CatlakKazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

AnasayfaPortailAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Profesör alımları...

+11
Daffodil Isabélle S. Myre
Lydia Kyrene Newell
MeLodY Y. Black
Francesca V. Panarello
Dakota Rose
Melina Irma Granger
Ashley Tısdale
Samantha Daria R. Granger
Angelina Daphne Spencer
Nick Lachey
Morwen S. Culnàmo
15 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Morwen S. Culnàmo

Morwen S. Culnàmo

Savaş Tarafı : Death Eaters nan!!xd
Rp Partneri : _..:yòk:S:.._

Profesör alımları... Empty
MesajKonu: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 10:25 am

Ad:

Soyad:

Günde online olduğun saat:

İstediğin ders:

Örnek rp:

Dolu Profesörlükler

İksir==Morwen S. Culnàmo
Ksks==David U.Johson
Biçim Değiştirme==Hılary Ann Duff
Uçuş=Miley Cyrus
Syb=Zac Efron
Muggle Bilimleri Araştırma dersi==Ashley Tısdale
Zihinbend=Hermonie Granger

En son Morwen S. Culnàmo tarafından Paz Mart 02, 2008 8:08 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
https://catlakkazan.all-up.com/
Nick Lachey

Nick Lachey

Savaş Tarafı : Hufflepuff [Mezun]

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 11:36 am

Ad:Zac

Soyad:Efron

Günde online olduğun saat:Belli Olmuyor

İstediğin ders:Sihirli Yaratıkların Bakımı

Örnek rp:
:Zac sabahın erken saatinde uyanıp uzunca esnede elini yüzünü yıkadı ve bavulunu hazırladı çok mutluydu çünkü bugün ilk defa Hogwarts'a gidecekti.Chris bunun heyecanı ile kendini havalarda uçuyormuş gibi hissediyordu kalbi çok hızlı atıyordu.Kısa bir süre daldı Hogwarts'ın güzelliğini düşünüyordu.
Annesi uyandı ve:
-Zac tatlım hazır mısın yemeğe oturacağız ve seni 9/3 peron a götüreceğim tatlım,dedi
Zac:
-Tamam annecim hemen geliyorum az kaldı,diyerek bavulunu hazırladı üstüne başına pelerinini giydi ve bir süre kendine aynada baktı.
Annesi tekrar seslenerek:
-Tatlım hadi gecikeceksin,dedi
Zac:
-Geliyorum anncim,diyerek alt kata indi
Zac yemeğe oturdu ve annesine:
-Annecim beni orada dışlamazlar dimi?,dedi
Annesi:
-Dışlamazlar tatlım bende oraya gideceğim ilk gün senin gibiydim sakin ol ve rahatla tatlım,dedi
Zac kendini biras sakinleştirdi ve yemeğini yedi.Yemeği bittiğinde annesi ile vedalaştı ve bavulunu alıp çıktı arkasından el sallayan annesine oda el salladı.Bir an durdu annesi tedirgin oldu ve:
-Tatlım bir sorun mu var?,dedi
Zac:
-Annecim babamın resminide alabilir miyim?,dedi
Annesi:
-Tabii ki tatlım buyur,dedi
Zac'in gözlerinden damlalar düşerken bir tebessüm ile annesini neşelendirdi ve koşarak gitti.Koşarken:
-Hoşçekal annecim kendine iyi bak olur mu?,diye bağırdı
Zac'in üzülme sebebi babasının Lord Voldemort tarafından Avade Kadavra Laneti ile öldürülmüş olması onu çok üzüyordu.Daha sonra 9/3 peron u bulmak için herkese sordu herkes onunla dalga geçti bileti önceden alınmıştı çünkü Zac'in babası sihir bakanıydı ve ona yıllar önce bu bileti bırakmıştı annesi tarihi yazarak ona vermişti.Daha sonra koşarken ayağı büyük bir taşa takıldı ve duvara doğru düşüyordu gözlerini kapadı ellerini başını koruyacak şekilde koydu ve kendini duvarın arkasında buldu birde baktı 9/3 numaralı peron hemen bindi ve yorgunluğunu atmak için biraz dinlenmeye kararlıydı.Hemen bir boş kompartıman buldu ve yerleşti bir kaç kişide yer bulamadığı için onun yanına gelmek istedi.Onları kırmak istemeyen Zac:
-Tabii ki buyrun,dedi ve koyu bir sohbet başladı daha sonra hepsi Hogwarts a kadar uyudu...
Angelina Daphne Spencer

Angelina Daphne Spencer

Savaş Tarafı : Hakem!
Mezun Olduğu Bina : Gryffindor
Rp Partneri : Matt Damon Malfoy

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 11:37 am

Alındın Syb prof.sn...
https://catlakkazan.all-up.com

Savaş Tarafı : ~ Order Of The Phoneix ~
Mezun Olduğu Bina : ==> Gryffindor
Rp Partneri : Wanted !! xD

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 3:34 pm

Ad:Miley

Soyad:Cyrus

Günde online olduğun saat:Değişiyor en az 3

İstediğin ders: Uçuş

Örnek rp:
Bu repim başka bir sitedendir. Very Happy Bana aittir tabiki..[/color][/b]

Ginny rahatsızca yatağında kımıldandı.Zaten toplanmış olan çarşafı,bu sefer iyice toplanmış,rahatsız edici bir hale gelmişti.Uyku modundan tam çıkmadan çarşafı düzeltmeye çalışıyordu -ki,annesi;

''Ginny ! Çabuk kalk,yeter artık uyuduğun.Kalk ve bana yardım et ! '' diye bağırdı.

Sinirle gözlerini açtı Ginny.Zaten çarşafa sinirlenmişti,üstünede annesi eklenince tutamadı kendini :

''Yeter artık anne ! Rahatça uyutmuyorsun,yetmiyormuş gibi birde yardım bekliyorsun ! Hizmetçi değilim ben ! Miley'e- ''

Birden yatağından fırladı Ginny,çok sinirliydi.Odasından çıkıp,uzun koridoru saniyede alıp,sert bir şekilde Miley'in kapısını açtı.Miley hala uyuyordu.

''Miley ! Kalk ve anneme yardım et ! ''

Miley faltaşı gibi açılmış gözleriyle Ginny'e baktı.Sinirlenmişti.Hiç sevmezdi bu tür şeyleri,özellikle ona bağırılmasını.Tam birşey söyleyecektiki,Ginny buna izin vermedi.

''Kes sesini ! Sana kalk diyorum,sabahları anneme hep ben yardım ediyorum ! Sense hep uyuyorsun ! Hizmetçi değilim ben ! Birazda sen yardım et, artık yeter !''

Ginny,Miley'e kötü kötü bakmaya devam ederek,odadan çıktı.Koridoru geçerken Ron odasında çıkıyordu.

''Çekil !'' deyip,eliyle yolundan itti Ron'u Ginny.

Ron'un ve annesinin sinirli bir şekilde bağırmalarını duymuyordu Ginny.Aceleyle üstünü değiştirdi.Saçlarını yolarcasına taradı.Halbuki saçlarına çok önem verirdi.Sırt çantasına kendisinin bile emin olmadığı birşeyler atıp,aşağı indi.Bütün aile mutfakta oturmuş,konuşuyordu.Miley de kalkmıştı.Çok sinirliydi.Ginny onlara bile bakmadan direk kapıya doğru yöneldi.

Annesi kızgın bir ses tonuyla söyleniyordu:

''Onun neden böyle yaptığını anlayamı- Ginny ! Nereye gidiyorsun ?! Çabuk buraya gel !''

Annesini dinlemiyordu Ginny.Bir çırpıda ayakkabılarını giydi.Miley'in onun arkasından;
''Bırak gitsin anne.Ben sana yardım ederim !'' dediğini duydu.
O anda geri dönüp Miley'i tokatlamak geldi içinden ama vazgeçti.
Kapıyı hızlıca açıp,bahçe kapısına doğru koştu.Kapının kolundaki demir çıkıntı eline batmıştı.Canı yanıyordu.Ama aldırmadı.Kararlıydı
.

Arkasından Ron bağırıyordu:

''Ginny ! Seni pis ! Çabuk buraya gel dedim sana !''

Ginny'de buna karşılık:

''Uğraşma Ronald ! Gelmeyeceğim,anneme söyle kendine yeni bir hizmetçi bulsun ! Herzaman övdüğü kızı Miley gibi !! ''

''Ginny ! Ginny !!! ''

Ginny artık dayanamıyordu.Gözyaşları ona galip gelmişti.Bahçe kapısından çıktığı gibi koşmaya başladı.Nereye gittğini hiç bilmiyordu.Ron'un sesini hayal meyal duyuyordu.Ses gittikçe azaldı ve duyulmaz hale geldi.Hala koşuyordu Ginny.Yorulmaya başladığını hissetti.Artık bacakları koşmaktan bunalmıştı.Ginny yavaşlayarak durdu.Nefes nefeseydi.Sakinleşip başını kaldırdı.Hayal gördüğünü sandı birden.Tuhafça gülümsedi.Çünkü Potter Malikanesi'ne gelmişti....
http://sihir-akademisi.turkforumpro.com
Angelina Daphne Spencer

Angelina Daphne Spencer

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 11:34 pm

Alındın Uçuş Profesörüsün...
Ashley Tısdale

Ashley Tısdale

Savaş Tarafı : Z.A.Y
Mezun Olduğu Bina : gRİYFFİNDOR
Rp Partneri : yoq ama ilgilenenler pm atabilir

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimePaz Mart 02, 2008 1:13 am

Ad:Ashley

Soyad:Tısdale

Günde online olduğun saat:1-2

İstediğin ders:Muggle Bilimleri prof.

Örnek rp:

Ashley sabah erkenden kalkıp büyük solona indi.Aslında canı yemek yemek istemiyordu.Ama orada görüneyim diye indi.Aşağı indiğinde fazla kişi yoktu.Sadece balkabağı suyu içip masasından kalktı.Ve bahçede dolaşmak istedi..Biraz yürüdükten sonra tekrar odasına geldi ve masanın üstünde duran belgeliri okumaya başladı....
Angelina Daphne Spencer

Angelina Daphne Spencer

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimePaz Mart 02, 2008 1:15 am

Alındın...
Melina Irma Granger

Melina Irma Granger

Savaş Tarafı : ~~Zümrüdüanka Yoldaşlığı~~
Rp Partneri : ...malesef yok ...:D

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimePaz Mart 02, 2008 4:55 am

Ad: Hermonie

Soyad: Granger

Günde online olduğun saat: belli olmaz

İstediğin ders: Zihinbend

Örnek rp:

Hermonie büyük bir heyecanla sınıfın kapısının önüne geldi.İçindeki büyük mutlulukla kapıyı açıp sınıfa girdi.Sınıfa girdiğinde bir an kendini öğrenci gibi hissetti ve daha sonra öğrencilerine baktı.Hepsinin gözlerinin içi pırıl pırıl parlıyordu.Hermonie bu görüntüden çok hoşlandıı.Hemen kendini tanıttı.

"Ben Zihinbend Profesör'ünüz Hermonie Granger".Asasını hareket ettirdi ve tahtada ismi belirdi.

"Bundan sonra Zihinbend derslerinde birlikte olacağız."dedi.Bu arada aklına eski Zihinbend Profesör'ü geldi.Hermonie çok üzüldü.Profesör'ü ölümyiyenler tarafından öldürülmüştü...

Hermonie ilk günden bütün öğrencilerini çok sevmişti.En az onlar kadar heyecanlıydı ve hiç bir zorluk yaşamıycanın farkındaydı...
Morwen S. Culnàmo

Morwen S. Culnàmo

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimePaz Mart 02, 2008 6:29 am

tmm cnm alındın Zihinbend profesörüsün...
Morwen S. Culnàmo

Morwen S. Culnàmo

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimePaz Mart 02, 2008 8:10 am

Hilary Ann Duff demiş ki:
Alındın...

Muggle Araştırma Rpsiyle alakası yok ama Exclamation yeniden rp yazması daha uygun olur...
Dakota Rose

Dakota Rose

Savaş Tarafı : Londra
Rp Partneri : David Kevin Malfoy

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimePaz Mart 02, 2008 9:41 am

AD:Dakota

Soyad:Rose

Onlie olduğu saat:1

İstediği Ders:Kehanet

Örnek Rp:Dakota o gün kendini çok iyi hissediyordu.Hogwarsta ilk defa gidicekti.Yarında okulda ilk öğretmenliğini yapıcaktı.Hemen bavulunu topladı ve peron 9/3'e bindi.Oturucak bir yer buldu hemen oturdu.Ondan başka kimse yoktu yarınki dersini düşündü.Derse ilk giriş yapıcaktı çok ama çok heyecanlanmıştı.Yan tarafta öğrencilerin sesleri geliyordu.Hepside çok ama çok heyecanlıydı.Hogwarsta geldiğinde direk büyük solona girdi ve onun için ayrılan koltuğa oturdu.Biras sonra okul müdiresi konuşmasını yaptı ve ziyafet başladı.Yemeğini bitirince odasına gitti ve eşyalarını dolabına yerleştirdi.Yatağına uzandı ve yarını düşünmeye başladı.Kısa süre sonra uykuya dalmıştı.
Angelina Daphne Spencer

Angelina Daphne Spencer

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimePaz Mart 02, 2008 9:46 am

Kabul edilmedi...Çünkü Sihir Bakanısın...
Angelina Daphne Spencer

Angelina Daphne Spencer

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimePaz Mart 02, 2008 11:31 am

Alındın...Ama Hufflepuff bina sorumluluğu dolu...
Francesca V. Panarello

Francesca V. Panarello

Savaş Tarafı : Karanlık Taraf
Mezun Olduğu Bina : Ravenclaw
Rp Partneri : İlgilenmiyor.

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimePaz Mart 02, 2008 11:33 am

Ama moderatörü yok.
Angelina Daphne Spencer

Angelina Daphne Spencer

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimePaz Mart 02, 2008 11:34 am

Var ama site çok yeni olduğu için unutmuşuz...Rütbeni hemen atıorum...
MeLodY Y. Black

MeLodY Y. Black

Savaş Tarafı : Bilmem ki ne olsam :p
Mezun Olduğu Bina : Slytherin
Rp Partneri : Kendi kendimin sevgilisiyim =)

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimePtsi Mart 03, 2008 4:06 am

Ad: MeLodY YelloW

Soyad: Black

Günde online olduğun saat: elimden geldiği kadarıyla

İstediği Ders: Tılsım/ Muska Profesörlüğü

Örnek rp:

Üç günden beri dur durak tanımadan esen deli rüzgar birden kesiliverince,kar,Londra'nın üzerine tül cibindirik gibi inmişti. Karla kaplı çıplak ağaçlardan, saçakları buz tutmuş bezgin sokak köpeklerine kadar tüm canlılarıyla kış uykusuna yatmış gibiydi şimdi şehir.

Londra'nın ne zaman ne yapacağı belli olmazdı. Ne istediğini hiç bilmeyen şımarık bir kadın gibiydi. Karın bembeyaz örtüsü altında uyuşmuş yatarken,birden bire miskinlikle savururdu saçlarını Londra..

Yine böyle bir gündü... Her yer bembayaz karlarla çevrilmiş, bir yandan da güneş açmıştı. Havanın nasıl olacağını kestiremeyen Melody, dışarı çıkmaya korkuyordu.

Odasında bulunan kırmızı ve siyah renk karışımı, uzun ve geniş koltuğunda uzanırken bir yandan da odasının tam tavanında bulunan oval, demirlerle ayrı bir hava verilmiş olan penceresinden dışarıyı seyrediyordu.

Kollarını kafasının altında çaprazlamış bir halde yattığından olduğu kesin, kolları sızlamaya başlamıştı.

Ani bir hareketle kalktı. Sanki aşağıdan birisi onun adını ağızına almıştı. Birden
" Umarım yanılıyorumdur... Kimseyi beklemiyorum... İstemiyorum " diye düşündü.

Odasının kapısını sert bir şekilde açtı. Kapının aralığından kafasını dışarı uzattı. Kapı çalınıyordu. İsteksizce kapısından çıktı ve kapıyı kapattı. Evindeki üst kata doğru kıvrımlı bir şekilde uzanan merdivenlerinden hızlı hızlı indi. Kapıya doğru yürümeye başladı.

" Kim O ? "

Ses yoktu. Birden kanat sesleri duydu. Yüreği ağızına gelmişti. Acaba beklediği şeymiydi?

" İnanmıyorum " dedi kulağını meşeden yapılmış kapısına koyarken. Dinledi. Ses gelmiyordu.Kapıyı yavaşça açtı. Bakındı.. Kimse yoktu. Yere baktı. Evet beklediği cevap gelmişti..
Ani bir hareketle eğildi. Heyecanla yerde duran kağıdı uzun parmaklı elleriyle kavradı. Sevinçli bir halde kapısını kapattı.

Heyecandan elleri titriyordu. Zarfı bir türlü açmayı beceremiyordu. Asasını cebinden çıkarıp
" Açıl " dedi...

Zarf birden açıldı. İçindeki kağıdı haftalardır beklediğini düşünürken kağıdın ne kadar düzenle katlandığı da gözünden kaçmamıştı.

" Bayan Yellow Black...

Başvurunuz göze alınmış, incelenmiş ve onaylanmıştır. Hogwarts'ın yeni Tılsım / Muska Profesörlüğüne atanmış durumdasınız. En kısa sürede görevinize geçmeniz dileğiyle,

Bakanlık
"

" Aaaaa!! İnanamıyorum! Onaylanmış! " Elindeki zarfı havaya fırlatarak olduğu yerde zıplamaya başladı. Aylardır beklediği cevabı en sonunda almıştı. Çocukluğundan beri istediği şeyi sonunda başarmıştı.

Eğilip, heyecanla yere havaya fırlattığı kağıdını yere eğilip aldı. Kağıdı düzenle katlayıp, zarfın içine koydu. Göğüsüne bastırarak merdivenlere doğru koşturdu. Merdivenlerden biz ceylan gibi sekerek çıktı.

Heyecandan ne yapacağını bilemiyordu. Ortalıkta dolanmaktan başı dönmüştü.

Bavulunu hazırlamaya karar verdi. Keşke daha önce bildirselerdi diye düşündü birden. Daha çabuk hazırlanabilirdi.

Bu düşüncesini kafasından atarak bavulunu hazırlamaya karar verdi. Ama bu sefer de ne giymesi gerektiğini bilmiyordu. Dolabını hızlı bir şekilde karıştırmaya başladı. Bu sefer de topladığı yerleri dağıtmıştı. Annesi hep ona
' Çok dağınıksın Mell! ' derdi.

" Galiba bu sefer annem haklı " diye geçirdi içinden. Birden annesini aramadığını farketti. Dolabından ilk çıkardığı kırmızı renkte,tek kollu, üzerinde altın renklerle yazılmış bir " PUNK! " yazısı, altında ise kral tacı çizilmiş olan bir t-shit ve kısa açık kahverengi bir short'u giymeye başladı.

Üstünü giydikten sonra, merdivenlerden hızla inmeye başladı. Neredeyse düşüyordu kendisini zor kurtarmıştı.

Başarı Mutlulukları arasında telefona doğru koştu. Elleri hâlâ titriyordu. Buna aldırmadan ahizeyi kaldırdı, annesinin numarasını heyecanlı bir şekilde çevirmeye başladı.

" Alo! Annee! "

Karşıdaki Mrs. Yellow, korktu. Kızı o kadar çok bağırmıştı ki, kötü bir şey olduğunu düşünmüştü.

" Alo!! Melody! Yavrum! Noldu! Neden Bağırıyorsun? " telalşlanmış bir şekilde o da bağırmaya başlamıştı.

" Anne. Yok Birşey.. Korkulcak birşey değil. Sevinilecek, havalarda uçunulacak bir şey."

" Neden bağırıyorsun kızım? Doğru düzgün söylesene şunu. Neymiş o çok mutlu olunacağı şey ? "

" Anne ... Sıkı dur... Hani benim aylardır beklediğim şey vardı ya..."
" Eee.. Yoksa... "
" Evet anne! Kabul edilmişim! Artık ben de Hogwarts'da profesörüm "
" Bitaneemm!! Süpersin hayatım. Seni kutluyorum. Seninle gurur duyuyorum "

Sevinç dolu uzun bir konuşmadan sonra Melody bavulunu alıp kapıya doğru koştu. Kapıyı ani bir hareketle açtı. Evine son kez baktı ve kapısını hızla kapattı..

....

Durduğu yer 9 ve 10,. peron arasıydı. Duvarı inceliyordu. Öğrenciyken, burdan nasıl geçtiğini düşünüyordu. Cisimlenebilirdi. Ama burdan geçmeyi istiyordu. Etrafına bakındı. Kimsenin ona bakmadığını görünce gözlerini kapadı, koştu koştu koştu...

Gözlerini açtığında karşısında Hogwarts Ekspiresi duruyordu. Heyecandan ve sevinçden bir çığlık attı. Trene doğru koşmaya başladı. Önce ağır gelen bavulu sanki şimdi elinde değildi.

Profesörler kompartımanına geçti. Kokusunu içine çekerken neler olacağını düşünmekten de kendini alamıyordu. Pencere kenarına oturup, eline bir kitap aldı... İçindeki büyük huzurla kitabına gömülmüş, artık tüm hayatının Muggle'lardan ibaret olduğunu aklından geçirmeye başlamıştı
...
http://www.diagonyolu.net/forum.... ( hayatımın sitesi )
Morwen S. Culnàmo

Morwen S. Culnàmo

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimePtsi Mart 03, 2008 4:17 am

Alındın Melody'm benim:D I love you Tılsım /Muska senindir:) Tepe tepe kullan..Very Happy
Lydia Kyrene Newell

Lydia Kyrene Newell

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 5:15 am

Ad: Lydia Kyrene

Soyad: Newell

Günde online olduğun saat: 3 saat ve üstü

İstediğin ders: Astronomi

Örnek rp:

Lyida her zaman olduğu gibi erkenden kalktı.Odasında yaptığı güzel bir kahvaltının ardından derslik’e doğru ilerledi.Bu gün ilk ders günüydü ve ilk dersi birinci sınıflaraydı.Yüzünde her zaman bulunan o gülümsemesiyle ve ilk dersinin getirdiği heyecanla dersliğin kapısının kilidini açtı ve sınıfa göz gezdirdi.

“Hmm aslında duvarlara astronomiyle ilgili resimler hiçte fena olmaz” diye düşündü.Asasıyla sınıfı yeniden dekore etti.Duvarlara birkaç gezegen resimleri ve onlar hakkında temel bilgiler yerleştirdi.”Şimdi hazırız ilk ders’e”dedi içinden ve masasına oturarak ilk derste yapacaklarına göz gezdirmeye başladı.

Bir süre sonra ilk öğrencileri de içeri girmeye başlamışlardı.Lydia notlarını masasına bırakarak ayağa kalktı ve gelen öğrencilerinin gözlerindeki o heyecan ışıklarını seyretmeye başladı.Bütün sınıf dolduğunda ise sesini kontrol ederek konuşmaya başladı.

“Dersime hoş geldiniz arkadaşlar.Ben yeni astronomi profesörünüz Lydia Kyrene Newell bana Profesör diyebilirsiniz.”asasını haraket ettirdi.İsmi ve dersin adı tahtada belirdi.”Bundan sonra gökyüzünün gizemini birlikte çözeceğiz”dedi gülümseyerek.Bir iki saniye öğrencileri izledikten sonra konuşmaya başladı.

“Derse geçmeden önce kurallarımdan bahsetmek istiyorum.Sınıfımda sessizliğin hakim olmasını isterim.Çok gerekli olursa fısıltıyla konuşabilirsiniz ama sesiniz bana gelmesin.Derslerimde önce bir önceki dersin tekrarını yaparak başlarım.Bu yüzden de konuları tekrar etmelisiniz.Ödevlere gelince verdiğim ödevlerde resim kullanırsanız binanıza fazladan puan kazandırabilirsiniz.”dedi.Herkesin pür dikkat dinliyor olması Lydia’yı çok mutlu etti.Bu yılın birinci sınıflar açısından çok güzel geçeceği belliydi.
Morwen S. Culnàmo

Morwen S. Culnàmo

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 5:42 am

alındın cnm..hayırlı olsun..Wink
Lydia Kyrene Newell

Lydia Kyrene Newell

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 6:48 am

teşekkürler canım

Savaş Tarafı : Death Eaters
Rp Partneri : Yok..

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 9:35 am

Ad: Daffodil Isabelle S.

Soyad: Myre

Günde online olduğun saat: 3-4
İstediğin ders: Eski Yazılar

Örnek rp:

Daff ilk eski yazılar dersini vereceği için çok memnundu.Umarım öğrencilerime faydalı olurum diye meraklıca mırıldanıyordu.Öğrencilerini çok da merak ediyordu.Eski yazılar Daff'ın hayatıydı neredeyse.Küçüklüğünden beri ailesi onu hep Eski Yazılar tarihiyle yetiştirmişlerdi.Daff bundan hoşnuttu.O da bunu çok seviyordu.Daff dersliğine girdi ve çevreye dikkatlice bakınmaya başladı.Dersliğini hemen düzene soktuktan sonra öğrencilerini merakla beklmeye başladı.Onları gerçekten merak ediyordu.Öğrenciler içeriye girmeye başlamışlardı bile.Daff buna sevinmişti.Derse hemen başlayıp onları tanımak istiyordu.Her binadan öğrenci vardı gördüğüne göre.Bu onu daha da çok sevindirdi.Asla öğrencileri arasında ayrım yapmayacaktı.Tahtaya;
''Eski Yazılar
Derse Giriş ve Tanışma,

yazdı.Öğrenciler Daff bunu yazarken ona dikkatle bakıyorlardı.Daff gülümseyerek;

''Evett,ben eski yazılar profesörünüz Daffodil Isabelle Sophie Myre.Sizlerle tanıştığıma çok memnun oldum.Umarım ki sizlerle iyi bir dönem geçiririz.Bundan eminim.Eski yazıları çok seveceksiniz.Evet,bu dersimizde sadece tanışma yapacağız.Ben sizi tanıyacağım.Evet,şimdi teker teker kendinizi tanıtın..''

dedi ..Öğrenciler teker teker kendilerini tanıttıktan sonra ders neredeyse bitmişti.Daff hafifçe bir tebessüm ederek;

''Evet,dersimiz bitti.Bundan sonraki derse görüşmek üzere..''

dedi ve tüm öğrenciler sınıftan çıktılar.Daff dersin iyi geçtiğini ummuştu.
Fleur Isabella Lovett

Fleur Isabella Lovett

Savaş Tarafı : Death Eater
Mezun Olduğu Bina : Slytherin!!!!!!!
Rp Partneri : Henüz yok belki olur!!

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 9:36 am

Ad: Hayley
Soyad: Williams
Günde online
olduğun saat: 2 saat ve üstü
İstediğin ders: Kehanet

Örnek rp:

Hayley ilk dersi için sınıfa girdi.Sınıf dolmuştu.Öğrenciler meraklı gözlerini profesöre çevirmiş bakıyorlardı.Hayley emin adımlarla masasına ilerledi.Masasına gelince çantasını bıraktı ve öğrencilere döndü.
"Ben Hayley Williams.Bu seneki Kehanet derslerini beraber işleyeceğiz.İlk dersimizden gözünüzü korkutmak istemediğim için bu ders tanışma faslıyla geçecek.Evet ilk sıradaki öğrencimizden başlayalım."
dedi bakışlarını önde duran öğrenciye çevirerek.Öğrenci ayağa kalktı ve kendini tanıtmaya başladı.

Bu şekilde sıraların arasında gezinerek öğrencileri dinlemeye başladı Hayley.Yüzünde hafif bir tebessüm vardı.Herkes bittiktan sonra tekrar masasına geçti."Evet ders bitmek üzere.Hepinizi tanıdığıma sevindim.Bu ders büyü öğrenmedik ama ben size bir ödev vermek istiyorum.Kendinizi ve ailenizi anlatan bir yazı hazırlayacaksınız.Bir parşömen uzunluğunda olması yeterli.Birde önümüzdeki ders burçları işleyeceğiz.Lütfen çalışarak gelin.Şimdilik bu kadar çıkabilirsiniz."
dedi Hayley ve öğrencilerin teker teker sınıftan çıkmasını izledi.

İlk dersin güzel geçtiğini düşünüyordu.Öğrencilerin pek fazla sıkıldığını sanmıyordu.Ancak ödev biraz morallerini bozmuş gibiydi.Herkes çıktıktan sonra Hayley'da sınıftan ayrılıp odasına doğru yola koyuldu.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 9:38 am

İkiniz de alındınız,başarılar....
Rochelle Emilie Black
Hogwarts Müdiresi

Savaş Tarafı : Ölüm Yiyen
Mezun Olduğu Bina : Slytherin
Rp Partneri : Yok...

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 12:21 pm

Ad:Avril

Soyad:Lavigne

Günde online olduğun saat:En az 1,5 saat

İstediğin ders:Eski Yazılar

Örnek rp:

Ahh Avril hadi kalksanaa....Olmuyordu işte o sıcacık yatağından bir türlü kalkamıyordu...

Avril ilk günden işine geç kalacaksın...
Ahh ne olurki sen profesörsün öğrenci değilsin artık...
En sonunda Avril sıcacık yatağından kalktı ...
Yatmasında ısrarlı olan sesine acıyla:"Ne yazıkki kalkmam gerekiyordu...Dedi...

Elini yüzünü yıkadı...Biraz ferahlamışa benziyordu...
Kahvaltısını etti...Ve doğruca dolabının önüne geçti...

Acaba ne giymeliyim dedi kendi kendine...
Bir Eski Yazılar Profesörü nasıl giyinmeliydi ki???

Ahh...İlk günüm... Güzel giyinmem ve acele etmem gerek Diye uyardı kendini...

En sonunda sade ama şık bir takıma karar verdi..
Üzerini giydi.Şimdi ayakkabıdaydı sıra...

Off Avril amma takıntılısın diye kızıyordu kendine içten içten....Giydiği takıma uygun bir ayakkabı giydi..Ve aceleyle evden çıktı...

Hogwarts'ın yolunu tutmuştu şimdi...Eski günlerini hatırladı...Öğrencilik yıllarını...

11 yaşımdaydım...Diye geçirdi içinden...11...Tam 10 yıl geçmiş...Yıllar ne çabuk geçiyor demekten kendini alamamıştı...

Ahh keşke öğrencilik yıllarıma geri dönsem diye geçirdi içinden...

O zamanlar ne giyiyim diye düşünmüyordum hiç olmazsa dedi kendi kendine içten gülerek...

Eski Yazılar Profesörü oldum şimdi ise...Mesleğimden oldukça memnunum gerçi ama...Öğrencilik yılları bir başka oluyor işte....

Avril bunları düşünürken Hogwart'a gelmişti...
İçeriye girer girmez büyük salona geçti...
Ve Profesörlere ayrılan masaya doğru ilerlemeye başladı....

İçinde ki yatmalısın diye sese yine acıyla karşılık verdi:"Bak yatsaydım kesin kez geç kalacaktım!!"Profesörlere söyle bir baktı pek çoğunu tanımıyordu...
Ama Profesör Hilary ve Profesör Morwen gelmişti...

Onlara yakın olacak şekilde bir yere oturdu...
Öğrencilere döndü...Onlar kadar heyecanlıyım 10 yıl sonra olsa bile...

11 yaşındayken ilk Hogwarts'a başlama heyecanı şimdi ise ilk Profesörlüğe başlama heyecanı...

Bakalım bir 10 yıl sonra daha başka birşey için heyecanlanacak mıyım?Diye düşünmeden edemedi...

Kafasını öğrencilerden alarak Morwen'a doğru çevirdi:"Merhaba Morwen nasılsın??Ahh ben kesinlikle çok heyecanlıyım...En az öğrenciler kadar...Düşünüyorum da 10 yıl önce yani 11 yaşımdayken Hogwarts'a ilk başlayacağımdan dolayı heyecanlıydım şimdi ise ilk Profesörlüğe başlayacağım için..."Dedi gülümseyerek...

Morwen ona hiçbirşey demeden gülümsedi...
Bu Avril için oldukça fazla şey anlatıyordu..
O da Mowen'a gülümseyerek karşılık verdi....[/color]

Savaş Tarafı : Death Eaters
Rp Partneri : Yok..

MesajKonu: Geri: Profesör alımları...   Profesör alımları... I_icon_minitimeCuma Mart 07, 2008 12:39 pm

Eski yazılar profesörü benim..

Profesör alımları...
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-