CatlakKazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

AnasayfaPortailAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gryffindor Otak Salonu

+2
Arya K. Thrysta
Angelina Daphne Spencer
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Angelina Daphne Spencer

Angelina Daphne Spencer

Savaş Tarafı : Hakem!
Mezun Olduğu Bina : Gryffindor
Rp Partneri : Matt Damon Malfoy

Gryffindor Otak Salonu Empty
MesajKonu: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimeÇarş. Nis. 23, 2008 11:20 am

Gryffindor Otak Salonu Grynd9

RP İN!!!
https://catlakkazan.all-up.com
Arya K. Thrysta

Arya K. Thrysta

Savaş Tarafı : Zümrüdüanka Yoldaşlığı
Mezun Olduğu Bina : Gryffindor Öğrencisi
Rp Partneri : Öyle şeylerle uğraşacak vakti yok

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 6:55 am

Arya ortak salona kendini zor attı. Hemen şöminenin yanındaki rahat koltuklardan birine gömüldü, kolunu sıvazladı. Kolu çok acıyordu.
Hastane kanadına gitmekten son anda vazgeçmişti. Bir süre hiçbir şey yapmadan oturdu ve dinlendi. Etrafta kimse yoktu.
Sonra bir masada gazete olduğunu gördü, onu aldı ve okumaya başladı.
Bir süre sonra girmesi gereken bitkibilim dersini hatırladı ve hızla ortak salondan ayrıldı.
Arya K. Thrysta

Arya K. Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 11:23 am

Arya yorgun argın ortak salona vardı. Bir gün içersinde ne kadar çok derse girmişti. Bir sürü ödev vermişti ama yine de KSKS'yi yetiştirememişti. Buna çok üzüldü çünkü hem KSKS dersini çok severdi, hem de ifrit hiç almamıştı. "Herşeyin bir ilki vardır" dedi kendi kendine şöminenin yanındaki koltuklara çökerken.
Öte yandan Kehanetten Olağanüstü ve beklenenin üstünde alarak binasına 25 puan kazandırmanın sevincini yaşıyordu.
Üstelik kardeşlerini de hiç görmemişti. Nerelerdeydiler acaba? Bunları düşünürken gözü yaldızlarla süslü duvardaki Gryffindor şablonuna takıldı ve birden resim çizme isteği uyandı içinde.
Hemen her zaman yanında taşıdığı resim defterini ve muggle işi resim kalemini -annesi hep tüy kalemle yapmasını sölese de Arya böyle daha rahattı- çıkarttı ve şablonun resmini çizmeye başladı.
Yawe Thrysta

Yawe Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 11:30 am

Yawe, yorucu bir gün geçirmişti.Sonunda dersler bitmişti ama ödevlerini yetiştirememişti kardeşi gibi KSKSden ifrit almıştı. VBe çok üzğündü. Gryffindor'un ortak salonuna gelmişti. Birde ne görsün, karşeşi Arya şöminenin yanındaki koltuğa oturmuş resim yapıyordu . Sanki onu görünce bütün yorğunlugunu unutmuşcasına koşarak yanına gitti ve "Kardeşim bu gün hiç göremedim seni çok özledim " dedi ve yanına oturdu....
Arya K. Thrysta

Arya K. Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 11:37 am

Arya ortak salona birinin girdiğini farketmişti ve kafasını kaldırıp baktığında gelenin Yawe olduğunu görünce çok sevindi, biraz da kızmıştı. Bütün gün onu birkere bile görmemişti. Hele de böyle bir günde.
"Ben de seni göremedim, nerelerdeydin? Aiedial de ortalıklarda yok zaten. Bütün gün size bakındım ama yok yok yok.
Beni tek başıma bıraktınız. Çok korkuttunuz beni. Hogwrast'n güvenli olduğunu biliyorum ama burada da insan yaralanabiliyor" dedi, kolunu hafifçe kaldırdı ama hafif bir inlemeyle hemen indirdi ve resmini bir kenara bırakıp hfif dargın bir yüzle kardeşi Yawe'ye bakmaya başladı. Cevabını çok merak ediyordu. Onu bütün gün tek başına bırakmalarındaki sebep ne olabilirdi acaba?
Yawe Thrysta

Yawe Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 11:45 am

Arya çok kızmışa benziyordu ama gerçekten gün boyu ona bakınmıştı ve Aiedial'i gerçekten görmemişti. Yawe şimdi Aiedial'i merak etmişti. Arya'ya dönerek "Gerçekten görmedinmi?" diye sordu..... Sonra Arya'ya "Senini merakta bıraktığım için özür dilerim" dedi ve yanağına kocaman bir öpücük kondurdu....
Arya K. Thrysta

Arya K. Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 11:56 am

"Gerçekten görmedinmi?"

"Hayır "dedi Arya. Gözlerinde korku ifadesiyle Yawe'ye baktı o da mı görmemişti. Beraber değiller miydi?

"Senini merakta bıraktığım için özür dilerim"

Dedikten sonra kardeşi yanağına kocaman bir öpücük kondurmuştu. Arya onu bir anda affediverdi ama.. Ya Aiedial? O neredeydi?

"Biraz daha bekleyelim daha da gelmezse sınıf başkanına ya da bina sorumlumuza söylemeliyiz."
Yawe Thrysta

Yawe Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 12:20 pm

"Biraz daha bekleyelim daha da gelmezse sınıf başkanına ya da bina sorumlumuza söylemeliyiz."

Yawe "Tamam. Gidelim"dedi. çok merak ediyordu kardeşini ve ne yapacaklarını bilmiyordu.. kafaları dagılsın diye Yawe Arya'ya "KSKS 'den ifrit aldım" dedi. Yüzünü buruşturarak..
Arya K. Thrysta

Arya K. Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 12:24 pm

"KSKS 'den ifrit aldım"

Arya Yaweile aynı kaderi paylaşyordu, her zaman olduğu gibi. Yüzünü buruşturdu, hafiften gözleri dolmuştu.

Zaten Aiedial'i merak ediyordu ve bunu zorla unutmuştu, yeniden hatırlamak çok kötüydü.

"Ben de" dedi hafiften çatlak bir sesle.
Aiedial Thrysta

Aiedial Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 12:32 pm

Aiedial sersemlemiş bir halde odaya varmıştı. O kadar fazla uçmanın zararını başının çekeceğinden hiç haberi olmazmış gibi saatlerce süpürgesi ile vakit geçirerek haddini aşmıştı. "Tamam çalışmam lazım ama bu kadarı da fazla" diye içinden geçirdi "ama bunu kimsenin bilmemesi lazım,bizim kazanmamız gerek!" derken sesli düşündüğünün farkında bile değildi

Sonra kendini bir kltuğun üzerine attı, sersemlikten ne bir şeyi netçe görebiliyordu ne de gelen sesleri rahatça duyabiliyordu. Nasıl ortak salona geldiğini bile hatırlayamayacak kadar kötüydü."ama şişman kadını hatırlayabilyorum" derken gülmesini tutamamıştı. tam o anda başında bekleyen ve yanında oturan birilerinin varlığını anladı. bunlar kardeşler Arya ve Yawe ydi. Onları unutmuştu. Quidditch çalışmaktan başka gözü görmezken hayattaki tek varlığı olan kardeşlerini unutmuştu. Bunu yapmaması gerekirdi ama kovalayıcı olduğunu öğrendiğinde kendini o kadar çok kaptırmıştı ki bir anda başının dönmesini uçmaktan değil de açlıktan olduğunu fark etti
Arya K. Thrysta

Arya K. Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimeSalı Haz. 03, 2008 12:44 pm

Arya ortak salondan içeri Aiedial'in girdiğini görünce hem gözlerine inanamadı hem de rahatladı. Bir garip görünüyordu Aiedial.

Yüzünün rengi atmıştı sanki ve çok yorulmuş gibiydi. Öyle bir haldeydi ki ne Arya'yı ne Yawe'yi görmedi. Arya sinirlenmişti ama onu merak ettiği için.

Hemen başına giti ve "Nerelerdeydin sen? Bizi böyle merakta bırakmaya hakkın yok Aiedial."

Sesinde hem kızgınlık, hem kırgınlık biraz da merak vardı.
Aiedial Thrysta

Aiedial Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 6:02 am

her ne kadar haksız olduğunu bilse de her zamanki gibi üste çıkmaya çalıştı Aiedial. ama diyecek bir şey bulamamıştı tek düşündüğü baş dönmesi ve cuma günkü quidditch maçıydı.
biliyorum biliyorum tamam ama quidditch e çalışmam lazım derken bir anda dersleri de ihmal ettiğini hatırladı. artık yapacak bir şeyi yoktu. kendisini koltuğa iyice bıraktı
Onegmus O. Ambrosio

Onegmus O. Ambrosio

Savaş Tarafı : Z.A.Y
Rp Partneri : ..::Evangeline Granger::..

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 6:10 am

Onegmus derslerden çıktıktan sonra dinlemek için Gryffindor ortak salonuna gitmek için merdivenleri tırmanıyordu. Bugün çok yorulmuştu. Çünkü birçok derse girip çıkmıştı. Onu bir de endişelendiren quidditch'ti. Bu maçı dört gözle bekliyordu. Merdivenleri hızlı hızlı tırmanıyordu. sonunda 7. kata gelmişti. Tablonun önüne geldi ve giriş şifresini söyledi. İçeri girdiğine bir "ohh!" çekti. İçeride kızlar birbirleriyle konuşuyordu. "Herkese merhaba? nasılsınız" dedi ve hemen şöminen karşısında bulunan kırmızı koltuğa oturdu.
Arya K. Thrysta

Arya K. Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 6:20 am

"Peki" dedi Arya. "Çok çalış çook. Hatta o kadar çalış ki geri dönmeye halin olmasın. Sonra maça sen hastalandın diye çıkabilecek biri var nasılsa" dedi kollarını kavuşturarak. Evet kendi de bu maçı önemsiyodu ama kendini hasta edecek kadar çalışmazdı. Çünkü o olmazsa yerine çıkabiecek kimse yoktu ve daha çok oyuncusu olan takım kazanırdı. Bunu göze alamazdı Arya.
Sonra döndü bir daha baktı Aiedial'e. Gerçekten berbat görünüyordu. Yüzü bembeyazdı ve ayağa kalkacak hali yok gibiydi. Gözlerini yumuşundan da başının döndüğünü anlayabiliyordu.
Birden hafif bir acıma hissetti kardeşine karşı Arya. "Off hadi gel, bir yüzünü yıkayalım, bir iki lokma da bir şey ye de uyu biraz. O zaman kendine gelirsin." dedi kardeşine.

Bu sırada ortak salondaki portre açıldı ve içeriye biri geldi.
"Herkese merhaba? nasılsınız" dedi içeridekilere. Arya gözleiri Aiedial'den ayırmadan

"Merhaba, ehh, iyi olmaya çalışıyoruz sen?" dedi çocuğa.

RPGOut: Onegmus lejant olmadığı için tanıyıp yanımadığımızdan emin olamadım da xD değiştirebilrim rpyi.

Onegmus O. Ambrosio

Onegmus O. Ambrosio

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 6:27 am

Out: tmm o zmn yeni tanışalım burda Smile

Onegmus koltuğunu oturmasıyla birlikte kızlardan cevap gelmişti. "Merhaba, ehh, iyi olmaya çalışıyoruz sen?" demişti. Ancak o anda Onegmus büyük bir kabalık ettiğinin farkına vardı. Kendisini tanıtmamıştı. Hemen oturduğu yerden kalkarak "Bende iyiyim sağolun... Kusura bakmayın kendimi tanıtmadım. Ben Onegmus O. Ambrosio Gryffindor bölümünün başkanıyım" dedi. Şimdi yaptığı kabalığı unutturabilirdi.
Aiedial Thrysta

Aiedial Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 6:33 am

zaten başı şiddetle dönen Aiedial kimin geldiğine bakınca iyice başı döndü. "ah" demesine kalmadan Arya eliyle Aiedial in başını çoktan tutmuştu.

" memnun olduk başkan dedi ve gerisini Aryaya bırakmıştı çünkü adını söyleyemeyecek kadar başı dönüyordu. o arayıcı değildi ki o kadar fazla hızlı uçmasına gerek yoktu ama onun için hız çok önemliydi quidditch için

Arya nın ve Yawe nin kendisine ne kadar kızgın olduğunu anlaması için çaba harcamasına gerek yoktu. sadece sesine dikkat etse yeterdi.

şu anki düşündüğü şeyi Aryaya ve Yawe ye söylese belki de dayak bile yiyebilirdi ama açlığını onlardan saklayamazdı. Hogwarts ta quidditch ten başka şeylerin de olduğunu nihayet anlayabilmişti
Galiena Joscelin Rymond

Galiena Joscelin Rymond

Rp Partneri : ARANIYOR!!!!!!!

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 7:04 am

Cho ortak salona girdiğinde 3 kız ve bir oğlan duruyorduçOğlanı tanıyordu ancak kızların hiçbirini daha önce görmemişti.Onegmus2un yanına yaklaştı ve:
- Meraba Onegmus...Oturabilirmiyim??2 saattir dersten derse koşturuyorum..Hastane Kanadında yatarken geçirdğim zamanda işlediğiniz derslerle aramı kapatmalıyım.Çook eksiğim var çok dedi ve üç kıza dönüp:
- Merhaba...Ben Cho..Cho Chang Granger...Gryffindor Sınıf Başkanı..Ya siz kimsiniz bakalım?? dedi ve gülümsedi. Ortak salon çok soğuktu.Sonra Cho:
- Ben bir battaniye alıp geleyim..Çok üşüdüm..dedi ve yatakhaneye doğru ilerlemeye başladı. Hemen battaniyeyi aldı ve Onegmus'un yanına oturdu. Şöminenin yanı doluydu.Kızlar oturuyordu.Kızalara tekrar bakıp gülümsedi.Kızların üçüz olduklarını anlamıştı.Çünkü neredeyse hepsi aynıydı.
Arya K. Thrysta

Arya K. Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 7:16 am

Arya tam Aiedial'e tekrar kızacaktı ki içeri biri daha geldi. Uzun, siyah saçlı bir kız. Çocuğun yanına oturdu ve
- Meraba Onegmus...Oturabilirmiyim??2 saattir dersten derse koşturuyorum..Hastane Kanadında yatarken geçirdğim zamanda işlediğiniz derslerle aramı kapatmalıyım.Çook eksiğim var çok
dedi ardından Arya, Aiedila ve Yawe'ye dönüp
- Merhaba...Ben Cho..Cho Chang Granger...Gryffindor Sınıf Başkanı..Ya siz kimsiniz bakalım??
dedi ve gülümsedi. Tam Arya ona cevap verecekken kız ortak salona battaniye almaya gitti ve dönünce Arya ona

"Merhaba, Ben Arya... Arya Thrysta. Bunlar da kardeşlerim Aiedial ve Yawe. Sanırım belli oluyordur ama yine de söyleyeyim" dedi gülümseyerek "Üçüzüz" dedi ve devam etti
"Tanıştığımıza memnun oldum"
Yeni gelen kız tatlı birine benziyordu. Eee ne de olsa Gryffindor'lu diye düşündü Arya kıza gülümserken
Onegmus O. Ambrosio

Onegmus O. Ambrosio

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 11:19 am

Onegmus koltuğa oturup kızlara bakıyordu. Üçü de birbirine benziyordu. Sanki üçüzlerdi. Aiedial sanki yorgun gibiydi. Titrek ses tonuyla "memnun olduk başkan" dedi. Kız konuşamıyacak kadar yorgundu. "Acaba neden böyleydi?" diye geçirdi içinden. O anda salona Cho girdi. Onegmus'un yanına gelerek "Meraba Onegmus...Oturabilirmiyim??2 saattir dersten derse koşturuyorum..Hastane Kanadında yatarken geçirdğim zamanda işlediğiniz derslerle aramı kapatmalıyım.Çook eksiğim var çok" dedi. Onegmus gülümseyerek "Tabiki de oturabilirsin... Bende öyledim Cho şimdi geldim dinleniyordum. Bu arada geçmiş olsun şimdi nasılsın? Merak etme eksiklerini tamamlarız. Sen takma kafana Wink" diyerek Cho'yı rahatlattı. Ardından Cho üşümüş gibi kollarını sıvazladı ve yatakhaneye gitti. Geldiğinde elinde battaniye vardı. onegmus Cho'ya dönerek "Sen iyi değilsin, istersen bir daha gözük doktora?" dedi. Ardından Cho'nun sorusu üzerine üçüzerden biri konuşmaya başladı. "Merhaba, Ben Arya... Arya Thrysta. Bunlar da kardeşlerim Aiedial ve Yawe. Sanırım belli oluyordur ama yine de söyleyeyim... Üçüzüz... Tanıştığımıza memnun oldum" dedi gülümseyerek. Artık birbirlerini tanıyorlardı. Onegmus'ta Arya'ya "Bende memnun oldum sizle tanıştığıma... Bu arada Aiedial'ın nesi var iyi gözükmüyor" dedi...
Arya K. Thrysta

Arya K. Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 11:27 am

"Bende memnun oldum sizle tanıştığıma... Bu arada Aiedial'ın nesi var iyi gözükmüyor"

dedi Onegmus Arya'ya Arya bunun üzerine Aiedial'e dönüp baktı ve ardından tekrar Onegmus'a dönüp hafif yüzünü buruşturarak
"Ah.. O mu? Quidditch maçına biraz fazla çalıştı sanırım.. Yani sabahtan beri hiç bir şey yememiş ve derslere girmemiş. Quidditch çalışıyormuş ve.. Sonuç ortada" dedi hafif kızgın bir sesle. Aiedial'in böyle bir şey yaptığına hala inanamıyordu.
Onegmus O. Ambrosio

Onegmus O. Ambrosio

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 11:32 am

"Ah.. O mu? Quidditch maçına biraz fazla çalıştı sanırım.. Yani sabahtan beri hiç bir şey yememiş ve derslere girmemiş. Quidditch çalışıyormuş ve.. Sonuç ortada"

Onegmus Arya'nın cevabıyla üzülmüştü. Ardından "Hmmm.... Keşke kendisini bu kadar yormasaydı. İstersen onu revire götürelim?" dedi. Kendi binasından olanları hep koruyordu. Sanki onları arkadaş değilde bir kardeşmiş gibi görüyordu.
Arya K. Thrysta

Arya K. Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimeCuma Haz. 06, 2008 11:42 am

"Hmmm.... Keşke kendisini bu kadar yormasaydı. İstersen onu revire götürelim?"

Revire gitmek... Arya bunu düşünmüştü ama Aiedial'in gitmek isteyeceğinden emin değildi. Özellikle de her zaman inatçı biri olan Aiedial buna iyice karşı çıkabilirdi. Arya Aiedial'e döndü, endişeli bir şekilde ona baktı ve onun şu an karşı koyamayacağı bir durumda oladuğunu düşündü. Hem Yawe, Onegmus ve Cho da vardı, yardım edebilirlerdi belki. Sadece biri yardım etse yeterdi. Aslında Arya kendisi de taşıyabilirdi, Kolu incinmiş olmasaydı tabii.
Onegmus'a döndü ve mahçup bir şekilde
"İyi fikir ama.." dedi Kendi kolunu işaret ederek. "Tek başıma götürebileceğimi sanmıyorum. Geçen gün Kehanet dersine giderken biri bana çarptı ve düştüm, kolum incindi. Fakat derslerdeki açıklarım yüzünden revire gitmeye vaktim olmadı" dedi.
"Belki biriniz yardım ederseniz.." dedi Yawe'ye dönüp baktı ama o uyumuş gibiydi."Ya da ben götürürüm, siz yorulmayın, o kadar ağır olamaz" dedi, insanların onların yüzünden rahatlarını bozmalarından hoşlanmazdı. Ayrıca yanlış anlaşılmaktanda her zaman çok korkardı. Gerçi kendi binasından tanıdığı kim varsa şimdiye kadar onlara hep kardeşleri gibi yaklaşmışlar, koruyup kollamışlardı ve Arya onların yanlış anlamayacaklarından son derece emindi. Bu, Arya'nın kendi binasındaki en sevdiği özelliklerinden biriydi zaten
Aiedial'in yanına gidip onu ayağa kaldırmaya çalıştı.
Yawe Thrysta

Yawe Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 7:25 am

Yawe, zaten çok yorgundu onca derse girip çıkmıştı bir de üzerine, Aiedial'le hiç ugraşamıcakaktı ki zaten uykusuzluğuna yenilmiş, oturduğu yerde uyuya kalmıştı.O sırada göz ucuyla Arya'nın hale Aiedial'le uğraştığını görmüştü ama hemen ardından Arya'nın "Ya da ben götürürüm, siz yorulmayın, o kadar ağır olamaz" demesiyle gözünü açtı ve Arya'ya esneyerek "ben seninle gelirim " dedi. Gözlerini ovuturarak...
Onegmus O. Ambrosio

Onegmus O. Ambrosio

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 11:57 am

Onegmus biraz üzgün bir ifadeyle ona bakıyordu. Onegmus'un sorusu üzerine Arya "Tek başıma götürebileceğimi sanmıyorum. Geçen gün Kehanet dersine giderken biri bana çarptı ve düştüm, kolum incindi. Fakat derslerdeki açıklarım yüzünden revire gitmeye vaktim olmadı. Belki biriniz yardım ederseniz.." dedi. Onegmus'ta "Tabikide yardım ederim ne demek" dedi. Daha sonra koltukta yatan birini gözlerini açtı ve "ben seninle gelirim " dedi. Onegmus onunla tanışmamıştı. Ama Arya onun ismini söylemişti. İsmi Yawe idi.
Arya K. Thrysta

Arya K. Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 12:05 pm

"Tabikide yardım ederim ne demek"
Arya tam Onegmus'a teşekkür edecekken Yawe gözlerini açtı ve"ben seninle gelirim "dedi gözlerini ovuşturarak. Arya onun uyuduğunu sanmıştı, demekki daha tam dalamamıştı diye düşündü. yawe'ye döndü ve
"Hadi o zaman yardım et, Onegmus çok teşekkür ederim, yardım edersen sevinirim" dedi yine biraz mahçup bir şekilde.

Gryffindor Otak Salonu
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» || Ravenclaw Ortak Salonu||
» Gryffindor
» ^^Ravenclaw & Gryffindor^^