CatlakKazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

AnasayfaPortailAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

--**-- Kurallar --**--

YazarMesaj
MeLodY Y. Black

MeLodY Y. Black

Savaş Tarafı : Bilmem ki ne olsam :p
Mezun Olduğu Bina : Slytherin
Rp Partneri : Kendi kendimin sevgilisiyim =)

--**-- Kurallar --**-- Empty
MesajKonu: --**-- Kurallar --**--   --**-- Kurallar --**-- I_icon_minitimePtsi Mart 03, 2008 5:45 am

Gelelim o güzelim kurallarımıza. Bu soğuk kurallara rağmen, öğrencilerle aram iyidir. Göründüğü gibi eziyet çektirmem. Smile

1-) Asla ve asla, dersimde Türkçe'yi yanlış kullanamazsınız.
2-) Rp'leriniz de kalite istiyorum
3-) Derslerimi her zaman Offline işlerim. RP'lerinizde sorularınıza cevap beklemeyin. Sorularınızı ofisimde sorun ve puanınızı alın.
4-) " Geç kaldım. Özür dilerim Profesör " gibilerinden yazılar istemiyorum. Bulursam puan kırarım.
5-) Her zaman benim Rp'm ile ayak uyduracaksınız. Asla benden kopuk şeyler yazmanızı istemiyorum. Ben dersliğe kimse olmadan girdiğimi söylüyorsam, siz asla " Profesör ben masaya oturmuş, kitaplarımı çıkarırken geldi. " istemiyorum
6-) Rpleriniz

" Sınıfa geldim. Baktım. Profesör tahtada. Oturdum. Dinledim. Çıktım. " gibilerinden olmasın.

Nasıl mı olabilir?

" Sabahın ilk ışıklarıyla, gözlerini açan Melody, yatağından kalkmak istemese bile kendisiyle inatlaşarak başını yastığından kaldırdı. Gözlerini, ince kısa parmaklarıyla ovuşturduktan sonra, ranzasının hemen yanında bulunan masaya doğru başını çevirdi. Saatin bayağı bir geç olduğunu görünce telaşlanarak yatağından kalkıp gömleğini aramaya başladı...
...

Derse girdiğinde, Profesör, masasında oturmuş, kitaplarını inceliyordu. Profesörün yüzündeki tatlı gülümseme, sanki sınıfın havasını değiştirmişti. O soğuk buz gibi zindan birden pencerelerden güneş ışıklarıysa ısıtılmış gibi oldu. Profesör, başını kitaplardan kaldırıp dersi anlatana kadar, neredeyse O'nu izlemişti. " gibi...

7-) Anlattıklarımdan fazla alıntı yapmayın.
8-) Derse katılmış olanlar mutlaka ödevlerini de vermek zorundalardır. ( Fazla ödev yüklememeye çalışırım)
9-) RP'leri kaliteli yaparsanız, binalarınızın puanlarını artık ben bile düşünemiyorum Smile
http://www.diagonyolu.net/forum.... ( hayatımın sitesi )

--**-- Kurallar --**--
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» KURALLAR!!!
» Kurallar
» Kurallar
» Kurallar
» Kurallar