CatlakKazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

AnasayfaPortailAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hufflepuff yemek masası

+4
Yongsengga Seo
Sophié Emilié Rousséau
Diana Ashlee Brown
Rachel Caroline Black
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Diana Ashlee Brown

Diana Ashlee Brown

Savaş Tarafı : sonuna kadar Ö.Y..xD
Mezun Olduğu Bina : Hufflepuff öğrenciyim hala..
Rp Partneri : Tom Jack Malfoy

Hufflepuff yemek masası - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 5:55 am

" Tabii ki korkacaklar...Hepsi ezikten başka birşey değiller. Hepsinden tiksiniyorum..Elbet bir gün hepsinin soyu tükenecek...Buna inanıyorum..Babam hep böyle der... "

Bu kız gerçekten çok eğlenceliydi.Herlade Di onun yanındayke hiç sıkılmayacaktı.Onu söylediklerini dinliyor bir yandan da Gryffindor'luların masasına bakarak kıs kıs gülüyordu.Eleadora konuşmasına şöyle devam etmişti,

" Bu arada şaka yapmaya bayılırım..4 gözle Hogsmade gitmemizi izin vermelerini bekliyorum.. Bir sürü şakayla geleceğim ve hepsini pislik Gryffindor'lulara yapacağım...Babam küçükken okuldan atılma ile burun buruna gelmiş.Ama ben aldırmıyorum..Okuldan atılsamda atılmasamda takmıyorum..Ben herşeylemutlu oluyorum çünkü..Çok enerjik ve bir o kadar da yaramazım.. "

Doğruydu valla..Di'den daha enerjik çıkmıştı bu Eleadora..Onun babasıyla tanışmayı gerçekten çok isterdi.Bir kez daha Gryffindor'luların masasına baktıktan sonra konuştu,

" Ayy evet canım ya,bende hepsinden tiksiniyorum..Umarım babanın dediği gibi bir gün hepsinin soyu tükenir.. "

Bunun hayali bile süperdi.Ve yine hayal kurmaya başladı..Hayalinde; gelecekte tüm bulanıkların soyu tükeniyor ve her yerde safkanlar dolaşıyor..Bu gerçekten süper olurdu.
http://www.hogwarts-rpg.forum.st
Yongsengga Seo

Yongsengga Seo

Savaş Tarafı : --

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 6:00 am

Di Yongy'e " Acaba hangi taraftasın? " diye sormuştu. Yongy, bu soru karşısında adeta affallamıştı ne diyeceğini bilememişti.Çünkü kendine daha bir taraf seçmemişti. Di'ye dönerek "Bilmiyorum." deyebilmişti sadece başını öne eğerek.....
Sophié Emilié Rousséau

Sophié Emilié Rousséau

Mezun Olduğu Bina : Hufflepuff Öğrencisi...
Rp Partneri : yok

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 6:09 am

Sophié yemeğine gömülmüş, sadece konuşulanları dinliyordu.
Kendi tarafında birilerini bulmak çok hoşuna gitmişti açıkçası. Hufflepuff'a seçilirken çok yalnız kalacağını düşünüyordu. Oysa konuştuğu herkes onun kafasındandı.
Yemeğini bitirmişti, biraz bahçeye çıkıp yürüyüş yapmak istiyordu. Hogwarts'ın içi kadar dışı da çok güzeldi ve Sophié havanın da güzel olmasının etkisiyle bahçede oturmaya can atıyordu.
Fakat yanında götürebilieceği arkadaşı henüz yok gibiydi. Acaba masadaki kızlara söylesem gelirler mi? diye düşündü.

"Arkadaşlar bölüyorum, ben bahçeye çıkıyorum, benimle gelmek ister misiniz?" diye sordu teker teker kızların yüzüne baktı, cevap bekliyordu.
Yongsengga Seo

Yongsengga Seo

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 6:15 am

Emy "Arkadaşlar bölüyorum, ben bahçeye çıkıyorum, benimle gelmek ister misiniz?" diye sormuştu. Yongsengga yemeğini bitirmişti zaten ve Emy'e bakarak "ben gelirim hava da çok güzel zaten çok iyi olur" dedi ve büyük salondan ayrıldılar.....
Eleadora Patrisia Dryope

Eleadora Patrisia Dryope

Savaş Tarafı : ö.y'cik...Minicik Ö.Y xD
Rp Partneri : A.R.A.N.I.Y.O.R

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 6:26 am

"Arkadaşlar bölüyorum, ben bahçeye çıkıyorum, benimle gelmek ister misiniz?" demişti Sophié adlı kız. Pat ise:
- Di çıkalım mı biraz?? Hem planlarımızı yapmaya başlarız. Açık hava bana iyi geliyor...
Sophié Emilié Rousséau

Sophié Emilié Rousséau

Mezun Olduğu Bina : Hufflepuff Öğrencisi...
Rp Partneri : yok

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 6:38 am

"Hadi" dedi Sophié ve kızların ardından bahçeye çıktı.
Diana Ashlee Brown

Diana Ashlee Brown

Savaş Tarafı : sonuna kadar Ö.Y..xD
Mezun Olduğu Bina : Hufflepuff öğrenciyim hala..
Rp Partneri : Tom Jack Malfoy

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 01, 2008 6:49 am

" Di çıkalım mı biraz?? Hem planlarımızı yapmaya başlarız. Açık hava bana iyi geliyor. "

Eleadora bu sözleri söyledikten sonra dışarıyı işaret ederek Di'den cevap bekledi.Aslında burada hava gayet iyiydi ama ortamam uyum sağlamak gerekirdi.Hem belkide bahçede bir kaç bulanıkla dalga geçme şansını yakalayabilirlerdi.Bu yüzden ona bakıp gülümsedi ve ardından şöyle cevap verdi,

" Peki olur geliyorum canım. "

Sonra hep beraber Hogwarts bahçesine doğru yol aldılar..
http://www.hogwarts-rpg.forum.st
Amy Charlotté Spring

Amy Charlotté Spring

Savaş Tarafı : Ölüm Yiyen
Mezun Olduğu Bina : Ravenclaw'da okuyorum canomm xD
Rp Partneri : Sanmıyorum... yani olmaz heralde teklif eden :P

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 3:09 am

Hayır bu olamazdı... asla olmaması gereken bir durumdu. Çağlardır Slytherin ve Ravenclaw'a öğrenci vermişti Spring ailesi. Şimdi aptal seçmen şapka onu Hufflepuff binasına koymuştı ve Amy'nin sevecen tavrı ani bir değişikliğe uğrayarak sinirli bir görünüm kazanmıştı.

Hufflepuff masasına ilerlerken Slytherin masasına imrenerek baktı. Oysa ki oraya gideceğine öylesine inanıyordu ki... Pekii teyzesi ve abisi... onlara ne demeyi bekliyordu ? " Aa ben Hufflepuff'a girdim ve çok multuyum. " mu demeliydi ? Bu kesinlikle Amy'nin aptal kabuslarından biri olmalıydı.

Masaya otururken yedi seneyi bulanıklarla nasıl geçirebileceğini düşündü. Aslında o kan durumuyla ilgili ayrımıcılık yapmazdı arkadaşlık konusunda; ama o an için gözüne en mantıklı fikirler bile saçma görünüyordu. Canının hiçbirşey istemediğini farkettiğinde herkes yemeğe başlamış durumdaydı. Tek istediği oradan kaçıp gitmek ve birdaha dönmemekti. Üzerine giyeceği sarı yakalı cübbelerin rengini yeşille değişebilmeyi öyle çok isterdi ki.

Kalkıp gitmek istese de hiçbiryeri bilmiyordu ve nasıl gidecekleri konusunda da hiçbir fikri yoktu. Önünde duran tabağa bir pasta dilimi sürüklerken masaya şöyle bir göz attı. Kendisi dışındaki herkes mutlu görünüyordu ama Amy her an kavga çıakrabilirdi. Kendini hiç olmadığı kadar gergin hissediyordu.

" Lanet olası seçmen şapka, Slytherin diye bağırsan ölürmüydün sanki ? "

Ellerini masanın üzerine koymıştu ve parmaklarıyla ritim tutuyordu. Birazını tırtıkladığı pasta hala yenmeye hazır duruyordu ama Amy o an dünyanın en muhteşem pastasını bile yiyebilecek durumda olmadığını hissediyordu. Masadan kalkarken nereye gideceğini düşünmeye başlamıştı ki; kendinden yaşca büyük bir Hufflepuff öğrencisinin çıkışa doğru yürüdüğünü görerek hızla onu takip etti. O koskoca koridorlarda kaybolmak istemiyordu ve Hogwarts'ın sıcak havasında yeterince bunalmıştı.
Jacquelyn C. Brown

Jacquelyn C. Brown

Savaş Tarafı : Kimse Bana Emir Veremez...
Mezun Olduğu Bina : Minik Porsuk

MesajKonu: Geri: Hufflepuff yemek masası   Hufflepuff yemek masası - Sayfa 2 I_icon_minitimePerş. Haz. 12, 2008 9:51 am

Büyük salona girdiğinde artık bir "Hufflepff"lı olduğuna inanmıştı.Üstünde aptal porsuklu cübbeyle çok salak gözüküyordu.Aileden de dışlanmıştı.Güzel başlangıçtı!Her kez onu Hufflepuff'lı ezik olarak tanımlayacaktı.Ah aslında biraz evet,burada olduğuna göre öyle olmalıydı.

Masaya oturup başını ellerinin arasına aldı,aptal şapka aptal aptal,niye Ravenclaw diye bağırmamıştı.Yeterince zekiydi ama lanet olası şapka!iyice eskimişti,kararları yanlış veriyordu.Kendini alıştırmaya çalıştı "Selam,Ben Jacquelyn,Hufflepufflı bir eziğim!"alışması imkansızdı.Daha fazla oturursa bütün herkez onu ilk günden ezik görecekti.büyük bir "Porsuğa"sorup yatakhaneye çıktı.

Hufflepuff yemek masası
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» Hufflepuff