CatlakKazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

AnasayfaPortailAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Frederick C. O'Brien

2 posters
YazarMesaj
Frederick C. O'Brien

Frederick C. O'Brien

Savaş Tarafı : Zay oldum :D
Mezun Olduğu Bina : Gryffindor-okuyorum-
Rp Partneri : Jacenia L.Marisha Malfoy canım xD

Frederick C. O'Brien Empty
MesajKonu: Frederick C. O'Brien   Frederick C. O'Brien I_icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 6:43 am

Ad: Frederick Christopher

Soyad:O'Brien

Kişisel özellik:Fred'in aptallığa tahammülü yoktur.Aptallığa dayanamaz.Karşısında geç algılayan birini gördüğü anda paramparça etmek ister.İradelidir.Duygularına hakim olabilir.Arkadaşlarını çok sever.Arkadaşlarını bir çok zor durumdan kıvrak zekasıyla kurtardığı için arkadaşları tarafından sevilir.Ailesi asırlardır Ravenclaw'a seçilmiştir.Bundan gurur duymaktadır.Megolaman veya narsist değildir ama kendisini sever.Güç bağımlısıdır.Aklını ve gücünü birleştirmek ister hep.Fazla cesur olduğu söylenemez ama küçük bir grup oluşturulduğunda arkadaşlarını ikna ederek hemen diğer adayları eletir ve lider olmayı başarır.Bulanıklardan ve muggle-severleri zekasıyla küçük düşürmeye çalışır.Kan bağı olmayan kişilere düşkün değildir.Tabii ki de sevgilisi dışında.

Kardeşim Gabriella Ravenclaw'da.
Angelina Daphne Spencer

Angelina Daphne Spencer

Savaş Tarafı : Hakem!
Mezun Olduğu Bina : Gryffindor
Rp Partneri : Matt Damon Malfoy

Frederick C. O'Brien Empty
MesajKonu: Geri: Frederick C. O'Brien   Frederick C. O'Brien I_icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 8:38 am

GRYFFİNDOR

Rav. istediğini anlayabiliyorum ama Rav. alımları fazla yığılmadan dolayı kapalı...
https://catlakkazan.all-up.com

Frederick C. O'Brien
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-