CatlakKazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

AnasayfaPortailAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SİHİRSEL YARATIKLAR DENETİM DAİRESİ

YazarMesaj
Samara Yoko Chan Malfoy

Samara Yoko Chan Malfoy

Savaş Tarafı : Işıkları söndürdüler...
Mezun Olduğu Bina : Slytherin
Rp Partneri : Arıyorum...

SİHİRSEL YARATIKLAR DENETİM DAİRESİ Empty
MesajKonu: SİHİRSEL YARATIKLAR DENETİM DAİRESİ   SİHİRSEL YARATIKLAR DENETİM DAİRESİ I_icon_minitimePaz Mart 09, 2008 6:14 am

Giriş kapısının içler karartıcı olması insanı biraz ürkütsede içerisi daha çok mavi,pembe ve mor renklerinden seçilmiştir.Kapıdan girildiği anda büyük bir koridorla yüz yüze gelinir.Bu koridorda koridor boyunca uzanan renkli halı labirentimsi bir desene sahiptir.

Uzun bir koridor sonunda büyük fayanslarla döşenmiş büyük salon görünür.Gayet ferah ve ışıltılı bu salon içeriye gireni hayal dünyasıyla bir adım daha yaklaştırır.Duvarları süsleyen çeşitli yaratık figürlü tablolar odayı daha renkli ve hayat dolu gösterir.

Büyük salonun dışında içeride çalışanların odaları bulunmaktadır.Nicole'un odası büyük salonun girişindeki ilk sağ kapıdadır.Yoko'nun odası dairenin en temiz,en renkli,en hayat verici ve en ferah odalarındandır.İçeride pencereler her zaman açıktır ve bu oda olabildiğince özenli dizilmiştir.

Genellikle sessiz çalışılır ve de denetime ara verilmez.Herkes işini olabildiğince ciddi ve iyi yapar.Bu yüzden yüzyıllardır Sihirli Yaratıkların Denetiminde hiç bir sorun ya da hiç bir eksiklik olmamıştır.

SİHİRSEL YARATIKLAR DENETİM DAİRESİ BSalonGreatGallery
Misafir
Misafir

SİHİRSEL YARATIKLAR DENETİM DAİRESİ Empty
MesajKonu: Geri: SİHİRSEL YARATIKLAR DENETİM DAİRESİ   SİHİRSEL YARATIKLAR DENETİM DAİRESİ I_icon_minitimePaz Mart 09, 2008 8:30 am

Profesörler bakanlıkta çalışamadığı için -kilit-

1 sayfadaki 1 sayfası