CatlakKazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

AnasayfaPortailAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kendinizi Tanıtın

+23
Amy Charlotté Spring
Vanessa Joanna Malfoy
Nickholas Ryan Scofield
Justin C. Malfoy
Ashlee Lynn Scofield
Frederick C. O'Brien
Samara Yoko Chan Malfoy
Pheobé J. L'monê
Morwen S. Culnàmo
Julie Annwyl Lovett
Naetsu Y. Malfoy
Melissa Amy Lovett
Dawnielle Delacroix
Kennéth S. L'mone
Onegmus O. Ambrosio
Charlie Dominic Monaghan
Bellatrix Lestrange
Christopher Black
Andrea Kate Malfoy
Angelina Daphne Spencer
Equénia Dawn Cutler Black
Rochelle Emilie Black
MeLodY Y. Black
27 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3
YazarMesaj
JacquaLine B. L'moné

JacquaLine B. L'moné

Savaş Tarafı : Küçük ö.y.cik xD
Mezun Olduğu Bina : Okumaktayım xD
Rp Partneri : Yok xD

Kendinizi Tanıtın - Sayfa 3 Empty
MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 3 I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 4:16 am

Adınız: Cemre

Burcunuz: Yay

Hoşlandıklarınız: Müzik dinLemek, şarkı söyLemek, arkadaşLarLa takıLmak, RP yapmak, kitap okumak he bide çizim yapmak ^^

Hoşlanmadıklarınız: Ders çaLışmak ..

Genel Özellikleriniz: İnatçı, SivridiLLi, Hazırcevap .. vs. vs. xP xP

Fiziksel Görünümünüz: Siyah saç, Kahve rengi göz xD 1.60-65 civarı bi boy. Tombik ^^ hafif tombik yani ^^

-------------------------------------------------------------------------------------------------
EDEBİYAT- SANAT

En son okuduğunuz kitap: Agatha Cristie ~ NiLde ÖLüm

En sevdiğiniz kitap: yok xD

En çok sevdiğiniz yazar: Agatha Cristie - JKR akLıma geLmedi şimdi xD

Kitap Türünüz : Korku - GeriLim

Sizi yansıttığını düşündüğünüz kitaplar: yok xD

-------------------------------------------------------------------------------------------------
MÜZİK

Dinlediğiniz müzik türü: Rock diyim geneL oLsun xD

En çok sevdiğiniz sanatcılar / gruplar: Şebnem Ferah, TH, GD, The rasmus, MetaLLica, HIM, ApocaLyptica, Epica, Nightwish, Paramore, MCR. Yeter bu kadar xD

En çok beyenerek dinlediğiniz şarkılar: bissürü var sayamıcam şimdi xD

Sizin için anlamı özel olan şarkılar ve nedenleri: Monsoon .. nedenLerini geç şimdi xD

--------------------------------------------------------------------------------------------
ÖZELLİKLER

Sevdiğiniz Özellikleriniz: İnatçıLık ^^

Sevmediğiniz Özellikleriniz: SivridiLLiLik ^^

Yakınlarınızdan Beklediğiniz Özellikler: AnLayış , sadakat ^^

------------------------------------------------------------------------------------------
ARKADAŞ- ÇEVRE

En samimi dostlarınız. ( Bu günkü deyimiyle Kankyleriniz ) : Poff aydan, ÖdüL, ToLga .. yeter bu kadar xD

Yakın Arkadaşlarınız: Çok var xD

-----------------------------------------------------------------------------------------
RPG

Kaç Yıldır RPG ile içli dışlısınız: 2 sayıLır ^^

RPG 'den kazandığınız güzellikler: arkadaş xP

En samimi RPG dostlarınız : Hande (hamham) , ArsLan (örs), ToLga(TöLga), Ahsen su (sue), Emre (emoş) xD
-----------------------------------------------------------------------------------------
OKUL- DERSANE

En çok sevdiğiniz dersler: Resim - Müzik - İngiLizce - ALmanca ^^

En nefret ettiğiniz dersler: Matematik - Kimya - Geometri

Sevdiğiniz Öğretmenler: sevmem hiçbirini xD aLmanca ve ingiLizceci dışında ^^

Hayatınızın Anlamı Olan Dersiniz Var Mı ? Varsa Nedir? Var aLmanca xD

------------------------------------------------------------------------------------------

Kendinizi bu aralar nasıl görüyorsunuz?: Manyak - duygusaL xD

Duygusal mısınız?: evet ^^

Burcunuza uyan bir karakteriniz var mı ?: *.*

Kendiniz Hakkındaki Ufak Bilgiler... yok biLgi miLgi ^^ ömrümü yedin Esqi xD

Camilla A. Bell

Savaş Tarafı : Tarafsız ama ailesinin neredeyse tüm üyeleri Slytherin'li veya ö.y.dir.
Mezun Olduğu Bina : (Okuyorum)Gryffindor
Rp Partneri : Coming Soon xD (kurgu hazır)

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 3 I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 5:44 am

Adınız: Bilge

Burcunuz: Balık

Hoşlandıklarınız: Müzik dinLemek, şarkı söylemek, Rp yapmak, Sims oynamak( annem ve babam hiçbi aktiviteye göndermedi beni benm de siteden, apartmandan arkadaşım olmadığı için tek arkadaşım bilgisayar doğal olarak Razz )

Hoşlanmadıklarınız: Okul, ödev, gelip bilgisayarın kapama düğmesine basan salak, yılışık, rahat vermeyen kuzenim Razz ( ama aslında çok şeker sadece yılışık halini sevmiyorum) Alnımın büyüklüğü ve boyumun uzunluğu v.s. dalga geçilmesi Razz

Genel Özellikleriniz: Asosyal, bilgisayar bağımlısı, kitap kurdu, Okulda cici kız, evde bilgisayar manyağı, sert eleştiri yaparım, çabuk sinirlenirim, çabuk unuturum(balık hafızası işte n'olcak xP), çook duygusalım ve hep abartırım Razz

Fiziksel Görünümünüz: Röfleli gibi kumral, dalgalı saçlar(övünmek gibi olmasın ama Razz) geniş bir alın(korkunç bişe ve hep alay konusu Sad),ela gözler, 1.55 boy, 53 kilo(çook şişkoyum bea bide bilgisayar başı atıştırmalar yok mu... diyetteyim bu arada 2-3 kilo verdim hea xD),40 ayak numarası(felaket kötü bişey hiç ayakkabı bulamıyoruz bir an önce büyümesi dursa da düzgün ayakkabım olsa diyorum bazen xD)

Yaşınız: 11

EDEBİYAT- SANAT

En son okuduğunuz kitap: Hatırlamıyorum

En sevdiğiniz kitap: Talihsiz Serüvenler Dizisi

En çok sevdiğiniz yazar: J.K. Rowling

Kitap Türünüz : Komedi, macera, roman... Kitap kurdu her şeyi okur anağm xP (ama özellikle eve gelince yabancı magazin haberlerini okurum, ay magazine acaip ilgim vardır! xD)
Sizi yansıttığını düşündüğünüz kitaplar: Yok..

MÜZİK

Dinlediğiniz müzik türü: Pop,jazz,klasik v.b. v.b.(yaşıtlarım hep özentilik yaparak Rock mock dinlerken ben RnB ve Pop severim, abin, ablan seviyo diye rock dinlemek özentilik bence :S)

En çok sevdiğiniz sanatcılar / gruplar: Mm.. Güzel soru... Çok uzun cevap verirdim vaktim olsa...

En çok beyenerek dinlediğiniz şarkılar: bissürü var sayamıcam şimdi xD

Sizin için anlamı özel olan şarkılar ve nedenleri: Get Ready, Get Set, Don't Go, nedensiz seviyrum şarkıyı yaa xP

--------------------------------------------------------------------------------------------
ÖZELLİKLER

Sevdiğiniz Özellikleriniz: Saçlarım, zeki olmam, Photoshop'ta ilerleme kaydetmem...

Sevmediğiniz Özellikleriniz: Geniş alnım, ayak numaram, kilom, kaşlarım(büyüyünce kesinlikle alıyorum) ve tellerim

Yakınlarınızdan Beklediğiniz Özellikler: Anlayış,Dürüstlük, Espri Anlayışı, Teknolojiyle Yakınlık xP

ARKADAŞ- ÇEVRE

En samimi dostlarınız. ( Bu günkü deyimiyle Kankyleriniz ) : Seren

Yakın Arkadaşlarınız: Hmm sınıftaki bütün arkadaşlarımı severim ben yaa xD

RPG

Kaç Yıldır RPG ile içli dışlısınız: 2,5 yuvarlarsan 3 yaa xP

RPG 'den kazandığınız güzellikler: Kompozisyon yeteneğim gelişti, Türkçe'm güzelleşti, hobi ve de arkadaşlar edindim.(sanal da olsa güzel xD)

En samimi RPG dostlarınız : Adları bende saklı xP

---------------------------------------------------------------------------
OKUL- DERSANE

En çok sevdiğiniz dersler: Müzik, İngilizce, Resim, Bilgisayar, Beden, Fransızca(seneye görücem ama süper olucağı şimdiden belli xD)

En nefret ettiğiniz dersler: Matematik - Diksiyon

Sevdiğiniz Öğretmenler: Ehh... Sevmem pek...

Hayatınızın Anlamı Olan Dersiniz Var Mı ? İngilizce

Kendinizi bu aralar nasıl görüyorsunuz?: Duygusal, RP'ci, heyecanlı

Duygusal mısınız?: Ooo duygusallık kavramını ben yarattım bea xD

Burcunuza uyan bir karakteriniz var mı ?: Hönk? O.o

Kendiniz Hakkındaki Ufak Bilgiler... Photoshop kullanmaya bayılırım, Tatil bi gelsin gece 1-2'ye kadar PC başında durucam ve öğlen 1-2 gibi kalkıcam(ne biçim uykucuyumdur ben! 9 saat uyku bile anca idare edio ve sabahın köründe okul için kalkacağım zaman öttüğü için telefonumdan bile nefret etmeye başladım xD)

Nickholas Ryan Scofield
Sihir Bakanı
Nickholas Ryan Scofield

Savaş Tarafı : Tarafsız
Mezun Olduğu Bina : Slytherin
Rp Partneri : Angelina Daphne Spencer
Asa : Ölümün Karanlığı ~
Özel Yetenek : Çataldil

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 3 I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 6:01 am

Amy Charlotté Spring demiş ki:
Vayyyt Eren'im o ne açıklama öle oku oku bitmedi be abi Very Happy Herkese selamlar ben de Derya. Öğrencilik hayatımda acayip ineğimdir Very Happy

Anaaum! koyun'm gelmiş! xPxD Hoşgeldn xD
https://catlakkazan.all-up.com
Amy Charlotté Spring

Amy Charlotté Spring

Savaş Tarafı : Ölüm Yiyen
Mezun Olduğu Bina : Ravenclaw'da okuyorum canomm xD
Rp Partneri : Sanmıyorum... yani olmaz heralde teklif eden :P

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 3 I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 1:15 pm

Nickholas Ryan Scofield demiş ki:
Amy Charlotté Spring demiş ki:
Vayyyt Eren'im o ne açıklama öle oku oku bitmedi be abi Very Happy Herkese selamlar ben de Derya. Öğrencilik hayatımda acayip ineğimdir Very Happy

Anaaum! koyun'm gelmiş! xPxD Hoşgeldn xD
Geldüm tabe kujum seni burada yalnıs mı bıraksaydım xD xP
Ashlee Lynn Scofield

Ashlee Lynn Scofield

Savaş Tarafı : Tarafsız
Rp Partneri : Y.o.K

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 3 I_icon_minitimeSalı Haz. 17, 2008 9:40 am

Adınız: Damla

Burcunuz: Koç

Hoşlandıklarınız: Müzik dinlemek,internette zaman geçirmek,badminton oynamak,arkadaşlarımla vakit geçirmek.

Hoşlanmadıklarınız: Cebi bol,kafası boş zengin çocukları (Very Happy) ,dalgacı insanlar,özentilik,okul ha bide yatakhane Very Happy

Genel Özellikleriniz: Oldukça enerjik,gülmeyi çok seven,hayatı ti ye alan bir yapım vardı ki,artık değiştim.Artık daha durgun ve daha hassasım.Çok çabuk sinirlenirim.Beni kızdıran insana her türlü kötülüğü yapabilirim Razz

Fiziksel Görünümünüz: 1,72 boyum var. Very Happy Beyaz tenli,sarışın,mavi mi yesil mi hala cözemediğim gözler. Very Happy

EDEBİYAT- SANAT

En son okuduğunuz kitap: Vurun Kahpeye

En sevdiğiniz kitap: Hp serisi.

En çok sevdiğiniz yazar: Halide Edip Adıvar,İpek Ongun

Kitap Türünüz ( Korku/Gerilim - Fantastik- Roman vb. ) Aslında hepsi

Sizi yansıttığını düşündüğünüz kitaplar: Bir kitap beni yansıtmaya yetmez Very Happy

MÜZİK

Dinlediğiniz müzik türü: Rock-metal

En çok sevdiğiniz sanatcılar / gruplar: Metallica-Şebnem Ferah

En çok beyenerek dinlediğiniz şarkılar: Şebnem Ferahın tüm sarkıları

Sizin için anlamı özel olan şarkılar ve nedenleri: Şebnem Ferah-Sil baştan ( Keşke bu dünyadan ayrılanları geri getirebilsek )

ÖZELLİKLER

Sevdiğiniz Özellikleriniz: Yardım severliğim,dürüstlüğüm

Sevmediğiniz Özellikleriniz: Hassas yapım.

Yakınlarınızdan Beklediğiniz Özellikler: Anlayış ..

ARKADAŞ- ÇEVRE

En samimi dostlarınız. ( Bu günkü deyimiyle Kankyleriniz ) : Svetlana ,Cansel,Fatma,Beste,,Caner ve Sencer.( Sen hep yerindesin .. )

Yakın Arkadaşlarınız: Okbel,Sevinç,Melis.
RPG

Kaç Yıldır RPG ile içli dışlısınız: 3,5-4

RPG 'den kazandığınız güzellikler: Türkçeyi kullanısım,güzel komposizyon yazabilmem.

En samimi RPG dostlarınız : Meltem ( onu saymayaya gerek yok,o vardı zaten ) Very Happy ,Eren,Melis,Didar ...
OKUL- DERSANE

En çok sevdiğiniz dersler: Edebiyat,İngilizce,Matematik

En nefret ettiğiniz dersler: Yok ki ..

Sevdiğiniz Öğretmenler: Bahar hocamın yeri ayrı.

Hayatınızın Anlamı Olan Dersiniz Var Mı ? Varsa Nedir? Edebiyat,İngilizce,Türkçe Very Happy

Kendinizi bu aralar nasıl görüyorsunuz?: Oldukça depresif,boşvermiş,gerçi artık düzeliyorum.

Duygusal mısınız?: Oldukça çok.

Burcunuza uyan bir karakteriniz var mı ?: Sinirli yapım,dürüstlüğüm,hazır cevaplığım.

Kendiniz Hakkındaki Ufak Bilgiler... Verdim ya Very Happy
Stesha Irina Murder

Stesha Irina Murder

Savaş Tarafı : Öy
Mezun Olduğu Bina : Slytherin
Rp Partneri : Eragon James Black

MesajKonu: Geri: Kendinizi Tanıtın   Kendinizi Tanıtın - Sayfa 3 I_icon_minitimeÇarş. Haz. 18, 2008 11:43 am

Adınız:Seda Oğuz Dağ (sözlümün soyadı Dağ)

Burcunuz:İkizler

Hoşlandıklarınız: aşkımmm,kitap okumak,müzik dinlemek, modern dans ve profesyonel olarak oynadığım voleybol!

Hoşlanmadıklarınız: KıskançLık yapan,aşkıma sarkan ve onu yakısıklı buLanlar(onLara ne ise)yalancılar,sözünün eri olmayanlar(verdiği sözü tutmayanlar)İkiyüzlüler,GsLiler,göztepeliler bla bla bla.... Smile

Genel Özellikleriniz:

Kalabalıktan hoşlanmayan,aşkımla mutluuuu (Aşkıma aşıkk abuu)hımmm en buyuk rahatsızlıgım kendımde cok fazla sınırlı olmam(herhangı bır konuda anıden patlayabilirimm),kitap kurdu,inatçı,espriLi.....

Fiziksel Görünümünüz:
1.65 boy,siyah göz(siyah göz olur mu ya demeyın öye kanıtlandı)beyaz tenli,koyu kahve saç(yada kestane renk)

EDEBİYAT- SANAT(Edebiyat öğretmenı olmak ıstıyorum ve edebıyat bolumunde okuyorum.Lise 3'e gçtim..)

En son okuduğunuz kitap:Yıldızlar Kayarken,Işıga sıgınanlar,Ateşe Koşanlar,Hacı Murat Destanı

En sevdiğiniz kitap:Hp serisi ve Frp kıtapları

En çok sevdiğiniz yazar:
J.K. Rowling,Üstün DÖkmen,Can yücel,
Li Cunxin

Kitap Türünüz ( Korku/Gerilim - Fantastik- Roman vb. )

Yerıne ve zamanıa göre hepsi..

Sizi yansıttığını düşündüğünüz kitaplar:

Üstün Dökmen ---Küçük Şeyler(2)

MÜZİK

Dinlediğiniz müzik türü: Zamanına göre değişir ama agırLıklı olarak Tecno

En çok sevdiğiniz sanatcılar / gruplar:

Dj.Mamy (AŞşşşşKImmmm),Tiesto,yahel,mor ve ötesi,nev,yeni türkü grubu...

En çok beyenerek dinlediğiniz şarkılar:

Ferhat Göçer--Biri bana geLsin
Badem---sen ağlama,sensiz olmam

ÖZELLİKLER

Sevdiğiniz Özellikleriniz:Pek insancılımdır ve dürüstümdür...Aşkıma sadıgımdır cheers

Sevmediğiniz Özellikleriniz: Aşırı sınırlı olmam ve kucuk olan seyhlere fazla tepki göstermem ve kısılere oldugundan cok deger vermem...

Yakınlarınızdan Beklediğiniz Özellikler:Yakınlık..Aslında kısısıne göre süper bır kavramm..Bana göre her zaman dıbınde olcak kardeşimm hıcbır zaman ayrılmıycakk anne baba tanımıcak(arkın)her daım ne durumda olursa olsun tabırı caızse ''2 eli kanda olsa gelecek''İştee buu o yuzden pek yakın dostlarım cok kaybettmm Smile

ARKADAŞ- ÇEVRE

En samimi dostlarınız. ( Bu günkü deyimiyle Kankyleriniz ) :

Doan,Sercan,Rpgden Tuğçe(Burada yk sanırım),Özgemmmmmmmm

RPG

Kaç Yıldır RPG ile içli dışlısınız: 2 Ssene bıtıcek

RPG 'den kazandığınız güzellikler:Rpg ınsana zaman kaybının yanında super seyler kazandırıyor..Özellıkle konusmanız ve eger benım gıbı edebıyat bolumunde okuyacaksınız,sizin kompozısyon ve hıkayelemenizi önemlı yönde etklıyor.

En samimi RPG dostlarınız :
Burada yenı uyeyim iyi manada tanıdıgım tek kişi :Eragon James Black(Uuzun zamandır rpg sıtelerınde iyi bir dostumdur)

Lisa Murder:(Burada olup olmadıgını bılmıyormm sevdıgım rpgcılerden)

Rubeus Hagrid(Occlumencia'nın basında.Gerçekte de yan komsumdur..Rpgye onun sayesınde basladımmm.Seviyorumm kankamııı)

OKUL- DERSANE

En çok sevdiğiniz dersler:Edebiyat,Dil ve Anlatım,Müzik...

En nefret ettiğiniz dersler:Sanırım Resimm Very Happy

Sevdiğiniz Öğretmenler: Müzk öğretmenimmmm ve Rehberlil öğretmenimm

Hayatınızın Anlamı Olan Dersiniz Var Mı ? Varsa Nedir?

Hayatımın anlamı olan ders Very Happy Tbe kii edebıyat yhafrmm

Kendinizi bu aralar nasıl görüyorsunuz?:

Her zamanki gibi atak,sinirli,aşıkkkkk

Duygusal mısınız?:OlduKççaaa (AAslında bunu askıma (mamy'e)sormak gerek)

Burcunuza uyan bir karakteriniz var mı ?:

sanırım zekam..

Kendiniz Hakkındaki Ufak Bilgiler...

Yonjamı ve netlogumun teması ve fotograflarımın rutusları ıle oynamayaa bayılırım...hemm onun harıcındee gunes,kum ve deniz...

Kendinizi Tanıtın
3 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3