CatlakKazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

AnasayfaPortailAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Zorlu Gün

YazarMesaj
Galiena Joscelin Rymond

Galiena Joscelin Rymond

Savaş Tarafı : Z.A.Y
Rp Partneri : ARANIYOR!!!!!!!

Zorlu Gün Empty
MesajKonu: Zorlu Gün   Zorlu Gün I_icon_minitimeSalı Mayıs 06, 2008 9:13 am

Cho yeni bir işe başlamıştı.Derslerinden arta kalan zamnlarda haftaın beş günü Ice Cafe'de çalışarak geçirecekti.Çalışkan biri olan Cho ilk gün bütün masalarda dört dönüyordu.Herkese sıcak bir gülümseme veriyor ve siparişlerini hemencecik getiriyordu.İlk heyecanı olarak 2-3 bardak kırmıştı.Bu onun için doğaldı ama biraz huzursuzluk çıkarmamışta değildi.Daha sonra içeri bir müşteri girdi.Uzun boylu,yakışıklı ve sarışın bir beyefendiydi.Cho o sıcak gülümsemesine birazda utangaçlık ifadesi katarak selamladı hoş beyefendiyi.İlk olarak oturduğu masaya gitti ve:
-Merhaba Efendim!!!Öncelikle size mönüyü mü vermemi istersnizi?Yoksa bir isteğiniz var mı?
-Günaydın!!Ben bir Mantar Soslu makarna istiyorum.Yanında da bir Ice Tea Lütfen....
-Peki Efendim!Hemen geliyor..."dedi Cho
Sonra acele acele mutfağa(siparişlerin alındığı)yere doğru ilerliyordu ki bir başka garsona çarptı.Çok utanmıştı.Çünkü diğer garsonun elindeki tüm yiyecekler dökülmüştü ve yenisini hazırlamak en az 20 dk sürerdi.Garson öfkeyle:
-Senin gibi beceriksizleride niçin işe alırlar anlamıyorum...Şimdi ne yapmamı bekliyorsun..__??Patrona gidip olayları anlatmamımı yoksa hiçbişey olmamış gibi sırıtmamımı__??
-Çok özür Dilerim..Lütfen Patrona bahsetme.Yalvarırım.Bu işe çok ihtiyacım var"dedi Cho.
-Bu seferlik affediyorum ama bak bir dahakine acımam kendini kapının önünde bulursun."dedi.
Cho hemen siparişi söylemeye gitti.10 dk. kaybetmişti ve müşterinin sıkıldığını gözlemliyordu.Cho'nun siparişi hemen hazır olmuştu.Tepsiyi hazırladı ve koşa koşa müşteriye verdi.Beyefendi ise biraz geç kaldığını fakat genede teşekkür ettiğini söyledi.Cho ilk günden o kadar stres yaşamıştı ki.Sabaha derslere giremiyeceğini düşünüyordu.....

Zorlu Gün
1 sayfadaki 1 sayfası