CatlakKazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

AnasayfaPortailAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tölga

+7
MeLodY Y. Black
Andrea Kate Malfoy
JacquaLine B. L'moné
Jiména W. L'moné
Qualetagia Malfoy
Naetsu Y. Malfoy
Kennéth S. L'mone
11 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
JacquaLine B. L'moné

JacquaLine B. L'moné

Savaş Tarafı : Küçük ö.y.cik xD
Mezun Olduğu Bina : Okumaktayım xD
Rp Partneri : Yok xD

Tölga - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tölga   Tölga - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 6:40 am

MeLodY Y. Black demiş ki:
Kennéth S. L'mone demiş ki:
Limonlarım ve ezgü sizi alamıjam :. RP kaliteniz kötü diil çnk.

Dolga ama şimdi bak What a Face Kalite iyi falan ama daha da iyi olabilir değil mi Wink Be o yüzden ders almak istiyorum :p

JeLibon^^ma katıLıyorum xD bende istiyorum xD
Dawnielle Delacroix

Dawnielle Delacroix

Savaş Tarafı : Everything For The Darkness.
Rp Partneri : Yok, aranıyo.

Tölga - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tölga   Tölga - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 6:52 am

Gabriella Vanessa O'Brien demiş ki:
RP dersi veroosun hmm.. Rolling Eyes Mence menüm ihtiyacım yok :. Var mu aşqm ? Very Happy 2 yıldır RP yaboorum bence yeterli deneyümüm var.. Ayrıcana yeterli yeteneimin olduunu da düşünüorm Very Happy Herkese başarılar Rolling Eyes

Ben 4.5 yıldır yapıyorum. Yine de görüldüğü gibi, pek de iyi değilmişim. Tabii senin kararın. Her neyse, konuyu sapıttırmayarak çekiliyorum. Rp yapacağım daha. XD
Jiména W. L'moné

Jiména W. L'moné

Savaş Tarafı : ...bir küçücük ö.y^cik varmış...
Rp Partneri : zaman gösterecek X)

Tölga - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tölga   Tölga - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 8:58 am

JacquaLine B. L'moné demiş ki:
MeLodY Y. Black demiş ki:
Kennéth S. L'mone demiş ki:
Limonlarım ve ezgü sizi alamıjam :. RP kaliteniz kötü diil çnk.

Dolga ama şimdi bak What a Face Kalite iyi falan ama daha da iyi olabilir değil mi Wink Be o yüzden ders almak istiyorum :p

JeLibon^^ma katıLıyorum xD bende istiyorum xD

Onu diyecektim ben de XD Ben de Cumbi^ye ve Cumbi^nin Jelibonuna katılıyorum XD Mutlaka bir eksikliğimiz vardır XD En azından benim yani XD Bir de bizim rp'leri okursun, hı ne dersin limoncan XD
http://beauxbatons-rpg.darkbb.com
Kennéth S. L'mone

Kennéth S. L'mone

Savaş Tarafı : 19921993
Rp Partneri : Gabriella V. O 'Brien

Tölga - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tölga   Tölga - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 9:01 am

Dawnielle Delacroix demiş ki:
RP dersi veroosun hmm.. Rolling Eyes Mence menüm ihtiyacım yok :. Var mu aşqm ? Very Happy 2 yıldır RP yaboorum bence yeterli deneyümüm var.. Ayrıcana yeterli yeteneimin olduunu da düşünüorm Very Happy Herkese başarılar Rolling Eyes

Ben 4.5 yıldır yapıyorum. Yine de görüldüğü gibi, pek de iyi değilmişim. Tabii senin kararın. Her neyse, konuyu sapıttırmayarak çekiliyorum. Rp yapacağım daha. XD

Umarım yannış yasmışındır kompartmandaki rplerin ii deildi diil mükemmel deildi ki bnmkide deil. Madem rp ne güveniosun nie başvurdun ki ben kötü demedim umarı alınmamışsındır...
Dawnielle Delacroix

Dawnielle Delacroix

Savaş Tarafı : Everything For The Darkness.
Rp Partneri : Yok, aranıyo.

Tölga - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tölga   Tölga - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 9:35 am

Kötü demediğini ve mükemmel olmadığını biliyorum. Zaten farkındaysan ben de iyi Rp yapıyorum demedim, cidden bana göre oldukça çok eksiğim var. Yani sana karşı birşey söylememiştim. Alınmadım da.
Kennéth S. L'mone

Kennéth S. L'mone

Savaş Tarafı : 19921993
Rp Partneri : Gabriella V. O 'Brien

Tölga - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tölga   Tölga - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Mayıs 15, 2008 10:34 am

Kötü demediğini ve mükemmel olmadığını biliyorum. Zaten farkındaysan ben de iyi Rp yapıyorum demedim, cidden bana göre oldukça çok eksiğim var. Yani sana karşı birşey söylememiştim. Alınmadım da.

tmm o zmn Rolling Eyes
Gabriella Vanessa O'Brien

Gabriella Vanessa O'Brien

Savaş Tarafı : Bilmem xD
Rp Partneri : Kennéth S. L'mone

Tölga - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Tölga   Tölga - Sayfa 2 I_icon_minitimeSalı Mayıs 20, 2008 11:19 am

Ya ben de mükemmelim falan demedim ki elbette ki benim de öğreneceğim çok şey var .. Anlatmaya çalıştığım ; RP kurallarını falan bildikten sonra RP'nin gelişmesi için pratik yabman gerekiyo.. Bi' yerden sonra asıl faydalı olan pratik oluyo..

Tölga
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2