CatlakKazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

AnasayfaPortailAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hufflepuff yemek masası

+4
Yongsengga Seo
Sophié Emilié Rousséau
Diana Ashlee Brown
Rachel Caroline Black
8 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Rachel Caroline Black

Rachel Caroline Black

Savaş Tarafı : Tarafsız
Mezun Olduğu Bina : Hufflepuff
Rp Partneri : Andrew Tom Lestrange

Hufflepuff yemek masası Empty
MesajKonu: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 2:40 am

İyi rpler..
http://www.hogwarts-rpg.all-up.com
Diana Ashlee Brown

Diana Ashlee Brown

Savaş Tarafı : sonuna kadar Ö.Y..xD
Mezun Olduğu Bina : Hufflepuff öğrenciyim hala..
Rp Partneri : Tom Jack Malfoy

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimePaz Mayıs 25, 2008 2:23 pm

Artık binası belirlenmişti.7 yıl boyunca Hufflepuff'ta okuacaktı.Aslıda biraz üzgündü çünkü onun hayallerinde hep Slytherin vardı..Diana adeletli bir kız mıydı ki?Tabikide hayır ,o , kötülük dolu biriydi,ya da öyle umuyordu..Ama hiç bir şey onun karanlık tarafta olmasını engelleyecek güçte değildi hala..Hufflepuff masasına doğru ilerledi ve yavaşça oturdu..Henüz kimse yoktu masada..Oturur oturmaz kendi kendine söylenmeye başladı,

"Hufflepuff'mış..ne saçmalıyor bu seçmen şapka bozuntusu ya..!"

Acaba Kompartımanda tanıştığı o arkadaşları hangi binaya seçilmişlerdi?Onları da çok merak ediyordu ve en kısa zamanda onlarla görüşmek için can atıyordu..
http://www.hogwarts-rpg.forum.st
Sophié Emilié Rousséau

Sophié Emilié Rousséau

Savaş Tarafı : --
Mezun Olduğu Bina : Hufflepuff Öğrencisi...
Rp Partneri : yok

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 6:09 am

Sophié ikizi gibi Slytherin olmayı beklemişti fakat seçmen şapkanın dediğine de karşı çıkamazdı ki. Biraz üzgün, biraz da sinirli bir şekilde Hufflepuff masasına oturdu.
Koca masada sadece bir kişi vardı. Bir yerde başlamak gerek diye düşündü içinden.
Ne de olsa 7 yıl boyunca Hufflepuff öğrencisi olacaktı ve buna alışmalıydı.
"Merhaba" diye seslendi yanına oturduğu kıza.
Ters biri çıkmamasını umuyordu. Bir yandan da önünde beliren gümüş tabaktaki yemeğini yemeğe başladı.
Yongsengga Seo

Yongsengga Seo

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 6:26 am

Yongsengga Slytherin' e seçilmeyi beklerken kendini Hufflepuff da bulmuştu. Ama üzgün degildi.Sonuçta Hogwarsttaydı ve mutluydu.Karnı zil çalıyordu, hemen büyük salona gitti ve Hufflepuff masasına dogru yürüdü. Masada, sadece iki kişi vardı ve bir kızın yanına oturdu. Masadaki yemekler çok güzel görünüyordu, sevdigi tüm yemekler vardı nerdeyse. Ve yanına oturduğu kıza dönerek "Merhaba ben Yongsengga Seo"dedi.
Sophié Emilié Rousséau

Sophié Emilié Rousséau

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 6:37 am

Sophié'nin yanına bir kız oturmuştu. Çekik gözleriyle çok tatlı görünüyordu.

"Merhaba ben Yongsengga Seo"

dedi Sophié'ye. Sophié ona gülümsedi ve "Merhaba" dedi. "Ben de Sophié Emilié Rousséau. İsmim biraz uzundur, sen bana Sophy yada Emy diyebilirsin" diye ekledi. Büyük salon sessiz görünüyordu.
Etrafına bakındı Sophié. Slytherin mamasında ikizini gördü ve içi bir tuhaf oldu.
Fakat... Yongsengga hiç de fena birine benzemiyordu. Belki... Belki de burada da utlu olabilirdi. Kim bilir diye düşündü.
Yongsengga Seo

Yongsengga Seo

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 6:55 am

Yongsengga yanına oturdugu kıza kendini tanıtmıştı kızda ona;

"Merhaba"

"Ben de Sophié Emilié Rousséau. İsmim biraz uzundur, sen bana Sophy yada Emy diyebilirsin" demişti.

Yongsengga' nın da ismi çok uzundu.Oda Emy'e "benimkide çok uzun ama ben kısaltamıyorum adımı ne güzel sen kısalta biliyosun"demişti, gülümseyerek. Yongsengga Emy'e dönerek "gerçekten Hufflepuffta mı olmak istemiştin diye sordu" önünde ki güzel yemeklerden yerken.
Sophié Emilié Rousséau

Sophié Emilié Rousséau

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 7:33 am

"benimkide çok uzun ama ben kısaltamıyorum adımı ne güzel sen kısalta biliyorsun"

Sophié güldü. "Seninki de Yongy olsun o zaman" dedi gülerek. "Tabii.. Sen istersen." Sophie yemeğini yemeye devam ediyordu. Alışmaya başlamıştı sanki. Alışmak zorundaydı zaten ama bu zorunlu bir alışma değildi.

"gerçekten Hufflepuffta mı olmak istemiştin"

Sophié'nin boğazına birden bir şeyler takıldı ve öksürmeye başladı.

"Öhö! ÖHÖ ÖHÖÖ!... Par..Pardon. Hay...ır aslında.. öhö.. Slytherin istemiştim.Yani iki.."
cümlesini tamamlayamayacağını anlayınca biraz balkabağı suyundan içti ve devam etti.
"Yani ikizim Slyther..in'de ama ben Hufflepuff'a geldim. O yüzden... Fakat seçmen şapka ne diyorsa o doğrudur" dedi göz kırparak. Öksürüğü kısa kısa da olsa devam ediyordu. Konuşmasını engellemesini engellemeye çalıştı Sophié
"Ya sen?"
Eleadora Patrisia Dryope

Eleadora Patrisia Dryope

Savaş Tarafı : ö.y'cik...Minicik Ö.Y xD
Rp Partneri : A.R.A.N.I.Y.O.R

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 7:53 am

Pat de diğer kızların konuşmalarını dinliyordu. Pat de o kızlar gibi düşünüyordu. Sytherin olmak varken burada olmak ona göre değildi. Seçmen Şapka'nın zamanı geçmişti artık. Mutsuzca kızların konuşmalarını böldü ve:
- Selam!! Konuşmalarınıza kulak verdim de yanlış duymadıysam hepiniz Slytherin'de olmak istiyorsunuz öyle değil mi?Bende ne yazık ki!!Ama seçmen Şapka beni buraya seçti.Yapacak birşey yok...
dedi ve kızların cevap vermelerini bekledi. Sesszilik çökmüştü. Acaba Pat konuşmalarını bölmekle hatya mı etmişti?? Kendisine kızmışlarmıydı ?
Sophié Emilié Rousséau

Sophié Emilié Rousséau

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 8:15 am

- Selam!! Konuşmalarınıza kulak verdim de yanlış duymadıysam hepiniz Slytherin'de olmak istiyorsunuz öyle değil mi?Bende ne yazık ki!!Ama seçmen Şapka beni buraya seçti.Yapacak birşey yok...

Arya karşısındaki kıza baktı. Kendisiyle aynı düşünceleri paylaşıyordu. Kafasını hafifçe sallayarak

"Evet" dedi. "Aynen, katılıyorum. Yapacak bir şey yok sanırım... Alışmaktan başka."

Bu sırada henüz kızın ismini bilmediğini farketti.
"Bu arada ben Sophié, Sophié Emilié Rousséau. Sophy yada Emy diyebilirsin" diye ekledi.
Kendi düşüncelerini paylaşan birini bulmak hoş bir şeydi.
Eleadora Patrisia Dryope

Eleadora Patrisia Dryope

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 8:26 am

"Bu arada ben Sophié, Sophié Emilié Rousséau. Sophy yada Emy diyebilirsin" demişti kız. Pat ise gülümseyerek.:
- Selam bende Eleadora Patrisia Dark. Bana da kısaca Pat diyebilirisin.. dedi ve tekrar kıza baktı. Saçları etkileyici ve bir o kadar da güzeldi. Patin saçlarının rengi pembemsiydi...Fakat ipek gibiydi. Saçlarını taramayı seviyordu Pat. Sonra düşüncelerden çkıp:
- Peki Z.A.Y mısın? Yoksa Ö.Y mi?? Beni sorarsan ben henüz karar veremedim.. Slytherin'e seçilseydim Ö.Y büyük bir zevkle olurdum fakat Huffepuff farklı.. Karar veremiyorum bir türlü...Burada iyilerde var kötülerde...Sence ??*
Sophié Emilié Rousséau

Sophié Emilié Rousséau

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 8:38 am

Sophié kızın saçlarına baktı. Saçlarının pembesi çok hoşuna gitmişti. O balakabağı suyundan bir yudum daha aldı.

- Peki Z.A.Y mısın? Yoksa Ö.Y mi?? Beni sorarsan ben henüz karar veremedim.. Slytherin'e seçilseydim Ö.Y büyük bir zevkle olurdum fakat Huffepuff farklı.. Karar veremiyorum bir türlü...Burada iyilerde var kötülerde...Sence ??*

"Hmm... Evet, ben de daha karar veremedim açıkçası. İkizim Slytherin'de ve Ö.Y tarafında ama... Benim için bu o kadar da kolay değil. Sanırım bunu zaman gösterecek." dedi.
"Saç rengin çok hoşmuş"diye de ekledi gülümseyerek.
Diana Ashlee Brown

Diana Ashlee Brown

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 4:13 pm

Diana yanında oturan kızların konuşmasını dinliyordu.Henüz kızın

" Merhaba "

demesine cevap bile verememişti.Bu saatten sonra versede artık çok geçti.En iyisi susmaktı..Yok hayır susarak ne elde edicekti ki? İçindeki öfkeyi mi susturacaktı..Sakin olamlıydı ve bu duruma alışmalıydı,yoksa başına çok dert açacağa benziyordu.Sanki onların geldiğini yeni fark ediyormuş gibi yaparak konuştu,

" Merhaba kızlar geldiğinizi görmemişim ,adım Diana Ashlee Brown,kısaca Di diyebilirsiniz. "
Ryuchi K. Masarakazu

Ryuchi K. Masarakazu

Savaş Tarafı : karanlık taraf
Mezun Olduğu Bina : Huflepuff(okumakta)
Rp Partneri : Qualetagia Malfoy: Benim biricik çekik gözlü sevglim

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 31, 2008 4:21 pm

Artık yedi koca yıl bulunacağı bina belirlenmişti. Seçmen şapka Hufflepuff dediğinde Hufflepuflardan bir gümbürtü kopmuştu. Aslında Hufflepuff her zaman ilgisini çekmişti. ama yinede Slytherin varken Hufflepffa gitmek zor gelmişti.

Masaya doğru ağır adımlarla ilerledi. Masada birkaç kızın bulunduğu yere doğru gitti.Kızların yanında erkek göremedi ama yiende iyi kızlara benziyorlardı. İlerledi ve Kızların yanında ki boş bir yere geçerek;

_''Merhabalar!Hufflepuffun güzel kızları ''dedi ve kızların yanına iyice yerleşti ve gülümsedi. Ardından ekleyerk;

_''Adım Ryuchi Kai Masarakazu.''dedi ve kızları inceledi. Hepsi çok güzel görünüyorlardı. Hepsi şaşkın şaşkın Kainin yüzüne bakmakla yetinmişlerdi. Belki biri konuşur diye umutediyordu.
Eleadora Patrisia Dryope

Eleadora Patrisia Dryope

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 2:43 am

Pat şaşkın bir ifadeyle çocuğa bakmayı sürdürüyordu...Çocuk:
''Adım Ryuchi Kai Masarakazu." demişti ve Pat ona doğru aniden bir dönüş yapmıştı.Pat ise biraz kibirle biraz sıcakkanlılıkla:
- Selam Kai...Bende Eleadora Patrisia Dryope...Kısaca Pat diyebilirisin....dedi ve etrafına bakınmaya çalıştı.Çocuğun söylediği doğruysa o da Slytherin'e seçilmek istiyordu ama olmamıştı. Seçmen Şapka'ya içinden lanetler yağdırıyordu Pat. Sonra Diana adlı kıza döndü ve:

- Selam Di. Sende bana Pat de..dedi ve saçlarını attırdı..Pembe saçları hemen göze çarpıyordu zaten..
Diana Ashlee Brown

Diana Ashlee Brown

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 2:59 am

'' Merhabalar!Hufflepuffun güzel kızları ''

'' Adım Ryuchi Kai Masarakazu. "

Masa gittikçe doluyordu.Bu da güzel bir şeydi.En azında kendi binasından olanlarla da arkadaşlık kurabilme fırsatı olmuştu.O sırada gelen çocuğu gözleriyle süzdü,fena değildi.Oldukça neşeli birine benziyordu.Ona baktı ve,

" Selam Ryuchi bende Diana Ashlee Brown,kısaca Di diyebilirsin. "

Ardından biraz duraksadı bir şeyi söylemeyi unutmuştu sonra untumuş gibi yapıp sözüne şöyle devam etti,

" Bu arada ismin ilginçmiş. "

Bir yandanda yemek yiyordu.Karnı çok acıkmıştı.
Yongsengga Seo

Yongsengga Seo

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 3:02 am

Yongsengga yemeğini yerken masaya birinin yaklaştığını farketmişti. Kafasını çevirdiğinde yakışıklı bir çocuğun masaya oturduğunu gördü ve ardından çocuk;
''Merhabalar!Hufflepuffun güzel kızları " demişti. Yongsengga şaşımıştı.Daha şaşğınlığı geçmemişti ki;
''Adım Ryuchi Kai Masarakazu" demişti. Yongsengga da önünde duran meyve suyundan büyük bir yudum aldıktan sonra "Merhaba. Bende, Yongsengga memnun oldum " dedi....
Yongsengga Seo

Yongsengga Seo

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 3:08 am

Yongsengga masada oturan diğer kız görmemişti. Kai'le tanışırlarken görmüştü ve ayıp olmasın diye "Merhaba. ben Yongsengga" dedi. Di'ye bakarak.
Diana Ashlee Brown

Diana Ashlee Brown

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 4:54 am

" Merhaba. ben Yongsengga "

Diana kızın sözüyle irkildi,tamda hayallere dalmıştı.Kızı herkesle ilk tanıştığında yaptığı gibi ilk önce süzdü.Değişik bir tipi vardı.Ama iyi birine benziyordu.Acaba o da Diana gibi karanlık tarafta mıydı?Bunu en kısa zaman da öğrenecekti.Artık ona cevap vermesi gerekiyordu daha fazla bekletmeninde bir anlamı olmazdı zaten.Kendini toparladıktan sonra konuşmaya başladı,

" Bende Diana canım ,kısaca Di diyebilirsin. "

Bunu söyledikten sonra sustu.Kimse konuşmuyordu buna Yongsengga'da dahildi.En iyisi Yongsengga ile sohbet kurmaktı.Ona baktı ve sorması ve merak ettiği soruyu soracaktı ama öyle pat diye de olmazdı.En iyisi onun cevabını verecek bir ip ucu soru sormakla olacaktı.

" Hufflepuff'a gelmekten mutlu musun? "

dedi ve meraklı bakışlarla onu süzmeye devam etti.
Eleadora Patrisia Dryope

Eleadora Patrisia Dryope

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 5:00 am

Pat'in sessizliği sevememsi suratını asmasına neden olmuştu.Masada kimse konuşmuyordu. Di hariç. Di ile konuşmanın bir yolunu bulacaktı..:
- Di Hufflepuff'ta olmayıhak ettiğini düşünüyor musun? Bence sen de ben de birer Slytherin olmalıydık. Asil ve soylu bir Slytherin'li...Ya sence ? Neyse bu arada nereden geldin buraya ? Yani nerde yaşıyordun...Ben Almanya'da aslında fakat benim buraya gelmemle birlikle ailemde Fransa'ya geri döndü..Kafa dengi birine benziyosun...Seninle suç ortağı olabiliriz istersen... Her türlü suç işlemeye ayrıca ispiyonlamaya bayılırım... xDdedi ve Di'nin cevap vermesini beklemeye başladı..
Yongsengga Seo

Yongsengga Seo

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 5:07 am

Yongsengga ' nın bir arkadaşı daha olmuştu.
"Bende Diana canım ,kısaca Di diyebilirsin. "demişti. Yongsengga da gülümseyerek "Bana da Yongy diyebilirsin" dedi.Di'nin Yongsengga'yı süzmesi tuhafına gidmişti açıkçası....

" Hufflepuff'a gelmekten mutlu musun? ". Di bu soruyu sorunca Yongy biraz duraksadı, sanki boğazına bişey düğümlenmişti.Meyve suyundan bir yudum aldıktan sonra "Evet, ama ilk önce ben Slytherini istemiştim ama seçmen şapka beni Hufflepuff'a verdi. Olsun, mutluyum genede çünkü Hogwartstayım burası bana huzur veriyor..."dedi gülümseyerek.
Diana Ashlee Brown

Diana Ashlee Brown

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 5:14 am

" Di Hufflepuff'ta olmayıhak ettiğini düşünüyor musun? Bence sen de ben de birer Slytherin olmalıydık. Asil ve soylu bir Slytherin'li...Ya sence ? Neyse bu arada nereden geldin buraya ? Yani nerde yaşıyordun...Ben Almanya'da aslında fakat benim buraya gelmemle birlikle ailemde Fransa'ya geri döndü..Kafa dengi birine benziyosun...Seninle suç ortağı olabiliriz istersen... Her türlü suç işlemeye ayrıca ispiyonlamaya bayılırım... "

O sırada ynlarındaki kız Eleadora bunları söylemişti.Diana birden heyecanlanıp onun yanıan gitti gerçekten bu söylediklerinde ciddi miydi acaba?..

" Sen ciddi misin?Bu mükemmel neden olmasın. "

dedi ona..Sonrada kıs kıs güldüler..Bir yandanda yeni tanıştığı kız Yongsengga vardı ..Kız Diana'nın sorusuna şöyle cevap verdi,

" Evet, ama ilk önce ben Slytherini istemiştim ama seçmen şapka beni Hufflepuff'a verdi. Olsun, mutluyum genede çünkü Hogwartstayım burası bana huzur veriyor... "

Bu sözler Diana'nın içini rahatlatmıştı.Bir anda iyi tarafta olan biriyle sohbet ediyorum diye ödü kopmuştu.Süper şimdiden bir sürü arkadaş edinmişti bile.Yongsengga 'ya baktı ve konuştu,

" Acaba sana Yong desem bir sakıncası olur mu? "
Yongsengga Seo

Yongsengga Seo

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 5:30 am

Di'a " Acaba sana Yong desem bir sakıncası olur mu? " dedi Yongy de gülümseyerek "Tabi ki diyebilirsin"dedi. Ve Di'nin yanına gelen kıza "Merhaba, ben Yongsengga . Yongy de diyebilirsin" dedi.
Eleadora Patrisia Dryope

Eleadora Patrisia Dryope

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 5:31 am

Pat yeni suç ortağıyla çok güzel geçiniyordu..Di çok süper ve kafa dengiydi. Bu sene okul kaynacaktı yaptıkları ile. Çünkü Pat herkesi ispiyonlayacak ve birçok suça ortaklık edecekti. Okuldan atılmayı bile göze alacak kadar cesaretliydi. Di ile süper anlaşıyorlardı. Pat:
- Di peki dedikodudan hoşlanır mısın? Ben çok hoşlanırım..Fakat en iyi arkadaşlarım ve suç ortaklarım hakkında yapmaktan değil..İyilik melekleriyle veya Bulanıklarla ilgili dedikodu yapmayı severim.. Genelde onlarla alay edici bir tavırla bakarım...Onlarda ters tersbakıp kaçarlar. Bir keresinde beni bir muggle okuluna götürmüşlerdi de.....O Günü görmeliydin... Bir kızı tuvalete kitlemiştim ve anahtarı bahçedeki süs havuza atmıştım... 2 saat aramışlar meğersem....Tabii ben orda beklicek kadar safmıyım..Yapar yapmaz tüy müştüm ordan... dedi ve güldü...
Diana Ashlee Brown

Diana Ashlee Brown

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 5:38 am

" Tabi ki diyebilirsin "

Yong iyi biriydi.Ama artık sormak istediği sorunun vakti gelmişti.Aslında Yong'un daha demin verdiği cevapla karanlık tarafta olduğu açık açık ortadaydı ama yinede Diana daha detaylı bir cevapla olayı kesinleştirmek istiyordu.İlk önce biraz kıvrandı ve sonra sordu,

" Acaba hangi taraftasın? "

Diğer taraftan Eleadora'nın sorduğu soru geldi aklına

" Neyse sen nerden geldin buraya? "

demişti.Onun sorusuna cevap vermeyi untumuştu.Ne yapsın insanlık hali işte bazen dalgın olunabiliyor.Eleadora'ya baktı ve biraz geç olsada sorusuna cevap verdi,

" Şey aslında ben İngiltere'de yaşıyorum. "

Tam o sıarada Eleadora başka bir şey söylemeye başladı o da buydu,

" Di peki dedikodudan hoşlanır mısın? Ben çok hoşlanırım..Fakat en iyi arkadaşlarım ve suç ortaklarım hakkında yapmaktan değil..İyilik melekleriyle veya Bulanıklarla ilgili dedikodu yapmayı severim.. Genelde onlarla alay edici bir tavırla bakarım...Onlarda ters tersbakıp kaçarlar. Bir keresinde beni bir muggle okuluna götürmüşlerdi de.....O Günü görmeliydin... Bir kızı tuvalete kitlemiştim ve anahtarı bahçedeki süs havuza atmıştım... 2 saat aramışlar meğersem....Tabii ben orda beklicek kadar safmıyım..Yapar yapmaz tüy müştüm ordan... "

Tam Diana'nın kafasındandı.Diana'da dedikoduya bayılırdı.Hemde özellikle Gryffindor'lu ezikler hakkında dedikodulara.Eleadora'ya cevap verdi,

" Biliyor musun bende bayılırım,o zaman bu dönem bütün ezikler bizden korksun desene. "

Bu cümleyi söyledikten sonra eliyle Eleadora'nın sırtına şaplattı.İkiside kıs kıs gülüyorlardı.Diana şuan çok mutluydu.
Eleadora Patrisia Dryope

Eleadora Patrisia Dryope

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 5:46 am

" Biliyor musun bende bayılırım,o zaman bu dönem bütün ezikler bizden korksun desene. " demişti Di. Pat de:
- Tabii ki korkacaklar...Hepsi ezikten başka birşey değiller. Hepsinden tiksiniyorum..Elbet bir gün hepsinin soyu tükenecek...Buna inanıyorum..Babam hep böyle der... dedi ve bir tane de Pat Di'ye şaplattı. Pat:
- Bu arada şaka yapmaya bayılırım..4 gözle Hogsmade gitmemizi izin vermelerini bekliyorum.. Bir sürü şakayla geleceğim ve hepsini pislik Gryffindor'lulara yapacağım...Babam küçükken okuldan atılma ile burun buruna gelmiş.Ama ben aldırmıyorum..Okuldan atılsamda atılmasamda takmıyorum..Ben herşeylemutlu oluyorum çünkü..Çok enerjik ve bir o kadar da yaramazım..

Hufflepuff yemek masası
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» Hufflepuff