CatlakKazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

AnasayfaPortailAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kendinizi Tanıtın

+23
Amy Charlotté Spring
Vanessa Joanna Malfoy
Nickholas Ryan Scofield
Justin C. Malfoy
Ashlee Lynn Scofield
Frederick C. O'Brien
Samara Yoko Chan Malfoy
Pheobé J. L'monê
Morwen S. Culnàmo
Julie Annwyl Lovett
Naetsu Y. Malfoy
Melissa Amy Lovett
Dawnielle Delacroix
Kennéth S. L'mone
Onegmus O. Ambrosio
Charlie Dominic Monaghan
Bellatrix Lestrange
Christopher Black
Andrea Kate Malfoy
Angelina Daphne Spencer
Equénia Dawn Cutler Black
Rochelle Emilie Black
MeLodY Y. Black
27 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
MeLodY Y. Black

MeLodY Y. Black

Savaş Tarafı : Bilmem ki ne olsam :p
Mezun Olduğu Bina : Slytherin
Rp Partneri : Kendi kendimin sevgilisiyim =)

Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Nis. 25, 2008 4:05 am

Bellatrix Lestrange demiş ki:
Bir haftada 2 kitap (: Hmm ben bir günde kendimi verdiğim zaman 7-8 tane bitiriyorum abartmıyorum neredeyse 1000 sayfalık bir klasiği bile 3 saat içinde bitirmiş insanım.

Kesinlikle. Bir kitap insanı sarabiliyorsa, elinden düşürmesi olanaksız. V.C Andrews beni kitaplara o kadar çok bağladı ki. Bulduğum kitabı alıyorum. V.C'den sonra başka yazarlara geçmeye zorlansam da şu aralar Agatha Chiristie de okuyorum...

Macerayı ve aksiyonu sevenlere ise Stephen King'in bütün kitaplarını öneririm What a Face
http://www.diagonyolu.net/forum.... ( hayatımın sitesi )
Onegmus O. Ambrosio

Onegmus O. Ambrosio

Savaş Tarafı : Z.A.Y
Mezun Olduğu Bina : Gryffindor
Rp Partneri : ..::Evangeline Granger::..

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimePtsi Nis. 28, 2008 4:26 am

Adınız: Mustafa

Burcunuz: Balık

Hoşlandıklarınız: Müzik dinlemek, pc de oyun oynamak, sosyal aktiviteler

Hoşlanmadıklarınız: Kendini beğenmiş olanlar,sadece işi olanların beni araması

Genel Özellikleriniz: Herkesle iyi geçinen ama arada geçinemeyen biriyim Smile

Fiziksel Görünümünüz: 1,75 boy sarışın boyuma göre zayıfım Smile

-------------------------------------------------------------------------------------------------
EDEBİYAT- SANAT

En son okuduğunuz kitap: Şu Çılgın Türkler

En sevdiğiniz kitap: Şu Çılgın Türkler

En çok sevdiğiniz yazar: JK Rowling

Kitap Türünüz ( Korku/Gerilim - Fantastik- Tarihi-polisiye-macera...)

Sizi yansıttığını düşündüğünüz kitaplar:----

-------------------------------------------------------------------------------------------------
MÜZİK

Dinlediğiniz müzik türü: Pop, yabancı, rap

En çok sevdiğiniz sanatcılar / gruplar: Grup Hepsi, Rihanna, Ceza, High School musical, Sean Paul, Tarkan

En çok beyenerek dinlediğiniz şarkılar: Umbrella, Please Don't Stop the Music, Yağmur, Gotta Go My Own Way, yerli plaka

Sizin için anlamı özel olan şarkılar ve nedenleri: Bu sabahların bir anlamı olmalı (nedenini boşverin Smile )

--------------------------------------------------------------------------------------------
ÖZELLİKLER

Sevdiğiniz Özellikleriniz: Herkesle diyolog kurabilmem

Sevmediğiniz Özellikleriniz:----

Yakınlarınızdan Beklediğiniz Özellikler: Gerçek bir dost olsun yeter (eğer bir dostunuzdan sizin istediğiniz gibi olmasını isterseniz o sizin dostunuz değil esiriniz olur Wink )

------------------------------------------------------------------------------------------

Kendinizi bu aralar nasıl görüyorsunuz?: Bomba gibii Smile

Duygusal mısınız?: Hayır ama gerektiği yerde olurum

Burcunuza uyan bir karakteriniz var mı ?: Burçlarla alakam yok
Kennéth S. L'mone

Kennéth S. L'mone

Savaş Tarafı : 19921993
Rp Partneri : Gabriella V. O 'Brien

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 9:29 am

Oha ezgi naptın bea :. başvuru formumu bu Very Happy

Ben;

Neşeli, süper, manyak, deli, herkesin sevdiği ( kısmen ), herkesi seven ( %30 civarında ), ROCK, METAL manyağı olan. Bir aralar emo olmaya kalkışmışsa da PUNK tarzda kalmayı sürdüren kişilik. Adı Tolga. Lise 2 TM okur. Notları pek şahanedir Razz 2 yıldır RP yapar ama RP yapmak ona doğuştan bi yetenek olduu için RP KALİTESİ ACAYİP SÜPERDİR Very Happy. ( Allaın verdiği yeteneği inkar edemem ki ) RP aleminde baya tanınır. 5e yakın RP sitesine sahptir. İki tanesi çok ünlü sitelerdir. ( Her ne kadar sezon tatilinde olsa da Razz ) 150 - 300 kişi kadar insana RP öğretmiştir. Bariz örnekleri sitenin en kaliteleri RP cilerinde görülebilir. :. ( bknz; ezgü ) daha var tebii. Başka bişi de yok :.
Dawnielle Delacroix

Dawnielle Delacroix

Savaş Tarafı : Everything For The Darkness.
Rp Partneri : Yok, aranıyo.

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 10:19 am

Sibel, 14, Bizimkent, PATD, Dilayra'yla Buluşma, Punk Rock, Evanescence, Çaylak PS Kullanıcısı, Akrep, Eski FRP'ci, Adrâsteia, Su, Brendon, Uğur. (L)

*Bunlardan tanırsınız beni. Öyle.
Melissa Amy Lovett

Melissa Amy Lovett

Savaş Tarafı : Death Eaters^^
Mezun Olduğu Bina : Daha mezun olmadım ki:D
Rp Partneri : Aranıyor Sahibi RuhumunxD

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 10:35 am

Tuğçe^^ İstanbul^da oturuyorum. 14 yaşındayım. Akrep burcuyum. 1 yıldan fazladır rp yapıyorum. Genelde sitelerde adım Lisa oluyo ama burda ve şuan üye olduğum bikaç sitede adım Melissa'laştıxD Herneyse Rock müzik dinlerim. İşte daha ne söylim. Yarışmacı arkadaşlara başarılarr... gibisinden iğrenç bir espri yaparım ve tası tarağı toplar giderim bu forumdanxD
Kennéth S. L'mone

Kennéth S. L'mone

Savaş Tarafı : 19921993
Rp Partneri : Gabriella V. O 'Brien

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 10:46 am

Adrâsteia Delacroix demiş ki:
Sibel, 14, Bizimkent, PATD, Dilayra'yla Buluşma, Punk Rock, Evanescence, Çaylak PS Kullanıcısı, Akrep, Eski FRP'ci, Adrâsteia, Su, Brendon, Uğur. (L)

Dilayrağ mı Shocked
Naetsu Y. Malfoy

Naetsu Y. Malfoy

Savaş Tarafı : ##Ölüm Yiyen##
Mezun Olduğu Bina : Mezun olmadım daha okuyomxD!!Slytherin!!
Rp Partneri : yoq!!Aman olmasında zaten.Uğraşamam!!

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 11:09 am

Adınız:Melis

Burcunuz:Terazi

Hoşlandıklarınız:Metal müsik,anime çizmek,anime izlemek,kitap okumak

Hoşlanmadıklarınız:Benden büyüklerin benle dalga geçmesi.

Genel Özellikleriniz:Genelde sinirlenmediğim zaman küfür etmem.Ama sinirlendiğimde tutamazsınız.Pek kavgacı değilimdir.Aşırı laf sokarım.Sınıftaki bütün kızların sevgisini kazanmış durumdayım.8/A,8/D sınıflarından her türlü soğumuş durumdayım.Sınıfca kavgalıyız.

Fiziksel Görünümünüz:Siyah saçlı mavi gözlüyüm...Saçalrım dalgalı.Bazen aralarına pembe,mavi ve mor katıyorum yani boyatıyorum.1.65 boy 50 kilo.

EDEBİYAT- SANAT

En son okuduğunuz kitap:Sevgili Salak Günlük

En sevdiğiniz kitap:Eragon

En çok sevdiğiniz yazar:Hiç birini sevmiyom

Kitap Türünüz ( Korku/Gerilim - Fantastik- Roman vb. ) Korku&Fantastik

Sizi yansıttığını düşündüğünüz kitaplar:Sevgili Salak Günlük,Pal Sokağı Çocukları...

MÜZİK

Dinlediğiniz müzik türü: Metal(Hardcore-Metalcore)

En çok sevdiğiniz sanatcılar / gruplar:Opeth,Megadeth,Moonspell,Scar Symmetry,In Flames,Lacuna Coil(tamam arada bir tek bu grubu seviyrum Gothic olarak),Testament...(Dikkat ederseniz Metallica yok içinde.Sevmiyorum çünkü.)

En çok beyenerek dinlediğiniz şarkılar:Moonspell - Luna,Opeth - A Fair Judgement(10 dakikanız varsa dinleyin.Süper şarkı),Testament - Alone In The Dark

Sizin için anlamı özel olan şarkılar ve nedenleri:Opeth - A Fair Judgement.Nedeni;Sevdiğim çocukla müziğimizdi.

--------------------------------------------------------------------------------------------
ÖZELLİKLER

Sevdiğiniz Özellikleriniz:Herkezle yi anlaşabilmem

Sevmediğiniz Özellikleriniz:Çok çabuk sinirlenmem

Yakınlarınızdan Beklediğiniz Özellikler:Aman abim dışında hiç birini sevmiym.Hiç birindende özellik beklemiom.

------------------------------------------------------------------------------------------
ARKADAŞ- ÇEVRE

En samimi dostlarınız. ( Bu günkü deyimiyle Kankyleriniz ) : Dilan,Merve,Buse,Öykü

Yakın Arkadaşlarınız:Öykü,Buse
-----------------------------------------------------------------------------------------
RPG

Kaç Yıldır RPG ile içli dışlısınız:2

RPG 'den kazandığınız güzellikler:En azından sitelerde daha güzel bi Türkçe kullanıyorum.

En samimi RPG dostlarınız:Bu sitede yok...
-----------------------------------------------------------------------------------------
OKUL- DERSANE

En çok sevdiğiniz dersler:Tarih ve Resim

En nefret ettiğiniz dersler:Türkçe

Sevdiğiniz Öğretmenler:Sosyalci(Zeynep hoca.Ayrıca sınıf hocamız.)

Hayatınızın Anlamı Olan Dersiniz Var Mı ? Varsa Nedir?:Evet var.Resim.

Kendinizi bu aralar nasıl görüyorsunuz?:Derslerini pek fazla takmayan bi kişi.

Duygusal mısınız?:Pek değilim.Ağladığımı veya üzüldüğüm çok nadir görünür.

Burcunuza uyan bir karakteriniz var mı ?:Evet.Çok tembel ve uyuşuğum XD

Kendiniz Hakkındaki Ufak Bilgiler...:Aaa..Genel özelliklerinizde söyledimxdOrdan bakınxd
http://ucsupurge-rp.turkforumpro.com/
Dawnielle Delacroix

Dawnielle Delacroix

Savaş Tarafı : Everything For The Darkness.
Rp Partneri : Yok, aranıyo.

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 11:19 am

Kennéth S. L'mone demiş ki:
Adrâsteia Delacroix demiş ki:

Dilayrağ mı Shocked

Hea. Darya. Bilmiyo musun ki sen bizim buluşmayı? Occ'da resimler de var. afro
Julie Annwyl Lovett

Julie Annwyl Lovett

Savaş Tarafı : Death Eaters
Rp Partneri : Jack Bowen

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 11:19 am

Adınız:Deniss

Burcunuz:Balık

Hoşlandıklarınız:Hemen hemen hiçbir şey... Smile RPG doğal olarak, uyku ve çikolata. Hayatım bunlar üzerine kurulu...

Hoşlanmadıklarınız: "Okul", bu şehir, bu insanlar, bu dünya..

Genel Özellikleriniz: Her özelliği taşımaktayım. İnsanların genelde pek hoşlanmadığı biriyim çünkü onlar hakkında tüm gerçekleri söylüyorum Smile

Fiziksel Görünümünüz:
Bakınız Jeniffer Lopez lol! dermişimm....
EDEBİYAT- SANAT

En son okuduğunuz kitap:
Seni Sevdiğimi Söyleseydim Öldürmek Zorunda Kalırdım

En sevdiğiniz kitap: Zor Sevgiler

En çok sevdiğiniz yazar: Ellen Wittlinger

Kitap Türünüz Roman
MÜZİK

Dinlediğiniz müzik türü:
Rock ağırlıklı

En çok sevdiğiniz sanatcılar / gruplar: Şebnem Ferah, Teoman, Sezen Aksu, Candan Erçetin

En çok beğenerek dinlediğiniz şarkılar:Bkz yukarıdaki sanatçılar..

Sizin için anlamı özel olan şarkılar ve nedenleri:Şebnem Ferah-Herkes Bilsin İstedim --> Çünkü herkes bilsin istedim..
OKUL- DERSANE

En çok sevdiğiniz dersler:
Pc Razz İngilizce

En nefret ettiğiniz dersler: Din!!

Sevdiğiniz Öğretmenler: Vedat Hocammmmm

Kendinizi bu aralar nasıl görüyorsunuz?: Değresif

Duygusal mısınız?: Çoğunlukla

Burcunuza uyan bir karakteriniz var mı ?: Hayalperstim...
Morwen S. Culnàmo

Morwen S. Culnàmo

Savaş Tarafı : Death Eaters nan!!xd
Rp Partneri : _..:yòk:S:.._

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 07, 2008 12:00 pm

Adınız: Beyza

Burcunuz: Oğlak

Hoşlandıklarınız: Rap; türkçe; judo ve diğer spor dalları; konuşmak(hemde bolca)xd; gülmek; hayata olumlu bakmak;

Hoşlanmadıklarınız: sevdiğim birinin sırtından vurması;iki yüzlülük;yalan söylemek!![bazıları ne kadar anlamasalarda:U];uyumsuzluk;mızmızlık

Genel Özellikleriniz: Genelde çok konuştuğum herkes tarafından bilinir..Biyolojiyle yakından ilgilenmem ve almancayı sevmem benim için olumludur..Beni sıkan;bana güvenmeyen;arkadaşım gibi davranıp sonra gereksiz yere beni kıranlardan nefret ederim!Arkadaş çevrem oldukça geniştir..Benimle anlaşmak arkadaş olmak isteyen herkesle anlaşırım..İyi bir sırdaşımdır..Satranca bayılırımxd Judo vazgeçilmezimdir..Rap mizkten asla şaşmam..4ever rap!!!SmileSmileSmile Sportif giyinmeyi severim;ama yerine göre oldukça şık olmayı da bilirim..Sevdiğimden asla vazgeçmem(H)

Fiziksel Görünümünüz: 1.60 boylarında[kısayım nan:(Sad]48 kilo olan bir vatandaşım..Açık tenliyimdir:D Açık kestane saçlara sahibim:)Smile:)Göz rengimi bn kendim bile bilmiyorum açıkcası..xdxd Her gün farklı çünkü..Giydiğime kıyafete göre değişiyor:d Van kedisi gibiyim:D [Arkadaşlar Firevun dio yha:(:/] Sportifimdir:D

EDEBİYAT- SANAT

En son okuduğunuz kitap: Diriliş-Turgut Özakman

En sevdiğiniz kitap: Aptallar 8 Saat Uyur..

En çok sevdiğiniz yazar: Mümin Sekman-Erdal Demirkıran

Kitap Türünüz ( Korku/Gerilim - Fantastik- Roman vb. )=Korku -Kişisel Gelişim

Sizi yansıttığını düşündüğünüz kitaplar: Herşey Seninle Başlar

MÜZİK

Dinlediğiniz müzik türü: Rap

En çok sevdiğiniz sanatcılar / gruplar: Sagopa Kajmer-Sansar-Mode XL

En çok beyenerek dinlediğiniz şarkılar: Sagopa Kajmer-Herkesin Bir Suçu Var;Sago-Kendim İçin

Sizin için anlamı özel olan şarkılar ve nedenleri: Sagopa Kajmer-Herkesin Bir Suçu Var--->>Bu şarkı benim için yazılmış gibi ezgisi bile beni bitiriyor:)Smile

ÖZELLİKLER

Sevdiğiniz Özellikleriniz: Derslere olan ilgim;Sevecen birisi olmam;Ayrımcı olmamam..

Sevmediğiniz Özellikleriniz: Çabuk sinirlenmem;kavga etmem..

Yakınlarınızdan Beklediğiniz Özellikler:
Benim davranışlarıma ve düşüncelerime saygılı olamalrı..
Arkadaşlarımdan beklentilerim-->Benim arkadaşım iseler "Bana" inansınlar..

ARKADAŞ- ÇEVRE

En samimi dostlarınız. ( Bu günkü deyimiyle Kankyleriniz ) :
Mert-Arda-Tuba

Yakın Arkadaşlarınız: Tuba-Mert-Arda-Büş.Buse-Buse-Sinan-İbrahim-Gökay-Nurdan-Ezgi(:S)-

RPG

Kaç Yıldır RPG ile içli dışlısınız:
Daha yeni ya:D

RPG 'den kazandığınız güzellikler: Daha çok arkadaşım oldu..Sırdaş bile buldum ve de en önemlisi özel bir insanı..

En samimi RPG dostlarınız : Büş.Buse,Büşra,Meltem,Didar; bi de kujum var Nilsu:D

OKUL- DERSANE

Biyoloji;biyoloj,;biyoloji;türkçe;almanca;teknoloji;resim

En nefret ettiğiniz dersler: Kimya;İngilizce;İnkılàp

Sevdiğiniz Öğretmenler: Gürbüz Hoca'mm[asqummm;bidenem]Very Happy

Hayatınızın Anlamı Olan Dersiniz Var Mı ? Varsa Nedir? Biyolojii---Tek aşkım:D Yaşamımın bir parçası dicem ama o olmazsa zaten olmayız nan!Very Happy

Kendinizi bu aralar nasıl görüyorsunuz?:
Kafası karışık;Bunalmış;yorgun;aşık:D

Duygusal mısınız?: Hayır..ama bazı özel durumlar istissna:d(onalrda kaideyyi bozmuo)xd

Burcunuza uyan bir karakteriniz var mı ?: Önder olmak!!!(okul başkanıyım:Phıh hava atim)Very Happy:D

Kendiniz Hakkındaki Ufak Bilgiler... Ufak bilgi vermeme gerek yok:D yeterince XL verdim:D
https://catlakkazan.all-up.com/
Pheobé J. L'monê

Pheobé J. L'monê

Savaş Tarafı : Ölüm Yiyen xD
Rp Partneri : aranıyor sahibi ruhumun xD

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Mayıs 08, 2008 6:45 am

beyza^m sen oğLak burcu muydun Very Happy BiLmediğim birşeyi öğrenmiş oLdum Very Happy
Morwen S. Culnàmo

Morwen S. Culnàmo

Savaş Tarafı : Death Eaters nan!!xd
Rp Partneri : _..:yòk:S:.._

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Mayıs 08, 2008 8:37 am

evet hadunu^m..xd
https://catlakkazan.all-up.com/
MeLodY Y. Black

MeLodY Y. Black

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 5:01 am

Kennéth S. L'mone demiş ki:
Oha ezgi naptın bea :. başvuru formumu bu Very Happy

Ben;

Neşeli, süper, manyak, deli, herkesin sevdiği ( kısmen ), herkesi seven ( %30 civarında ), ROCK, METAL manyağı olan. Bir aralar emo olmaya kalkışmışsa da PUNK tarzda kalmayı sürdüren kişilik. Adı Tolga. Lise 2 TM okur. Notları pek şahanedir Razz 2 yıldır RP yapar ama RP yapmak ona doğuştan bi yetenek olduu için RP KALİTESİ ACAYİP SÜPERDİR Very Happy. ( Allaın verdiği yeteneği inkar edemem ki ) RP aleminde baya tanınır. 5e yakın RP sitesine sahptir. İki tanesi çok ünlü sitelerdir. ( Her ne kadar sezon tatilinde olsa da Razz ) 150 - 300 kişi kadar insana RP öğretmiştir. Bariz örnekleri sitenin en kaliteleri RP cilerinde görülebilir. :. ( bknz; ezgü ) daha var tebii. Başka bişi de yok :.

Allaaahhh Dolga :p pis gaza geldim anasını satiyim beee What a Face

Senin hatrına RPG yapcam What a Face Kaliteli RP'ci vay bee senden bunu da duyduk sağolasın Dolga'cık Very Happy
MeLodY Y. Black

MeLodY Y. Black

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 5:06 am

Morwen S. Culnàmo

Alıntı :
Hoşlanmadıklarınız: sevdiğim birinin sırtından vurması;iki yüzlülük;yalan söylemek!! [bazıları ne kadar anlamasalarda:U]

Yakın Arkadaşlarınız:
-Ezgi(:S)

Yorum Yok!!
Samara Yoko Chan Malfoy

Samara Yoko Chan Malfoy

Savaş Tarafı : Işıkları söndürdüler...
Rp Partneri : Arıyorum...

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 16, 2008 10:45 pm

Adınız:Defne Merve

Burcunuz:Kova

Hoşlandıklarınız:Şarkı söylemek, müzik dinlemek...ALIŞVERİŞ

Hoşlanmadıklarınız:Şımarıklar, ineklemeye bayılanlar, uyuşuklar...

Genel Özellikleriniz:Arkadaş çevresi aşırı derecede geniş olan ve de hobileriyle hayatını yaşamış biriyimdir.Arkadaşlarımla aramda küslük söz konusu değildir asla, ama o kadar da sevecen değilimdir.Özentilik yapanlardan nefret ederim ve de en kısa zamanda onu küçük düşürecek planlar yaparım.Marka takılmaya bayılan biriyim,çok aşırıya kaçmadan yine de kıyafetlerimin marka olmasını isterim her zaman.Hayatımda hiç yalan söylemedim,bu yüzden de güven kazanmakta 1 numarayımdır.

Fiziksel Görünümünüz:

Kahverengi-siyah karışımı gözlerim ve de kızıla dönük bir saç rengim var,saçlarım hafiften kıvırık xD Sonracıma, esmerim.

EDEBİYAT- SANAT

En son okuduğunuz kitap:Günahın Rengi

En sevdiğiniz kitap:Çalıkuşu

En çok sevdiğiniz yazar:Reşat Nuri Gültekin

Kitap Türünüz:Korku/Gerilim

Sizi yansıttığını düşündüğünüz kitaplar:Yok, kendi benliğini bulamamış biriyim sanırım.

MÜZİK

Dinlediğiniz müzik türü:Rock-Metal

En çok sevdiğiniz sanatcılar / gruplar:Pentagram, Metallica, Queen, Kurban, Duman, Gripin-Emre Aydın, Korn...

En çok beyenerek dinlediğiniz şarkılar:Korn-Adidas, Gripin-Hiç gelme gideceksen, Queen-Rock you,Kurban-Zorba,Duman-Oje,Metallica-Fade to Black...

Sizin için anlamı özel olan şarkılar ve nedenleri:Kurban-Zorba...Bitiyorum bu şarkıya,aceyip tamamlıyoruz birbirimizi.

ÖZELLİKLER

Sevdiğiniz Özellikleriniz:Arkadaş canlılığım,sinsiliğim...

Sevmediğiniz Özellikleriniz:Güzelliğime düşkünlüğüm,marka takıntım,aşka olan inancım...

Yakınlarınızdan Beklediğiniz Özellikler:Giyinişime ve de yaşam tarzıma uymalarını beklerim tabii.Yok sen onu giyemezsin bunu giy dememeliler...

ARKADAŞ- ÇEVRE

En samimi dostlarınız. ( Bu günkü deyimiyle Kankyleriniz ) :Cemre-Cansu [İkizler]

Yakın Arkadaşlarınız:Şeyma,Berrin,Barış,Recep...
RPG

Kaç Yıldır RPG ile içli dışlısınız:
1,5

RPG 'den kazandığınız güzellikler:Valla pek bir şey kazandığımı söyleyemem,önceden vaktimi kompozisyon yazarak ve ödül alarak geçirirdim.Şimdi rplerle geçiriyorum ama karşılığında bana kazandırdığı yok gibi.Üye olduğum çoğu siteye kuzenim Merve abam bakıyor zaten,ama rpler bana ait.O mesaj sayımı yükseltmek için rpout bölümlerine giriyor xD David bilir...

En samimi RPG dostlarınız :Deniz(Hayley)Oğuz(David)Betül (Vittoria)...
OKUL- DERSANE

En çok sevdiğiniz dersler:İngilizce...
En nefret ettiğiniz dersler:Yok..

Sevdiğiniz Öğretmenler:[sınıf öğretmenim]

Hayatınızın Anlamı Olan Dersiniz Var Mı ? Varsa Nedir?

Var,ingilizce...

Kendinizi bu aralar nasıl görüyorsunuz?:Çok ama çok iyiyim, sonunda arkadaşlarımın yüzüne onlar hakkındaki yorumlarımı onları üzmeden yapmayı öğrendim.

Duygusal mısınız?:Hayır tabii ki de.Asla duygusal değilimdir,olmamda.Kendini ön plana atmaktır duygusallık,bunu yapmam çünkü irdelenmeyi sevmiyorum.

Burcunuza uyan bir karakteriniz var mı ?:Duygusallık burcumun özelliği,yalnız dediğim gibi bende böyle bir sorun yok...
Andrea Kate Malfoy

Andrea Kate Malfoy

Savaş Tarafı : yok

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 17, 2008 12:11 pm

Ahan da bir kova daha Very Happy Yupppiiii
Frederick C. O'Brien

Frederick C. O'Brien

Savaş Tarafı : Zay oldum :D
Mezun Olduğu Bina : Gryffindor-okuyorum-
Rp Partneri : Jacenia L.Marisha Malfoy canım xD

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 17, 2008 3:56 pm

bu ne kasınç bişiy böyle Very Happy
Ashlee Lynn Scofield

Ashlee Lynn Scofield

Savaş Tarafı : Tarafsız
Rp Partneri : Y.o.K

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mayıs 18, 2008 2:50 am

Alessandra A. Ambrosio demiş ki:
Adınız:Meltem

Burcunuz:Yengeç

Hoşlandıklarınız:Rp yapmak!!!=)Özellikle basket takımındaki çocukları maçlarda izlemek:PTabi ki müzik!!!Falan Filan...=)

Hoşlanmadıklarınız:Sigaradan ve özellikle bu yaşlarda sigara kullananlardan nefret ederim...

Genel Özellikleriniz:Hmm zor soru...Bende kendimi çözebnilmiş değilim ama çok çabuk sinirlenirim.Genelde kaprisli olduğumu söylerler...Ben pek inanmıyorum:PSık Sık the Plastics özellikleri gösteririm=)Razz.Biraz fazla duygusalım...Herkese çok fazla güvenirim.Sonunda hep üzülen ben olurum...

Fiziksel Görünümünüz:Taze,çıtır,hoşRazz

EDEBİYAT- SANAT

En son okuduğunuz kitap:Çanakkale Savaşları

En sevdiğiniz kitap: Harry Potter Serisi

En çok sevdiğiniz yazar: J.K Rowling

Kitap Türünüz ( Korku/Gerilim - Fantastik- Roman vb. ):Fantastik...

Sizi yansıttığını düşündüğünüz kitaplar:Bilmem kitaplara hiç bu açıdan bakmayı denemedim...=)

MÜZİK

Dinlediğiniz müzik türü: Rock,Metal ağırlıklı

En çok sevdiğiniz sanatcılar / gruplar: Hilary Duff,Evanescence,Fall Out Boy...Şu aralar Rammstein=)
En çok beyenerek dinlediğiniz şarkılar: Hepsi...Genelde en çok seviğim diye ayırmam=)

Sizin için anlamı özel olan şarkılar ve nedenleri: Ahh Ah...Adı üzerinde özel...=)

-------------------------------------------------------------------------------

ÖZELLİKLER

Sevdiğiniz Özellikleriniz: Güzin Abla gibi bişi olmama:P=)...Birde çok iyi sır tutarım...

Sevmediğiniz Özellikleriniz: Sinirliyim,Asabiyim,Kaprisliyim ve tam bir paranoyağım...

Yakınlarınızdan Beklediğiniz Özellikler: Dürüst ve eğlenceli olmaları yeterli...

ARKADAŞ- ÇEVRE

En samimi dostlarınız. ( Bu günkü deyimiyle Kankyleriniz ) : Zeynep,İzel,Demre,Merve...Kısacası Spice Girls:P

Yakın Arkadaşlarınız:Yine aynısı...=)

RPG

Kaç Yıldır RPG ile içli dışlısınız: 2-5 yıl...

RPG 'den kazandığınız güzellikler: Kendimi farklı bir dünyada hissediyorum...

En samimi RPG dostlarınız : Başta Eren...=)Damla sayılmıyor sanırım ben onla rp dışında 9 senedir arkadaşım=)Melisimm var birde...Oğuz ve Beyza'yı da unutmamak lazım...=)

---------------------------------------------------------------------------------------------

OKUL- DERSANE

En çok sevdiğiniz dersler: İngilizce,Matematik...

En nefret ettiğiniz dersler: Edebiyat...

Sevdiğiniz Öğretmenler: Sevimciğim(Biricik sınıf öğretmenimiz ve ing.cmiz...)=)...Ercancığım basketçim benim(Mat.çı top atmaktan aciz:P)...Serkancığım(Coğrafyacı) hastayım ona...
Hayatınızın Anlamı Olan Dersiniz Var Mı ? Varsa Nedir?:Derslere hayatımın anlamı olarak hiç bakmamıştım...Farklı bir bakış açısı=)

Kendinizi bu aralar nasıl görüyorsunuz?: Derslerle kafayı bozmuş...

Duygusal mısınız?: Evet!Yengeç burcuyum o kadar...=)

Burcunuza uyan bir karakteriniz var mı ?: Hepsi...Tam tamına taşıyorum.Yükselenimde Yengeç olduğundan gerek...=)

Kendiniz Hakkındaki Ufak Bilgiler: Bence fazlasıyla verdim=)

[M][][L][T][][M]

Kendini bu kadar iyi tanıyan ve tanıtan başka bir insan görmedim valla. Very Happy Very Happy Gerçekten çok güzel anlatmıısn Very Happy Very Happy
E beni sayma meltem heralde ask olsun yani. Very Happy Very Happy
Justin C. Malfoy

Justin C. Malfoy

Savaş Tarafı : Ölümyiyen
Rp Partneri : Andrea Kate Malfoy

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 6:08 am

Adınız:Esat

Burcunuz:Boğa

Hoşlandıklarınız:
PC Başında olmak, müzik dinlemek, biricik aşkımla gezmek(o biliyor kendini) gecenin bir vaktinde taha emre aşkım esma ve büşrayla birlikte gezmek

Hoşlanmadıklarınız:

Genel Özellikleriniz: Dostluk benim vazgeçilmez bir parçamdır. Yalnızlığı sadece deniz kenarında yürürken yada yağmur yağdığında severim.

Fiziksel Görünümünüz: Açık kahverengi saçlı, ela gözlü.
EDEBİYAT- SANAT
En son okuduğunuz kitap:Mavi bir Dünya

En sevdiğiniz kitap:Harry Potter serisi, Yüzüklerin efendisi

En çok sevdiğiniz yazar:
J.k Rowling, Reşat Nuri Güntekin

Kitap Türünüz ( Korku/Gerilim - Fantastik- Roman vb. )Roman, gerilim, macera, korku

Sizi yansıttığını düşündüğünüz kitaplar: Dünyamda ki hayalet
MÜZİK

Dinlediğiniz müzik türü:RAP
En çok sevdiğiniz sanatcılar / gruplar: Sago, Ceza Kolera, Ayben....

En çok beyenerek dinlediğiniz şarkılar:Hiç düşünmedim

Sizin için anlamı özel olan şarkılar ve nedenleri: Dinlediğim tek Rock şarkısı olan Çilekeşin Ölürken bile yanımda ol sevgilim adlı parça. Etkilenmemin tek sebebi tabikide biricik aşkım. Zaten onun isteği üzerine dinledim bu şarkıyı ve bizim şarkımız.
ÖZELLİKLER
Sevdiğiniz Özellikleriniz:Aşkım kendini yalnız hissettiğinde onunla her zaman konuşurum. İnsanların duygularını iyi anlarım.Sorunları çözmeye bayılırım. Her zaman üleryüzlüğümdür. Kimseye sorunumu belli etmem

Sevmediğiniz Özellikleriniz:
Kıskançlığım
Yakınlarınızdan Beklediğiniz Özellikler:Hoşgörü

ARKADAŞ- ÇEVRE

En samimi dostlarınız. ( Bu günkü deyimiyle Kankyleriniz ) : Taha, Emre, Esma ve büşra

Yakın Arkadaşlarınız:Taha+ Emre
RPG

Kaç Yıldır RPG ile içli dışlısınız:4 yıldır.
RPG 'den kazandığınız güzellikler: Türkçe derslerinde özellikle komposizyon yazma da berbettım.( Zaten kafam basmıyordu)Şu anda gerçektende çok harikulade kompozisyon yazıyorum
En samimi RPG dostlarınız :Serenay (Andrea Kate Angel) (Dost sayılmaz ama... ) Very Happy
OKUL- DERSANE

Fizik, matematik, Geometri

En nefret ettiğiniz dersler:Tarih(basmıyor kafam)

Sevdiğiniz Öğretmenler:Nejla hoca(mat) ve Turgut hoca(Fen)

Hayatınızın Anlamı Olan Dersiniz Var Mı ? Varsa Nedir?Fizik

Kendinizi bu aralar nasıl görüyorsunuz?:Aşırı kıskanç
Duygusal mısınız?:Hayır.
Burcunuza uyan bir karakteriniz var mı ?: Blmm

Kendiniz Hakkındaki Ufak Bilgiler...
Bence yeterli.
Angelina Daphne Spencer

Angelina Daphne Spencer

Savaş Tarafı : Hakem!
Mezun Olduğu Bina : Gryffindor
Rp Partneri : Matt Damon Malfoy

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimeÇarş. Mayıs 21, 2008 7:17 am

Ashlee Lynn Scofield demiş ki:
Alessandra A. Ambrosio demiş ki:
Adınız:Meltem

Burcunuz:Yengeç

Hoşlandıklarınız:Rp yapmak!!!=)Özellikle basket takımındaki çocukları maçlarda izlemek:PTabi ki müzik!!!Falan Filan...=)

Hoşlanmadıklarınız:Sigaradan ve özellikle bu yaşlarda sigara kullananlardan nefret ederim...

Genel Özellikleriniz:Hmm zor soru...Bende kendimi çözebnilmiş değilim ama çok çabuk sinirlenirim.Genelde kaprisli olduğumu söylerler...Ben pek inanmıyorum:PSık Sık the Plastics özellikleri gösteririm=)Razz.Biraz fazla duygusalım...Herkese çok fazla güvenirim.Sonunda hep üzülen ben olurum...

Fiziksel Görünümünüz:Taze,çıtır,hoşRazz

EDEBİYAT- SANAT

En son okuduğunuz kitap:Çanakkale Savaşları

En sevdiğiniz kitap: Harry Potter Serisi

En çok sevdiğiniz yazar: J.K Rowling

Kitap Türünüz ( Korku/Gerilim - Fantastik- Roman vb. ):Fantastik...

Sizi yansıttığını düşündüğünüz kitaplar:Bilmem kitaplara hiç bu açıdan bakmayı denemedim...=)

MÜZİK

Dinlediğiniz müzik türü: Rock,Metal ağırlıklı

En çok sevdiğiniz sanatcılar / gruplar: Hilary Duff,Evanescence,Fall Out Boy...Şu aralar Rammstein=)
En çok beyenerek dinlediğiniz şarkılar: Hepsi...Genelde en çok seviğim diye ayırmam=)

Sizin için anlamı özel olan şarkılar ve nedenleri: Ahh Ah...Adı üzerinde özel...=)

ÖZELLİKLER

Sevdiğiniz Özellikleriniz: Güzin Abla gibi bişi olmama:P=)...Birde çok iyi sır tutarım...

Sevmediğiniz Özellikleriniz: Sinirliyim,Asabiyim,Kaprisliyim ve tam bir paranoyağım...

Yakınlarınızdan Beklediğiniz Özellikler: Dürüst ve eğlenceli olmaları yeterli...

ARKADAŞ- ÇEVRE

En samimi dostlarınız. ( Bu günkü deyimiyle Kankyleriniz ) : Zeynep,İzel,Demre,Merve...Kısacası Spice Girls:P

Yakın Arkadaşlarınız:Yine aynısı...=)

RPG

Kaç Yıldır RPG ile içli dışlısınız: 2-5 yıl...

RPG 'den kazandığınız güzellikler: Kendimi farklı bir dünyada hissediyorum...

En samimi RPG dostlarınız : Başta Eren...=)Damla sayılmıyor sanırım ben onla rp dışında 9 senedir arkadaşım=)Melisimm var birde...Oğuz ve Beyza'yı da unutmamak lazım...=)

---------------------------------------------------------------------------------------------

OKUL- DERSANE

En çok sevdiğiniz dersler: İngilizce,Matematik...

En nefret ettiğiniz dersler: Edebiyat...

Sevdiğiniz Öğretmenler: Sevimciğim(Biricik sınıf öğretmenimiz ve ing.cmiz...)=)...Ercancığım basketçim benim(Mat.çı top atmaktan aciz:P)...Serkancığım(Coğrafyacı) hastayım ona...
Hayatınızın Anlamı Olan Dersiniz Var Mı ? Varsa Nedir?:Derslere hayatımın anlamı olarak hiç bakmamıştım...Farklı bir bakış açısı=)

Kendinizi bu aralar nasıl görüyorsunuz?: Derslerle kafayı bozmuş...

Duygusal mısınız?: Evet!Yengeç burcuyum o kadar...=)

Burcunuza uyan bir karakteriniz var mı ?: Hepsi...Tam tamına taşıyorum.Yükselenimde Yengeç olduğundan gerek...=)

Kendiniz Hakkındaki Ufak Bilgiler: Bence fazlasıyla verdim=)

[M][][L][T][][M]

Kendini bu kadar iyi tanıyan ve tanıtan başka bir insan görmedim valla. Very Happy Very Happy Gerçekten çok güzel anlatmıısn Very Happy Very Happy
E beni sayma meltem heralde ask olsun yani. Very Happy Very Happy

E tabi:D...Aynada kendini görmelisin!Ah sen cinayet sebebisin! diye br şarkı mırıldanmak geldi içimden:P
https://catlakkazan.all-up.com
Nickholas Ryan Scofield
Sihir Bakanı
Nickholas Ryan Scofield

Savaş Tarafı : Tarafsız
Rp Partneri : Angelina Daphne Spencer
Asa : Ölümün Karanlığı ~
Özel Yetenek : Çataldil

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 12:02 pm

Adınız: Eren

Burcunuz: Yengeç

Hoşlandıklarınız: Kızlar xD Futbol , Müzik dinlemek , Kitap okumak , birşeyler yazmak , Arkadaşlarla takılmak.

Hoşlanmadıklarınız: Ders çalışmak, Burç Muhabbetleri , Yalan , Özenti gençlik.

Genel Özellikleriniz: Sempatik , Komik , Esprili , Arkadaş canlısı , Girişken , Dürüst ve Nerde söylenmesi gerektiğini bilen biriyim. Genel olarak ukala olduğum söylenir, bu durumu hocalarımla gayet rahat bir şekilde konuşmama bağlıyorum.
Sinirli bir yapım olmamasına rağmen, sinirlendiğimde gözüm hiç bir şey görmez.

Değer verdiğim insanlara zarar gelmemesi için elimden geleni yaparım. Korumacıyım sanırım biraz.
Sessiz, sakin ortamlar beni bozar. Bende sessizliği bozarım. xD Gülmekten çok, güldürmeyi severim.

Fiziksel Görünümünüz: Uzunca boylu yakışıklı bir oğlanım xP
Kumral saçlarım var, dalgalı. 1.80 boyundayım, şimdilik tabi. Gözlerim açık kahverengi, güneşte ela oluyor, otun-böceğin içinde ve denize girince yeşile çalıyor. Hep renkli gözlerim olsun istemişimdir. Bu yüzden gözlerim hakkında uzun bir yorum yaptım xD

EDEBİYAT- SANAT

En son okuduğunuz kitap: Darağacında Üç Fidan

En sevdiğiniz kitap: Hp serisi, Olasılıksız

En çok sevdiğiniz yazar: J.K. Rowling, Lemony Snicket, Adam Fawer

Kitap Türünüz ( Korku/Gerilim - Fantastik- Roman vb. ) : Fantastik , Macera , Gerilim

Sizi yansıttığını düşündüğünüz kitaplar: ~

MÜZİK

Dinlediğiniz müzik türü: Metal (trash metal/ endüstriyel metal, speed metal)

En çok sevdiğiniz sanatcılar / gruplar: Rammstein , Children of Bodom

En çok beyenerek dinlediğiniz şarkılar: Rein Raus, Mein Herz Brennt , Reise resie , Black Widow , Rosenrot , Punch Me I Bleed

Sizin için anlamı özel olan şarkılar ve nedenleri: Stripped xP

ÖZELLİKLER

Sevdiğiniz Özellikleriniz: Herşeyimi seviyorum ben. xPxD

Sevmediğiniz Özellikleriniz: Den den xD

Yakınlarınızdan Beklediğiniz Özellikler: Anlayışlı olsunlar, canımı yesinler xD

ARKADAŞ- ÇEVRE

En samimi dostlarınız. ( Bu günkü deyimiyle Kankyleriniz ) : Burakhan , Cihan , Hazal , Merve (senin düşündüğün merve değil meltem xD)

Yakın Arkadaşlarınız: Öyle çok ki...
RPG

Kaç Yıldır RPG ile içli dışlısınız: 1.5

RPG 'den kazandığınız güzellikler: Edebiyata yeteneğim olduğunun farkına varmamı sağladı xD Yazılılarda kompozisyonlardan aldığım puan arttı.

En samimi RPG dostlarınız : Başta Meltem xD Damla , Melis , Hilal , (brzmnlr)Hnd
OKUL- DERSANE

En çok sevdiğiniz dersler: Geometri , İnkılap Tarihi

En nefret ettiğiniz dersler: Coğrafya,

Sevdiğiniz Öğretmenler: Mesut Hoca(matematik), Sefa Hoca(dershane/Geometri), Ebru Hoca[m!] (Taş taş! xD) (ing.)

Hayatınızın Anlamı Olan Dersiniz Var Mı ? Varsa Nedir? : Hayatımın anlamı, herhangi bir ders olamayacak kadar uzağım okula ve derslere...

Kendinizi bu aralar nasıl görüyorsunuz?: Pörfekt... xD

Duygusal mısınız?: Hayır.

Burcunuza uyan bir karakteriniz var mı ?: Burçlara inanmam. Burç olayı kadar saçma birşey olabilirmi?! Yani aynı 30 gün içerisin de doğmuş tüm insanların , aynı hafta içerisinde karşı cinsle yakınlaşıp, fingirdeşmesi mümkünmü?!

Kendiniz Hakkındaki Ufak Bilgiler... Yeterince bilgi verdiğimi düşünüyorum.
https://catlakkazan.all-up.com
Vanessa Joanna Malfoy

Vanessa Joanna Malfoy

Savaş Tarafı : Ölüm Yiyen :)
Mezun Olduğu Bina : Ravenclaw Olucak ! xD
Rp Partneri : ---

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 12:16 pm

Bayağı uzunca bir oğlanmışsın Eren Very Happy Bende gözlerimin renkli olmasını isterdim xD Anneannemin bana bu sayede küçükken yeşil zeytin yedirdiğini hatırlıyorum xD

Ama gözlerimin biri açık kahve diğeri ise koyu kahve xD Bu da ilginç özellik gerçi Very Happy
Amy Charlotté Spring

Amy Charlotté Spring

Savaş Tarafı : Ölüm Yiyen
Mezun Olduğu Bina : Ravenclaw'da okuyorum canomm xD
Rp Partneri : Sanmıyorum... yani olmaz heralde teklif eden :P

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Haz. 07, 2008 9:32 pm

Vayyyt Eren'im o ne açıklama öle oku oku bitmedi be abi Very Happy Herkese selamlar ben de Derya. Öğrencilik hayatımda acayip ineğimdir Very Happy
Jiména W. L'moné

Jiména W. L'moné

Savaş Tarafı : ...bir küçücük ö.y^cik varmış...
Rp Partneri : zaman gösterecek X)

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 2:55 am

Amanın xD Derya =))
http://beauxbatons-rpg.darkbb.com
Amy Charlotté Spring

Amy Charlotté Spring

Savaş Tarafı : Ölüm Yiyen
Mezun Olduğu Bina : Ravenclaw'da okuyorum canomm xD
Rp Partneri : Sanmıyorum... yani olmaz heralde teklif eden :P

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 3:14 am

Jiména W. L'moné demiş ki:
Amanın xD Derya =))
Hande'mmm sensin dimi tanıdım seni Limonhumm benm yha =)))))))))

Kendinizi Tanıtın
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki