri Slytherin'li veya ö.y.dir.
Mezun Olduğu Bina : (Okuyorum)Gryffindor
Rp Partneri : Coming Soon xD (kurgu hazır)

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 24, 2008 6:26 am

Ad Soyad: Camilla Angie Bell
Mevki: Kovalayıcı

Bina: Gryffindor
Örnek Rp: Angie çok heyecanlıydı. Bu ilk maçıydı. Mavi gözleri heyecanla parıldıyordu. Yüzünde heyecan-korku ve sevinç karışımı bir ifade vardı. Saçları ve cüppesinin etekleri rüzgardan uçuşuyordu. Sonunda süpürgesine atladı ve sahaya çıkmaya hazırlandı. Takım kaptanysa sürekli taktik veriyordu:

" .. ve sakın takım ruhunu bozmayın. Tamam mı? Slytherin'ler hilebaz, acımasız ve sinsi olabilirler. Bu yüzden siz de onların bu özelliklerini ayna gibi onlara yansıtın. Hazır mıyız? "

sonunda takım oyuncularının adlarını saydı ve hepsinin tam olduğunu öğrendi. Süpürgesinde hazır bekleyen Angie, işaretle ayağını yere vurdu ve hızlıca sahaya çıktı. Quaffle oradaydı işte. Slytherin'li iki kovalayıcı onu kovalıyordu. Sonunda Gryffindor'lu diğer kovalayıcıya döndü ve:

" Ben oyalarım onları, sen sayı yapmaya bak. "

dedi. O sırada Slytherin'liler iyice yaklaşmıştı çemberlere. Sonunda yanlarına geldi ve onları ittirmeye başladı. Bu arada diğer Gryffindor'lu kovalayıcı Quaffle'ı kaptğı gibi Slytherin kalesine doğru uçmaya başladı... ve... SAYI! Gryffindor tribünü dalgalandı ve çığlıklar yükseldi. O sırada Slytherin trübününden ise yuhalamalar ve bazı küfürler yükseliyordu. Ama maç devam ediyordu... Slytherin'liler bu sayıya karşılık sinirlenmiş ve bu sinirlerini daha sıkı oynayarak göstermişlerdi. Ancak çok geçti. Gryffindor arayıcısı Snitch'i elinde tutuyordu... Gryffindor yenmişti. Angie süzülerek yere güzel bir iniş yaptı ve takım arkadaşlarını kutladı. Ortak salonda büyük bir şölen bekliyordu onları...
Slytha Violét Rousséau

Slytha Violét Rousséau

Savaş Tarafı : qüçüq ö.y'ciq xD
Mezun Olduğu Bina : sLytherin ama okuyom!!Hemen mezun yaptınız haa xD
Rp Partneri : yoq ama oLsa fenada oLmaz

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 28, 2008 12:34 pm

Ad Soyad:Slytha Sophié Emilié Héimchéin
Mevki:Tutucu
Bina:Slytherin
Örnek Rp(En az 8 satır):
Sabahın ilk ışıkları Yui'nin gözlerine vuruyordu.Yorganı hızlıca başının bitimine kadar çekti.Borda örtüsünün üstü gittikçe aydınlanıyordu.Yui o örtünün altında gittikçe ısınıyordu.Eliyle tuttuğu yorganını başının üstünden attı.Saçları elektriklenmişti.Etrafına baktığında bütün kızların uyuduğunu gördü.Hafif bir şekilde doğrularak komidininde duran surahiden bardağına su doldurdu.Bardağını eline alıp 1-2 yudum içti ve gürültülü bir şekilde tekrar komidinine koydu.Yatakhanede biran hışırtılar doldu.Bazıları gözünü açmıştı bazıları ise diğer uca dönmüştü.Yorganını bacakarının üstünden atarak doğruldu ve pam!!Başını üst ranzaye vurmuştu.Elini başının üstüne koyup;

"Şu lanet ranzalar."

Bu lafını oldukça kısık bir sesle söylemişti.Başını öne eğerek kalktı.Saçları resmen düğüm olmuştu.Yanında duran dolabından cübbesini aldı.Yatağının üstüne koyduğunda cübbesinin üstünde parlayan Hufflepuff armasına baktı.Hızlıca üstünü giyinip ve tarağını alıp yatakhaneden çıktı.Ortak salona girdi ve pencerenin önüne doğru yürüdü.Gıcırtıyla pencereyi açtı ve yüzünü okşayan sıcak havaya gülümsedi.Hafif bir rüzgar vardı.Saçları uçuşuyordu.Tekrar pencereyi kapatıp ortak salondan çıktı.Ağızına bir şarkı takılmıştı ve kısık bir sesle onu söylüyordu.Önüne tek tük kişi çıkıyordu.Merdivenlerden hızlıca aşağıya indi.Aniden başını birisine çarptı.Karşısında Uçuş Profesör'ü vardı.Açık sarı saçları dümdüzdü ve hafif rüzgarda oynuyordu.Mavi gözleri parıl parıl parlıyordu.Başını hızlıca öne eğip;

"Günaydın profesör."

diyip gülümsedi.Ne kadarda çok gülümsüyordu böyle.Profesör Yui'ye bakıp;

"Günaydın tatlı Hufflepuff'lı kız.Bu vakitte burda ne işin var?"

Yui bu profesörü nedense çok seviyordu.Tarağının etrafındaki taşlar eline batıyordu.Profesörün sorusuna;

"Profesör çok erken kalktımda tuvalete gidiyordum.Her neyse.İyi günler."

diyip ordan ayrıldı.Aklından durmadan "Bu profesörü nedense çok seviyorum.Çok iyi birisi vede güzel.Keşke onu gibi olabilsem." Derin bir nefes alıp içini çekti.Bunları düşünürken sonunda tuvaletlerin olduğu yere gelmişti.Uzun koridorlardan yürüyerek kızlar tuvaletine girdi.Etraf çok güzel bir şekilde temizlenmişti ve parlıyordu.Hemen en güzel aynanın karşısına geçip saçlarını taramaya başaladı.Ağzına bir şarkı tutturmuştu.Bu sefer bu şarkıyı mırıltıyla söylüyordu ve sesi tuvalette yankılanıyordu.Son bir kez daha tarağı saçından aşağıya indirerek kendine baktı.Uzun saçları beline kadar uzanıyordu.Arasındaki pembe saçlar çok belli oluyordu.Kısa eteği nedense bütün erkeklerin dikkatini çekiyordu.Bunda ne vardı ki.Sadece kısa bir etek.Elinde tarağıyla tekrar tuvaletten çıktı.Tam koridordan çıkarken karşısından gelen çocuğa baktı.Oda bir Hufflepuff'lıydı ama onu binasında hiç görmemişti.Yui gülümseyerek çocuğun yanından geçti.Hızlıca kızlar yatakhanesine doğru gitti.Çoğu kız kalkmıştı.Bazıları ise hala uyuyordu.Dolabının kapağını açıp tarağını koydu ve etrafına bakındı.Yatağına uzanıp ikizini düşünmeye başladı.Oda bir Hufflepuff'lıydı ve hala uyuyordu.Aynı Yui'ye benziyordu.Yatağından tekrar doğrulup yatahaneden çıktı.Ortak salonun önünden geçerken gene o çocuğu gördü.Hafifçe başını geri çekip o çocuğa baktı.Yanında da bir çocuk vardı ama o nedense Yui'nin pek dikkatini çekmemişti..Mavi siyah saçları yeşil gözlerini ortaya çıkarmıştı.Yönünü değiştirip ortak salona girdi.Sadece iki tane erkek vardı.Hiç kız yoktu.Gülümseyerek çocuklara bakıp;

"Sizi ilk defa görüyorum.Anlaşılan hiç yatakhanenizden çıkmıyorsunuz."

Elini uzatıp;

"Ben Yui.Naetsu Yui Hitomi.Birde ikizim var.Oda buralarda bir yerdedir.Gelir birazdan."

Çocukların konuşmaları bölünmüştü.Yui hızlıca bir şeyler söylemişti.onlarda gülümseyerek;

"Selam.Ben Mike.Buda Tom.Memnun oldum."

Yui'nin elini sıkmıştı.Mike.Çocuğun adı Mike'dı.Gülümseyip;

"Bende mumnun oldum."

Hemen elini saçına götürüp düzeltmeye başlamıştı.Saçlarındaki morlar aşırı derecede parlıyordu.Büyük gözleri galiba çocukların dikkatini çekmişti.Yui gülümseyerek;

"Galiba gözlerim dikkatinizi çekti.Doğaldır.Bir Japon'um.Sırf Hogwarts için buraya geldim."

demişti.Midesi gurulduyordu.Elini midesine götürüp öylece beklemeye başladı.
Evangeline Granger

Evangeline Granger

Savaş Tarafı : :...züмяü∂üαηкα уσℓ∂αşℓığı.
Mezun Olduğu Bina : GRYFFİNDOR(okuyorum)
Rp Partneri : ...{Onegmus Ambrosio}...

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Mayıs 29, 2008 2:32 pm

Ad Soyad:Evangeline Granger
Mevki:Kovalayıcı
Bina:Gryffindor
Örnek Rp(En az 8 satır):

Eva sabah erkenden uyanmıştı. Uyumak istedi ama uyuyamadı. İçinde bir heyecan vardı. Yatağından doğruldu ve üstüne hırkasını geçirdi ve terliğini giydi. Terlikleri yere sürte sürte odanın kapısına kadar gitti. Çok uykusu vardı ama uyumak istemiyordu canı. Odadan çıktı ve banyoya gitti. Elini yüzünü yıkadı. Bugün aynada kendini daha bir güzel gördü. Nedenini anlayamadı ama gerçektende büyüleyici gözüküyordu.

Eva uyandığında kimse uyanmamıştı henüz. Eva aşağıya indi ve buzdolabından birşeyler atıştırdı. Kardeşinin odasına yöneldi çok masum bir şelikde uyuyordu. Yanağına bir öpücük kondurdu ve odadan sessizce çıktı.

Eva odasına geri döndü yatağın içine yeniden girdi. Televizyonu açtı. Eline de bir kağıt ve kalem alarak birşeyler karaladı. Eva'nın gözlerinden uyku akıyordu adeta. Uyuyakalmıştı Eva. Taki kız kardeşi yanına gelip:

-"Haydi abla uyan artık. Aşağıda seni bekliyoruz." diyene kadar.

Eva aşağıya indi ve kahvaltısını yaptı. Tam sofradan kalkıyordu telefon çaldı. Eva telefona baktı arayan arkadaşıydı. Bugün birşeyler yapmak istediğini söyledi. Eva arkadaşlarıyla buluşmak üzere yukarı odasına çıktı ve uyumlu bir şelikde giyindi. Yanına alacağı küçük çantasını hazırladı ve aynanın karşısına geçti. Saçlarını yaptıktan sonra annesinin yanına indi ve gideceğini haber verdi. Eva'nın annesi Eva'yı pek özgür bırakmazdı. Eva eğer eve dediği saatten biraz geç gelse hemen geelcek hafta sonu ceza alırdı. Bu nedenle dışarı çıktığında tedbirini alırdı.

Eva bugün arkadaşlarıyla buluşacağı yere gittiğinde tanımadığı biri daha vardı. Elini uzattı ve :
-"Merhaba ben Evangeline. Kısaca Eva diyebilirsin." dedi ve gülümsedi.Çocuğun adı "Charlie" idi. Oldukça iyi anlaşmışa benziyorlardı. Ayrıca Charlie oldukça yakışıklı ve iyi biriydi.
Gün geçtikçe Eva ve Charlie daha çok buluşmaya başladılar. Tüm arkadaşları onların sevgili olmalarını bekliyorlardı. Ancak Eva ve Charlie öyle düşünmüyorlardı. Eva ve Charlie çok yakın arkadaş olmuşlardı. Bir akşam Charlie Eva'nın ailesiyle tanıştı. Oldukça iyi anlaşmışlardı. Artık daha rahat buluşuyorlardı. Çünkü Eva'nın ailesi Charlie'ye çok güvenmişlerdi. Bir akşam Eva ve Charlie dışarı çıktıklarında Charlie Eva'ya:

-"Ailen seni çok planlıyor hiç özgür değilsin." demişti. Eva çok sinirlenmişti. Çünkü Eva özügr bir kızdı. Charlie bunu ona kanıtlayacağını söyledi. Eva'nın kolunu tuttu ve yola sürükledi. Charlie yola uzandı ve Eva'ya dönerek:

-"Hadi Eva sende gel." dedi. Eva çok şaşırmıştı. Bunu yapamıyacağını düşündü.

-"Bu delilik" dedi Eva Charlie'ye. Charlie hâlâ ısrarlıydı. Eva en sonunda pes etti ve yere yattı. Birlikte yıldızları izliyorlardı derken bir korna sesi duyuldu. Charlie Eva'yı yerden kaldırdığı gibi fırlattı tabi kendide fırladı. Eva çatlarcasına gülüyordu bu çok hoşuna gitmişti. Charlie Eva'yı evine davet etmişti. Beraber çok zevkli oyunlar oynuyorlardı Eva hiç olmadığı kadar mutluydu. Ancak Charlie'nin evine polis gelmişti. Polis her yerde Eva'yı arıyordu.Ailesi herzamanki gibi ortalığı telaşa vermişlerdi. Eva eve gittiğinde babası sert bir şelikde:
-"Saatin kaç olduğundan haberin varmı? Ayrıca bir daha onunla görüşmeyeceksin." diye bağırmıştı. Eva annesinden yardım bekledi ama bir süre sonra bununda hata olduğunu anladı.Anneside çok kızmıştı.Eva daha fazla dayanamadı:

-"Yeter hayatında herşeyi siz belirliyorsunuz.Bıktım artık bu düzenden. Bir hayatım bile yok. Charlie'ylede görüşeceğim. Ben onunla gerçek hayatı anladım." dedi ve sesini çok yükseltmişti. Bunu yaptığını oda farkındaydı ama artık sinirlenmişti. Evin kapısını hızlı bir şelikde çarptı ve dışarı çıktı. Dışarı Charlie'yi gördü. Ona koşarak sarıldı. Charlie Eva'nın kardeşi gibiydi. Daha sonrada Charlie'nin evine gitmeye karar verdiler...

NOT: BAŞKA Bİ YERDE YAPTIĞIM RP'DİR!!!
Eragon James Black

Eragon James Black

Savaş Tarafı : Öüm Yiyenler
Rp Partneri : Stesha Irina Murder

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 30, 2008 7:18 am

Hepiniz Alındınız...
http://hp-rpg.team-forum.net
Diana Ashlee Brown

Diana Ashlee Brown

Savaş Tarafı : sonuna kadar Ö.Y..xD
Mezun Olduğu Bina : Hufflepuff öğrenciyim hala..
Rp Partneri : Tom Jack Malfoy

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 3:08 am

Ad Soyad:Diana Ashlee Brown
Mevki:Vurucu
Bina:Hufflepuff
Örnek Rp(En az 8 satır):Zihinbend dersinde yaptığım rp:

Diana Aritmansi dersinden çıktıktan sonra elinde kitaplarla bahçeye çıktı.Hemen bir banka oturup derin bir nefes aldı.Buiğrenç bir duyguydu onun için..Biraz dinlenmeliydi,elindeki saate baktığında Zihinbend dersinin başlamasına çok az kaldığını fark edip hızla yerinden kalktı.Koşarak Zihinbend dersliğinin olduğu yeri arıyordu..Yine her zaman ki gibi buldu ve sınıfa girip,

" Merhaba Profösör. "

diyerek yerine oturdu.Profösör konuşmaya başlamıştı,

" Sihirli Günler, Benimle ilk Zihinbend dersine hoş geldiniz! İsmim Eileen Garcia. "

Diana gözlerini ona dikmiş bir biçimde onu dikkatle izliyordu..

" Dersimi uygulamalı olarak işlemeyi düşünüyorum. Ama bu derste sadece tanışacağız ve Zihinbend hakkında genel bilgi vereceğim. İkinci derste zihnimizi kapamayı öğrenmeye çalışacağız ve sene sonuna kadar ilerletebildiğimiz yere kadar ilerleteceğiz "

Uygulamalı mı?Bu süperdi..Diana uygulamalı şeylere bayılırdı.Bu dönem Zihinbend dersleri çok eğlenceli geçeceğe benziyordu..

" Eminim bu dersi seçen herkes Zihinbend’in ne olduğunu bilmektedir. Zihinbend’in amacı özünde kendinizi düşmandan korumaktır. Genel olarak ise; Zihni, sihirli müdahale ya da etkiye karşı mühürlemedir. Eğer birinin zihnine girmek istiyorsak Occlumency büyüsünü kullanırız. Kendi zihninin sihir yoluyla başkası tarafından okunması veya ele geçirilmesini önleyebilenlere ise Zihinbendar ya da zihnefend denmektedir. Ben çoğunlukla Zihinbendar kelimesini kullanıyorum "

Profösör bu sözleri söylerken,Dianan bir yandan hepsini not fedterine yazıyordu.Her zaman dersi dinlerken not ederdi.Hani herkesin bir öğrenme tekniği var derler ya,Diana'da not ederek öğrenirdi..

" Bir, iki ve üçüncü sınıfta sadece zihnimizi kapamayı öğreneceğiz. Diğer sınıflara geldiğiniz de, başkalarının zihnini de okumayı öğreneceğiz. Tabi bunu her öğrenci başaramayacaktır. Yıllar ilerledikçe sayımız yavaş yavaş azalacak. "

" Dersimiz hakkında genel bilgi verdiğime göre; şimdi sizleri tanıma sırası geldi. Kendinizi tanıtırken ders işleyişinden memnun olup olmadığınızı söylerseniz iyi olur. "

Diana Profösör'ün son sözünün üzerine parmağını kaldırıp bekledi.Profösör ona söz hakkı verdikten sonra ayağa kalktı ve konuşmaya başladı,

" Adım Diana Ashlee Brown,11 yaşındayım,Hufflepuff binasındayım..Ermm..bu arada ders planlamasını gayet mantıklıca yapmışsınız Profösör.. "

Yerine oturdu..Sırayla tüm sınıf kendini tanıtıyordu.Zaten çoğu kişi ile de önceden tanışmışlığı vardı..İlk dersleri oldukça zevkli geçmişti.Herkes kendini tanıtmayı bitirdiğinde Profösör şu kelimeleri söyleyip sınıftan çıktı,

" Dersimiz bitmiştir. Sizleri tanıdığıma memnun oldum, umarım sizde olmuşsunuzdur. Zihinbend ile ilgili bir şeyler öğrenmek isterseniz kütüphaneye başvurabilirsiniz. Sihirli günler "

Hem zaten zilde çalmıştı.Diana bütün eşyalarını toplayı sınıftan ayrıldı.Sonunda bir dersi daha atlatmıştı.
http://www.hogwarts-rpg.forum.st
Eragon James Black

Eragon James Black

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 5:18 am

Alındınız..
Sophié Emilié Rousséau

Sophié Emilié Rousséau

Savaş Tarafı : --
Mezun Olduğu Bina : Hufflepuff Öğrencisi...
Rp Partneri : yok

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 5:50 am

Ad Soyad: Sophié Emilié Rousséau
Bina: Hufflepuff
Örnek Rp(En az 8 satır):
Sophié ilk maçları için çok heyecanlanmıştı. Maçları Slytherin'leydi ve onun ikizi de oynuyordu.
Bu maçı kaybetmemeliyiz diyordu Sophié kendi kendine durmadan. Sabah henüz çok erkendi ve o bir türlü uyuyamıyordu. Yatakhanedeki yumuşak yatağında bir sağa, bir sola dönüyordu. Sabahın taze ışıkları yeni yeni aydınlatıyordu yatakhaneyi.
Onun dışında herkes uyuyor gibi görünüyordu. Ses çıkartmadan kalktı, üstünü giyindi ve ortak salona yöneldi. Ferah ortak salonda şömine hala yanıyordu ve o da şöminenin yanındaki rahat koltuklardan birine gömüldü.
Taktikleri son bir kez daha gözden geçirdi, artık ezberlemişti. Heyecanını yatıştırmak için biraz kitap okumaya karar verdi. bir süre sonra çoğu arkadaşı kalkmış ve hazırlanmıştı.
Beraber büyük salona yemek yemeğe indiler. Arkadaşlarının hepsi onlara destek olmaya çalışıyorlardı ve Sophié'nin daha da kötü hissetmesine neden oluyordu. Sonuçta yenemezlerse sadece onlar değil, binalarnın yenilgisi olacaktı bu. Yemekte pek fazla bir şey yiyemedi, zaten pek aç da değildi. Maç vakti geldiğinde büyük salondan çıkarken kardeşine rastladı ve

"İyi olan kazansın" deyip göz kıptı.
Angelina Daphne Spencer

Angelina Daphne Spencer

Savaş Tarafı : Hakem!
Mezun Olduğu Bina : Gryffindor
Rp Partneri : Matt Damon Malfoy

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 6:07 am

Alındın...
Sophié Emilié Rousséau

Sophié Emilié Rousséau

Savaş Tarafı : --
Mezun Olduğu Bina : Hufflepuff Öğrencisi...
Rp Partneri : yok

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 9:27 am

Ya kusura bakmayın, çok özür dilerim ben tutucu olsam? Kardeşime rpyi yaptığımı şimdi onu kopayalayıp formu da doldurup göndermesini istemiştim. Yanlışlık yapmış Embarassed
Eragon James Black

Eragon James Black

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 9:33 am

Pekii tamam
Aiedial Thrysta

Aiedial Thrysta

Savaş Tarafı : Zümrüdüanka Yoldaşlığı

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 11:30 am

Ad Soyad:Aiedial Thrysta
Mevki:Kovalayıcı
Bina:Griffindor
Örnek Rp:

"Artık zamanı geldi!" diyerek Aiedial süpürgesine bindiği gibi havalanmaya başladı. Giydiği kırmızı cübbesi arkasından pelerin gibi havalndıkça kendisini kanatlı bir aslan gibi hissetti. "İste asıl şimdi bir griffin oldum" dedi.

Uçarken kimseyi gözü görmedi onun tek amacı uçmaktı. Hızlıca hemde hiçkimsenin yetişemeyeceği hızla uçmak. Bunun için vücudunun pozisyonunu iyi hazırlaması gerekti. başını öne doğru eğmesi bir kolunu süpürgesinin önüne doğru uzatıp tutması ve diğer kolunu topu sıkıca kavrayabilmek için kolunun altına yerleştirmesi.. kolay birşey gibi görünsede bu Aiedial için çok önemliydi. İstediği kovalayıcılık görevini alabilmekiçin çalışması en önemli şeydi o an için

Bir an gözüne başka kırmızı pelerin takıldı.Biraz yavaşladı ve kim olduğunu öğrenmek için yanına doğru gitti. Gitmesine gerek kalmadan kardeşi Arya olduğunu öğrendi. Arya her zamanki nezaketiyle "Merhaba" dedi. Kardeş oldukları pek belli değildi aslında. Arya sıcakkanlıydı ama Aiedial tam tersi ama bunu düşünecek zamanı yokken Arya "Hadi beraber çalışalım sonra da ortak salonda yemek yeriz" diye öneride bulundu. Aiedial "Zaman kaybetmeye hiç niyetim yok hemen antremana başlayalım o zaman" dedi. "Sonra da yemek yeriz" diye devam ettirdi Arya. Yine ters düşmüşlerdi. Aiedial çalışmak istiyordu ama Arya nın kendisini düşündüğünü biliyordu bu yüzden bi,r an önce antremana başladılar. Güneşin altında asil bir griffin gibi uçtular. İşte şimdi güneşle kardeş oldular.
Arya K. Thrysta

Arya K. Thrysta

Savaş Tarafı : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Mezun Olduğu Bina : Gryffindor Öğrencisi
Rp Partneri : Öyle şeylerle uğraşacak vakti yok

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 11:33 am

Ad: Arya K. Thrysta

Mevki: Tutucu

Bina: Gryffindor

Örnek Rp(En az 8 satır):

Arya her zamanki gibi erkenden kalkmıştı, fakat zaten pek uyuyamamıştı ki. Etrafa göz gezdirdi, yatakhanede yumuşak yataklarında uyuyan birçok arkadaşı vardı.

Üstünü giyindi, sabahın erken saatinde ne yapacağını bilmiyordu ama daha fazla kendisini zorlamak da istemiyordu. Aynaya baktı, gözleri hafif şişmiş gibiydi.

Gece geç saatlere kadar ders çalışmış, sonra da aklına ertesi günkü maçları gelince iyice uyku tutmamıştı. Ortak salona indi, henüz kimse yoktu. Camın kenarındaki masaya geçti. Ortak salonda günün ilk ışıkları süzülüyor, odaya hoş bir şekil veriyordu.

Arya masaya oturdu, dışarıya bir göz gezdirdi. Şanslarına hava açıktı. Parça parça bulutlar vardı sadece. Onlar da pek yağmur yağdıracak gibi durmuyordu. Ortak salondaki pencereden Quidditch sahası gözüküyordu ve Arya oraya dikkatle baktığında birini gördü. Kırmızı cüppeli biriydi ve Arya dikkat etiğinde bunun kardeşlerinden biri olan Aiedial olduğunu fark etti.

Hemen yatakhaneden Quidditch cüppesi ile süpürgesini aldı ve koşarak ortak salondan ayrıldı. Sahaya gidiyordu. Kardeşi Aiedial’in yanına.

Sahaya vardığında hemen soyunma odasında cüppesini giydi, süpürgesini kaptı ve Aiedial’in yanına doğru uçtu.

“Merhaba”
dedi kardeşine. Aiedial ona döndü ve selam verdi.
Arya sıcakkanlıydı ama Aiedial tam tersi ama bunu düşünecek zamanı yokken Arya
"Hadi beraber çalışalım sonra da ortak salonda yemek yeriz" diye öneride bulundu. Aiedial "Zaman kaybetmeye hiç niyetim yok hemen antrenmana başlayalım o zaman" dedi. "Sonra da yemek yeriz"
diye devam ettirdi Arya.
Beraber antrenman yapmaya başladılar. Uçmak ne güzel şey diye düşündü Arya. Kendini güneşe daha yakın hissediyordu ve bu onun çok hoşuna gidiyordu. Güneşin altında asil bir Griffindor gibi uçtular. Artık yeterince antrenman yaptıklarına karar verdiklerinde, büyük salona, yemek yeğeye gittiler.
Eragon James Black

Eragon James Black

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 12:48 pm

Tamam arkadaşlar sadece Hufflepuff kaldı porsuklar hadi..!!
Ryuchi K. Masarakazu

Ryuchi K. Masarakazu

Savaş Tarafı : karanlık taraf
Mezun Olduğu Bina : Huflepuff(okumakta)
Rp Partneri : Qualetagia Malfoy: Benim biricik çekik gözlü sevglim

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 2:47 pm

Ad Soyad: Ryuchi K. Masakazu
Bina: Huflepuff
Örnek Rp(En az 8 satır):

Karnlık her tarafa hakim olmuştu. Etraf iğice bulanmaya ve ucu görünmez bir karanlığa boğulmuştu. Kai karanlığı çok seviyodu. Etrafta kimsecikler görünmüyordu. Hufflepuff binasının büyük giriş kapısından çıktı. Bianın porre derliğindeki resim birşeyler söylendi. Ağır adımlarla merdivenlerden indi. Kimseye görünmemeliydi. Bu saatte dışarıya çıkmanın yasak olduğunu elbette biliyordu ama Qudditch için herşeyi göze alabilirdi.

Elinde ateş okuyla hızlı hızlı yürüdü. Bahçeye çıkmıştı artık. Buaraya kadar hiç bir sorunla karşılaşmamıştı. Bu iyiye işaretti. Qudditch sahasına vardığında içinde hem birşeyler hareket etti. Ardından diğer gün olacak seçmeler için hazırlanmaya başladı. Ateş okunun üzerine binip ayağını yere hızla vurdu ve işte havadaydı. Hızla yükseldi. Sadece uçuyordu. Kendini deniyordu. Karanlık puslu gökyüzünde yanlız olduğunu zannediyord. Oysaki yanlız değildi. Ondan başkalarıda vardı. Birden her taraf acı verici bir sessizliğe büründü. Siyah sulüetler üzerine doğru geliyordu. Bunları biliyordu. Hızla kaçmaya çalıştı. Çok fazlaydılar ne yuapmalıydı. Gözleri giderek kapandı tek söyleye bilidiği şey
_'' Ruh emiciler'' oldu.

Rpout(kısa oldu hızlı yazdığımdan dolayı kabul etmezseniz başka bir zamanda uzun yazarım
Angelina Daphne Spencer

Angelina Daphne Spencer

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 11:50 pm

Kabul edildi...
Eleadora Patrisia Dryope

Eleadora Patrisia Dryope

Savaş Tarafı : ö.y'cik...Minicik Ö.Y xD
Rp Partneri : A.R.A.N.I.Y.O.R

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 1:48 am

Naomi sabahın 6:30’da iğrenç bir sesle uyandı. Sinirli uyanmak her zaman dezavantajdı. Gergin ve mutsuzdu. Hemen kalktı ve üstünü giyindi. Kahvaltıya indiğinde bütün masayı başına toplamış şeklinde takım kaptanı Harry duruyordu. Millete öğütler veriyor ve yemek yiyin yemek yiyin diye bağırıp çağırıyordu. Fakat kendisinin bir lokma bile yediği yoktu Naomi gülerek:

-Harry biraz bize diyeceğine kendin ye. En fazla senin yemen lazım hatta. Takım kaptanı olarak.

- Tamam,tamam..Yiyorum fakat Naomi…NAOMİ!!!!Peynir almamışsın seni sersem.. Esas senin zayıf vücudunla ne yapacağız onu bilemiyorum..

-Tamam Harry..Panik yapma..Alıyorum..Sen yemene bak..dedi ve geçiştirdi.Aslında ağzına bir lokma sürmeye hali yoktu.Saat 9:40 olmuştu bile.Maç ise 11:00’da başlayacaktı. Senenin son maçıydı ve çok önemliydi. Eğer bu maçı kazanabilirlerse Hufflepuff şampiyon olacaktı. Bu da büyük bir gururdu. Takımın en değerli oyuncusu Yui idi.Takımın arayıcısıydı. Bütün takım ona inanıyor ve güveniyordu. Fakat Panthea’nın da rolü küçük değildi yani.Vurucu olacaktı. Birçok sayı atmayı hedefliyordu. Fakat süpürgesi çok da hızlı ve iyi değildi. Bir Nimbus’u vardı. Bu düşüncelere dalmış olan Naomi Harry’nin dediklerinin hiçbirini duymamıştı ve ne yazıkki Harry bunu fark etmişti. O anda bir:

-LANET OLASI!!BENİ DİNLEMEYECEKSEN BURADA İŞİN NE?ÇOK MU İYİ BİLİYORSUN HERŞEYİ? HA..? KONUŞSANA…diye bir çığlık geldi.Naomi korkmuştu ve incinmişti. Takım arkadaşlarının yanında böylesi bir çığlığı hak etmiyordu.Sadece maçı düşünüyordu ve ne yapacağını planlıyordu.Birden gözünden bir yaş süzüldü Naomi’nin ve koşarak büyük salondan dışarı attı kendini.Gözlerinden şimdi milyonlarca damla süzülüyordu.Naomi kendisini yatağına atmış hüngür hüngür ağlıyordu.Maça çıkmayacaktı.Bu kadar hakaretten sonra dayanamazdı buna.Naomi hüngür hüngür ağlarken büyük salonda Hufflepuff’lılar aralarında konuşuyorlardı.

-Çok ağır konuştun Harry..

-O kadar hakaret etmemeliydin..

-Gerçekten şimdi bittik Harry.Naomi en iyi vurucuydu.İşimiz bitti.

-Çok abartın…derken Harry tekrar gürledi:

-ÜSTÜME GELMEYİN.HALLEDECEĞİM.. dedi ve dışarı çıktı.Huffepuff ortak salonuna gidiyordu.Naomi’den belki de özür dileyecekti. Ortak salona geldiğinde Naomi yatağından kalkmıştı ve buğulu gözlerle camdan dışarıyı izliyordu.Harry geldiğinde ise:

-Git buradan Harry.Bensiz de yapabilirsiniz?Ben işe yaramaz bir tüy kafayım öyle değil mi?Haydi git buradan…

-Hiçbir yere gitmiyorum.Maça sende çıkacaksın..Özür dilerim..Kendime hakim olamadım..Pardon..

-Önemi yok..Ama ben maça çıkmıyorum..

-Tekrar bağırmaya başlamadan gelsen iyi olur..Maça 20 dk kaldı.Son hazırlıkları yapmalıyız..Daha cübbeni bile giymedin..

-Tamam sen git geliyorum…dedi ve Harry’nin çıkışını izledi.Sonra ise kendini Qudditch sahasında buldu.Hemen cübbesini giydi ve süpürgelikten süpürgesini aldı.Sahaya çıkıyordu Ravenclaw’lılar..Çekişmeli bir maç olacağı kesindi..

Ravenclaw-Hufflepuff Dönemin Son Maçı

Ravenclaw’lar sahaya çıkmışlardı.Üstlerinde mavi cübbeleriyle dikkat çekiyorlardı.Aralarından hemen yeni arayıcıyı bulmaya koyulmuşlardı.İlk fark eden ise Yui olmuştu.Hemen bağırdı:

-Şuradaki sarı saçlı kızı görüyor musunuz??Bence o bir arayıcı….dedi. Herkes kızın süpürgesine baktı.Çok kötü gözüküyordu.Bir Silsüpür’dü galiba.Bunun üzerine Naomi bir kahkaha attı.Sonra sahaya çıktılar.Harry ve George el sıkıştılar ve oyun başladı.İlk sayıyı kim yapacak merak konusuydu.Quaffle şuan Naomi’nin elindeydi ve Ravenclaw direklerine doğru ilerliyordu. Önünde ise hiçbir engel yoktu.Hızlandı ve…

- 10-0 Hufflepuff önde..diye bir ses geldi..Hufflepuff’lılar coşmuştu..Bu arada Yui de sarı saçlı Ravenclaw arayıcısını kandırmaya çalışıyordu.20 dakika sonra bir anons daha duyuldu ve Sally adlı diğer vurucu bir sayı daha atmıştı..Skor şuanda

-60-10 idi..Hufflepuff’ın artık Snitch’i yakalaması gerekiyordu ki Yui birden hızlandı..4 Metre kadar ilerisinde duruyordu altın Snitch ve parıl parıl parlıyordu.Bir gümbürtü ve daha sonra bir anons daha duyuldu..

-210-10 Hufflepuff Kupa’yı kazanıyor….O anda tüm Hufflepff’lılar sevinç çığlıkları atıyorlardı.Naomi çok sevinçliydi..Fakat gümbürtü sesinin nereden geldiği yeni anlaşılmıştı.Yui yere düşmüştü ve süpürgesinin kırılma sesi gelmişti.Yui’nin bişeyi yoktu fakat süpürgesi artık gitmişti…

Başka bir sitede yaptığım rp'dir....
Ayrıca Renklendirme yapamadım...Kusura bakmayın...
Mevki olarak vuruculuk istiyorum...
Angelina Daphne Spencer

Angelina Daphne Spencer

MesajKonu: Geri: Quidditch Takımlarına Alımlar   Quidditch Takımlarına Alımlar - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 2:53 am

Kabul edildin...

Quidditch Takımlarına Alımlar
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-
» Quidditch
» || Quidditch ||