CatlakKazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

AnasayfaPortailAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

|| Ödevler ||

YazarMesaj
Tom Jack Malfoy

Tom Jack Malfoy

Savaş Tarafı : Ölüm Yiyenler
Mezun Olduğu Bina : Ravenclaw [okuyorum]
Rp Partneri : Diana Ashlee Brown

|| Ödevler || Empty
MesajKonu: || Ödevler ||   || Ödevler || I_icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 8:28 am

Arkadaşlar yapacak olduğunu ödevlerin listesi aşağıda.

İksir = Profesör Morwen 'den ses yok.

Zihinbend = 1. Ders verildi ama ödev vermedi.

Biçim Değiştirme = Profesör Angelina dersi işleyecekti ama ondanda ses yok.

Sihir Tarihi = Zaten bu profesör kayıt başlığını bile yenilememiş.Yıl bu ders verilmez bile..

Karanlık Sanatlara Karşı Savunma = İlk dersi profesör David verdi.Ödev 'Bu dersten beklentileriniz, istekleriniz' Bu ödevi rp şeklinde yapacaksınız. Yani kütüphaneye gitti- Ortak Salon'a gitti ve karanlık sanatlar ödevi için yazmaya başladı. Yazdıkları şunlardı tarzında olacak.

Muggle Araştırmaları = Bu profesörde işlemez ders geçin.

Aritmansi = 1 ders online olarak verilmiş ödev daha verilmemiş.Ben bu dersi almadım ama alan 2 kişi var katılmak isterseniz girebilirsiniz.

Tılsım-Muska = 1. Ders verildi.Ödev 'bu büyüyü yaparken neler hissettiklerinizdir. Kısa ve öz olacak.' Dikkat edin.Büyü derslikte var Wink

Eski Yazılar = Bu profesörde işlemez ders geçin bunuda..

Kehanet = 1. Ders verildi.Ödev 'dersin özetini çıkarılacak ve kendi seçtiğiniz bir kehanet türünü araştırılacak' ben sadece kehanet türünü araştırıp yolladım dersin özetini de çıkaracağım ama..Sizde yapın.

Astronomi = dersliğini o kadar süslemiş o kadar başlık açmış ama ders rp si yok.

Uçuş = bu profesör işler diye bekliyordum ki işlemedi.Galiba uçuş derslerini beraber yapacağız tabii isterseniz.Profesörün yapmamasıyla çalışabiliriz gölde kim gelir ?

Sihirli Yaratıların Bakımı = Profesör işleyeceğini söyledi ama daha ses yok.

Bitkibilim = 1. Ders verildi.Ödev 'Ezberlemeden, gerçekten öğreneceğiniz şekilde adam otunu araştıracağız'

Uçuş için yazdıklarımı okuyun ne düşündüğünüzü yazın Wink
http://hp-rpg.team-forum.net
Misafir
Misafir

|| Ödevler || Empty
MesajKonu: Geri: || Ödevler ||   || Ödevler || I_icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 10:57 am

Sihirli Yaratıların Bakımı dersini başlattım ben.
Hatta ödev bile verdim.

İlginizi çeken sihirli yaratık hakkında küçük bir ödev hazırlanacak.
____

Arkadaş lütfen kayıt olduğunuz derslere rp bırakalım ve ödevlerimizi yapalım. Bu dönem Ravenclaw şampiyon olsun.

|| Ödevler ||
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-