CatlakKazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

AnasayfaPortailAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?

+15
Diana Ashlee Brown
Julie Annwyl Lovett
Nickholas Ryan Scofield
Frederick C. O'Brien
Kennéth S. L'mone
Matt Damon Malfoy
JacquaLine B. L'moné
Morwen S. Culnàmo
Dawnielle Delacroix
Rainy Helena Dark
Rochelle Emilie Black
Melissa Amy Lovett
Jiména W. L'moné
Angelina Daphne Spencer
Tom Welling Malfoy
19 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki

Süper bir site, geleceği çok parlak....
Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_vote_lcap44%Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_vote_rcap
 44% [ 19 ]
Güzel...
Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_vote_lcap37%Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_vote_rcap
 37% [ 16 ]
Eh işte, rp sitesi...
Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_vote_lcap14%Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_vote_rcap
 14% [ 6 ]
Berbat, bu ne böyle!
Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_vote_lcap5%Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_vote_rcap
 5% [ 2 ]
Toplam Oylar : 43

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? Empty
MesajKonu: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 1:19 pm

Tom Welling Malfoy

Savaş Tarafı : [~ Death Eaters Cauntess ~]
Mezun Olduğu Bina : Okuyorum
Rp Partneri : ♥Dawnielle Delacroix♥

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 2:51 am

Bence oraya bir şık daha lazım, 'bir tarafıma iki göz, iki kaş çizsem bundan daha güzel olur'Very Happy güzele verdim:), çok eksiği olmasına rağmen..
Angelina Daphne Spencer

Angelina Daphne Spencer

Savaş Tarafı : Hakem!
Mezun Olduğu Bina : Gryffindor
Rp Partneri : Matt Damon Malfoy

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:26 am

Kendi sitem olmasına rağmen Eh işte rp sitesine verdim...Nedeni çok açık...Rp yapan pek fazla kişi yok ve üye sayısı yetersiz...Stil gayet iyi...Ama yinede gelişeceğini düşünüyorum...
https://catlakkazan.all-up.com
Jiména W. L'moné

Jiména W. L'moné

Savaş Tarafı : ...bir küçücük ö.y^cik varmış...
Rp Partneri : zaman gösterecek X)

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimeC.tesi Nis. 26, 2008 10:32 am

Güzel dedim =) Çünkü süper değil X)
Ama olamaz diye bir şeyde yok... Gün gelir süper olur umarım...
http://beauxbatons-rpg.darkbb.com
Melissa Amy Lovett

Melissa Amy Lovett

Savaş Tarafı : Death Eaters^^
Mezun Olduğu Bina : Daha mezun olmadım ki:D
Rp Partneri : Aranıyor Sahibi RuhumunxD

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 8:00 am

Eh İşte Rp Sitesi^^ dedim...

Hiç rp yapan görmedim ama yeni bir site. Üye sorunları yaşıyor ve bu yüzdenden fazla rp yapan beklemiyorum zaten. Ama açıkçası süper olması için bence farklı olması lazım. Yani bunun gibi birçok rp sitesi var. Daha farklı bir kurgusu olsa iyi olurdu. Sitenin tutmasını sağlardı bence. Ama tabi bu haliylede tutmayacak diye bişey yok. Umarım daha çok üye bulunur ve site daha iyi bir konuma gelir...
Rochelle Emilie Black
Hogwarts Müdiresi

Savaş Tarafı : Ölüm Yiyen
Mezun Olduğu Bina : Slytherin
Rp Partneri : Yok...

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 8:08 am

Süper bir site, geleceği çok parlak... ona verdim bence geleceği parlak şuan çok süper olduğunda değil Very Happy
Rainy Helena Dark

Rainy Helena Dark

Savaş Tarafı : Ölüm Yiyen
Mezun Olduğu Bina : Ravenclaw
Rp Partneri : Eragon James Black

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimeÇarş. Nis. 30, 2008 12:21 pm

Süper bir site, geleceği çok parlak....
Dawnielle Delacroix

Dawnielle Delacroix

Savaş Tarafı : Everything For The Darkness.
Rp Partneri : Yok, aranıyo.

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 8:44 am

Eh işte, RP sitesi. Oldukça çok eksiği var, ama yine de hoş.
Morwen S. Culnàmo

Morwen S. Culnàmo

Savaş Tarafı : Death Eaters nan!!xd
Rp Partneri : _..:yòk:S:.._

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 9:34 am

Güzel site nanxd
https://catlakkazan.all-up.com/
JacquaLine B. L'moné

JacquaLine B. L'moné

Savaş Tarafı : Küçük ö.y.cik xD
Mezun Olduğu Bina : Okumaktayım xD
Rp Partneri : Yok xD

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 9:34 am

Jiména W. L'moné demiş ki:
Güzel dedim =) Çünkü süper değil X)
Ama olamaz diye bir şeyde yok... Gün gelir süper olur umarım...

aynen x) xD
Matt Damon Malfoy

Matt Damon Malfoy

Savaş Tarafı : zümrüdüanka yoldaşlığı
Mezun Olduğu Bina : Ravenclaw
Rp Partneri : Alessandra A. Ambrosio

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 9:41 am

güzel dedim ama geleceği de parlak
Kennéth S. L'mone

Kennéth S. L'mone

Savaş Tarafı : 19921993
Rp Partneri : Gabriella V. O 'Brien

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 9:44 am

Beyenmedim adminler bile kötü rp yapıo :. adminleri tam görmedim ama esrar dairesi başkanı mıdır nedir okuyunca şok oldum :. bi ton rp sitesi admini olaraktan sadce limonlar için girdiimin altını çiziorm :. gerçekten ii deiil
Frederick C. O'Brien

Frederick C. O'Brien

Savaş Tarafı : Zay oldum :D
Mezun Olduğu Bina : Gryffindor-okuyorum-
Rp Partneri : Jacenia L.Marisha Malfoy canım xD

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 10:05 am

Eh işte rp sitesi dedim...

Çünkü ben herhangi bir bina alımının kapanmasını çok saçma buluyorum
Nickholas Ryan Scofield
Sihir Bakanı
Nickholas Ryan Scofield

Savaş Tarafı : Tarafsız
Rp Partneri : Angelina Daphne Spencer
Asa : Ölümün Karanlığı ~
Özel Yetenek : Çataldil

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 10:12 am

Güzel...
Angelina Daphne Spencer

Angelina Daphne Spencer

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 10:52 am

Frederick C. O'Brien demiş ki:

Fikirlerine saygı duyuyorum fakat binalar arasında bir yarış yapılacaksa bunun adil bir şekilde yapılması gerekir...Ve ben bunda bir saçmalık göremedim...
Julie Annwyl Lovett

Julie Annwyl Lovett

Savaş Tarafı : Death Eaters
Rp Partneri : Jack Bowen

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 10:57 am

Tom Welling Malfoy demiş ki:
Bence oraya bir şık daha lazım, 'bir tarafıma iki göz, iki kaş çizsem bundan daha güzel olur'Very Happy güzele verdim:), çok eksiği olmasına rağmen..

Lütfen eksikleri belirtin ve önerilerinizi sunun böylece sizler için daha keyifli bir rp ortamı hazırlamış olacağız..
Frederick C. O'Brien

Frederick C. O'Brien

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 2:05 pm

binaların kontenjanı yükseltilsin
Frederick C. O'Brien

Frederick C. O'Brien

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 2:23 pm

Alessandra A. Ambrosio demiş ki:

Fikirlerine saygı duyuyorum fakat binalar arasında bir yarış yapılacaksa bunun adil bir şekilde yapılması gerekir...Ve ben bunda bir saçmalık göremedim...

Benim saçma bulduğum tarafı şu:

Seçmen Şapka Hogwarts'taki öğrencileri kişisel özelliklerine göre seçiyor.Her sene belirli sayıda öğrenciler getiriliyor ve bunlar binalara seçiliyorlar.diyelimki 100 kişilik birr grupta 25 25 diye ayrılcak dğiller ya!Herkes kişisel özelliğine göre Ben hiç bir kitapta seçmen şapka'Nın " Çok fazla Slytherin seçtim sen hufflepuff'a gir HUFFLEPUFF" dediğini duymadım açıkçası
Julie Annwyl Lovett

Julie Annwyl Lovett

Savaş Tarafı : Death Eaters
Rp Partneri : Jack Bowen

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 2:51 pm

Seçmen Şapka Hogwarts'taki öğrencileri kişisel özelliklerine göre seçiyor.Her sene belirli sayıda öğrenciler getiriliyor ve bunlar binalara seçiliyorlar.diyelimki 100 kişilik birr grupta 25 25 diye ayrılcak dğiller ya!Herkes kişisel özelliğine göre Ben hiç bir kitapta seçmen şapka'Nın " Çok fazla Slytherin seçtim sen hufflepuff'a gir HUFFLEPUFF" dediğini duymadım açıkçası

Gerçek hayatta insanlar gerçekten dengeli dağılmıştır. Fakat nice Hupplepuff'lar böyle bir karakter canlandırmak istediği için SLytherin'e uygun karakter yaratır ve oraya seçilir. Çünkü HP kitaplarında Hupplepuff'a silik bir imaj yaratılmış.. Gerçekte olsaydı Hupplepuff silik olmayacak -çünkü bir ana karakter ve onun binası olmayacak- dolayısıyla insanlar neyseler o olacaklardı. Örneğin ben.. Gerçek hayatta yapacağım en son şey bir ÖY olmak ama burada bir ÖY'yim neden mi? Çünkü ben zaten benim ve farklı şeyler yapmak istiyorum.. Bir de rekabet var.. Rekabet Slytherin ve Ravenclaw arasında olursa Hupplepuff'ı, Gryffindor'u kaldıralım o zaman.. İşte bu yüzden lütfen biraz olunlu bakmaya çalışın.. Gerçek hayatta değiliz. Bu bir oyun insanlanlar kendilerini canlandırsalardı sıkıcı olurdu. Bu yüzden popüler kalıplar var. Ve bu kalıplar arasında dağılım sağlayamazsak biz bu adalet olmaz.. Sizden rica ediyorum... Her binanın kendine hoş, has özellikleri var.. Eğer rp yapmak istiyorsanız zaten sizin için sorun olmaz..
Angelina Daphne Spencer

Angelina Daphne Spencer

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 8:18 am

Julie Annwyl Lovett demiş ki:

Gerçek hayatta insanlar gerçekten dengeli dağılmıştır. Fakat nice Hupplepuff'lar böyle bir karakter canlandırmak istediği için SLytherin'e uygun karakter yaratır ve oraya seçilir. Çünkü HP kitaplarında Hupplepuff'a silik bir imaj yaratılmış.. Gerçekte olsaydı Hupplepuff silik olmayacak -çünkü bir ana karakter ve onun binası olmayacak- dolayısıyla insanlar neyseler o olacaklardı. Örneğin ben.. Gerçek hayatta yapacağım en son şey bir ÖY olmak ama burada bir ÖY'yim neden mi? Çünkü ben zaten benim ve farklı şeyler yapmak istiyorum.. Bir de rekabet var.. Rekabet Slytherin ve Ravenclaw arasında olursa Hupplepuff'ı, Gryffindor'u kaldıralım o zaman.. İşte bu yüzden lütfen biraz olunlu bakmaya çalışın.. Gerçek hayatta değiliz. Bu bir oyun insanlanlar kendilerini canlandırsalardı sıkıcı olurdu. Bu yüzden popüler kalıplar var. Ve bu kalıplar arasında dağılım sağlayamazsak biz bu adalet olmaz.. Sizden rica ediyorum... Her binanın kendine hoş, has özellikleri var.. Eğer rp yapmak istiyorsanız zaten sizin için sorun olmaz..

Alkışlıyorum...Benimde anlatmak istediğim buydu.
Frederick C. O'Brien

Frederick C. O'Brien

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 9:14 am

Ya benim zaten Huff veya Gry'yi ezdiğim veya sevmediğim falan yok ama tüm rp planlarımı ona göre yapmıştım ama...

Neyse...

Daha fazla gerginlik yaratmayayım...
Diana Ashlee Brown

Diana Ashlee Brown

Savaş Tarafı : sonuna kadar Ö.Y..xD
Mezun Olduğu Bina : Hufflepuff öğrenciyim hala..
Rp Partneri : Tom Jack Malfoy

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimePtsi Mayıs 12, 2008 9:25 am

Site çok güzel her şey süper ayarlanmış tam benlik keşke birde bina Sly olsaydı ama neys eben Huff'tada mutluyum..:)birde unutmuşken şeyy sınıf başkanlarının rengi güzeldi niye değişti ki?
http://www.hogwarts-rpg.forum.st
Qualetagia Malfoy

Qualetagia Malfoy

Savaş Tarafı : Ölümyiyen
Mezun Olduğu Bina : Slytherin(okumakta)
Rp Partneri : Ryuchi K. Masarakazu

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimeCuma Mayıs 16, 2008 2:17 pm

Güsel. Ama süper değil eğer biraz daha uğraşılırsa üeler fln o zaman süper olcak gibi. bu sitenin tek problemi üyelerin rp yapmaması ve üye olduktan sonra siteye çok az girmeleri.Ki zaten öle olanlar sadece üe oldu demek için üe oluyolar
http://www.setbb.com/lotrfantasticrp/index.php?mforum=lotrfantas
Ashlee Lynn Scofield

Ashlee Lynn Scofield

Savaş Tarafı : Tarafsız
Rp Partneri : Y.o.K

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 17, 2008 1:16 pm

Dostlarımın sitesi..
Çok güzel olmus walla tebrik ediyoruuum. Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz?   Sitemizi Nasıl Buluyorsunuz? I_icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 9:22 am

Güzel...

1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki