CatlakKazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

AnasayfaPortailAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gryffindor Otak Salonu

+2
Arya K. Thrysta
Angelina Daphne Spencer
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Yawe Thrysta

Yawe Thrysta

Savaş Tarafı : Zümrüdüanka Yoldaşlığı

Gryffindor Otak Salonu - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 12:11 pm

Yawe, kendine gelmek için gözlerini avuşturuyordu. Arya Hadi o zaman yardım et, Onegmus çok teşekkür ederim, yardım edersen sevinirim" Yawe yarı uykulu bir şekilde Onegmus' a baktı ve Arya ile kendine yardım edecegini anladı. Yawe Aiedial'in bir kolundan tutmuştu ve Arya'ya "Aiedial'i nereye götürüyoruz" dedi.
Onegmus O. Ambrosio

Onegmus O. Ambrosio

Savaş Tarafı : Z.A.Y
Mezun Olduğu Bina : Gryffindor
Rp Partneri : ..::Evangeline Granger::..

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 12:16 pm

"Hadi o zaman yardım et, Onegmus çok teşekkür ederim, yardım edersen sevinirim"

Demesiyle Aiedial'ın yanına ilerliyordu. İlerken Yawe'da uyku sersemiyle ayağa kalktı ve Arya'ya "Aiedial'i nereye götürüyoruz" dedi. Onegmus cevap vermek istedi ama Arya'ya sormuştu. Üçü birlikte Aiedial'ın kolundan tutarak nazikçe kaldırdılar. Belkide onu uyandırmak gerekti. Ama uyanırsa gitmek istemeye bilirdi. Bu yüzden uyandırmadılar...
Arya K. Thrysta

Arya K. Thrysta

Mezun Olduğu Bina : Gryffindor Öğrencisi
Rp Partneri : Öyle şeylerle uğraşacak vakti yok

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 12:29 pm

"Aiedial'i nereye götürüyoruz"
diye sordu Yawe. Hala pek uyanamamış görünüyordu. Arya ona doğru döndü "Revire götüreceğiz." diye cevapladı, bir yandan da Aiedial'in koluna girmişti ve Yawe ile tutyorlardı.
Onegmus da diğer koluna girmiş onlara yardım ediyordu. Aiedial'i uyandırmamışlardı fakat Yawe'nin Arya'nın koluna biraz sert bir şekilde değmesiyle Arya hafifçe inledi. Aiedial'in uyanmasını istemezdi bu nedenle hemen inlemesini bastırdı.
Yawe Thrysta

Yawe Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 12:39 pm

Yawe kendine yeni yeni geliyordu Aiedial'i revire götürüyorlardı yanlışlıkla Aryanın acıyan koluna deymişti ve Arya'nın canı yanmıştı bunu anlamıştı, hemen Arya'dan sessizce "Özür dilerim, istemeden oldu " dedi. Kendine iyice gelmişti Yawe Arya ve Onegmusa dönerek" neden Aiedial'i kaldırmıyoruz? nasıl olsa revirde kalkacak bu şekilde revire kadar götüremeyiz onu " dedi.
Aiedial Thrysta

Aiedial Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 12:43 pm

hafif bir inleme sesiyle Aiedial başını kaldırmıştı. aslında başı kalkıktı. çünkü arya onun başını tutuyordu

"nereye gidiyoruz" diye Arya ya sordu. Yine inatçılığı tutmuştu fakat başı çok dönüyordu bu yüzden fazla dikleşemedi. ayrıca başkalarının yanında sert davranmayı hç istemiyordu. sadece kollarını birazcık çekmeye çalıştı, biraz da olsun güçlü görünmek için
Arya K. Thrysta

Arya K. Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 1:03 pm

Arya istemeden kardeşini uyandırmıştı ve aksi gibi inatçı zamanlarında nasıl görünüyorsa öyle görünüyordu.
"nereye gidiyoruz" diye sordu Arya'ya. Arya lafı biraz ağzında geveledi ama sonra direk "Revire" diye cevapladı. Aiedial'in nasıl tepki vereceğini bilemiyordu ama kıvranmaktan nefret ediyordu. Bu nedenle birden söyleyiverdi.
Aiedial Thrysta

Aiedial Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 1:10 pm

ne reviri ne oldu da ben gitmiorum hiçbir yere
her zamanki inatçılığı yine tutmuştu. henüz ne olduğunu anlamadan gitmiyorum diye çıkıştı. belki Arya için gideceklerdi ama pek de Arya için olduğumna benzemiyordu.

biri bana neler olduğunu söyleyebilir mi derken başının döndüğnü anımsadı ve bir anda Aryanın kolundan tuttu. Tekrar yere düşmek istemiyordu ama hala yemek yemediğini Aryaya da söylemek istemiyordu çünkü ne tepki vereceğini biliyordu
Arya K. Thrysta

Arya K. Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 1:23 pm

ne reviri ne oldu da ben gitmiorum hiçbir yere

Eyvaah! diye düşündü Arya. Yandık yine. Niye bu kadar inatçı olduğunu bir bilsem. Aynı babama çekmiş. Babam...

Arya'yı düşüncelerinden Aeidial'in diğer sözü çıkarttı

biri bana neler olduğunu söyleyebilir mi
diye sordu Aiedial. Hemen sonra da yalpaladı ve Arya'ya tutundu. Arya onu omzundan tuttu ve konuşmaya başladı

"Pek iyi görünmüyorsun. Revire gidip bir gösterelim dedik. Lütfen karşı çıkma"
Arya'nın ses tonunda. içtenlik, nezaket ve tevdit bir aradaydı.
Onegmus O. Ambrosio

Onegmus O. Ambrosio

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 1:29 pm

Onegmus Aiedial'ın kolundan tutyordu. Onun canını acıtmmak için sıkı tutmuyordu. Ama düşmesin diye de tetikte duruyordu. O anda Aiedial uyanmıştı. Onu uyandırmak istemiyorlardı. Ama o uyanmıştı. Birilerine yardım etmek Onegmus'u sevindiriyordu. "ne reviri ne oldu da ben gitmiorum hiçbir yere" diyerek çırpınmıştı. Arya "Revire" diye cevap vermişti. Aiedial sanki inat ediyordu. "biri bana neler olduğunu söyleyebilir mi" diye sormuştu. Arya "Pek iyi görünmüyorsun. Revire gidip bir gösterelim dedik. Lütfen karşı çıkma" dedi. Onegmus onlara gülümsemişti. Ardından söze girdi "Aiedial senin iyi olman için götürüyoruz. Merak etme birşey olmayacak. Hem sen söyle bakalım bugün neden yordun kendini bu kadar? Eğer sen şimdi revire gitmezsen Quidditch'te bize nasıl yardım edebileceksin ki? " demişti. Aslında karışmak istemezdi. Ama suskunda kalamazdı. Yoksa kız gitmemek için vazgeçecekti.
Aiedial Thrysta

Aiedial Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 1:32 pm

yine zıtlaştıklarını düşündü ama bu böyle devam etmezdi ne Aiedial revire giderdi ne de Arya onu bırakırdı ayrıca işin içine başkanda girmişti yapacak başka birşeyi yoktu sadece quidditch çalıştım o kadar diye cevap verdi başkana, sonra hemen aklına başka bir fikir geldi hem de Aiedial için önemli birşeydi
önce büyük salona gadip yemek yesek?
Arya K. Thrysta

Arya K. Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 1:40 pm

"Aiedial senin iyi olman için götürüyoruz. Merak etme birşey olmayacak. Hem sen söyle bakalım bugün neden yordun kendini bu kadar? Eğer sen şimdi revire gitmezsen Quidditch'te bize nasıl yardım edebileceksin ki? " demişti Onegmus. Arya ona katılır bir biçimde kafasını salladı. Ardından Aiedial

sadece quidditch çalıştım o kadar

dedi ve ardndan aklına güzel bir fikir gelmiş gibi ekledi

önce büyük salona gadip yemek yesek

Arya onun henüz yemek yemediğini anladı. Ona inanamıyordu. Hadi dersleri es geçtim, yemek bile yememiş diye düşündü. Aiedial'e iyice kızmıştı
"Yemek de yemedin yani?" dedi. "Aferin kardeşim, aferin. Böyle devam et."
Aiedial Thrysta

Aiedial Thrysta

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 1:45 pm

e nolmuş yemek yemeği unuttuysam derken yüzü kıpkırmızı olmuştu. utanmaktan ziyade yanlarında yabancılar vardı ve küçük düşmekten nefret ederdi.

amcım quidditch çalışmaktı ve çalıştım derken uzun zamandır kaldıramadığı şekilde başını kaldırdı alnından akan tere aldırış etmeden. sonra ayağa kalktı ve yüzünü dönerek

gitmiyor muyuz büyük salona soru sordu ve içinden nolur gidelim deyin nolur diye de geçirdi
Onegmus O. Ambrosio

Onegmus O. Ambrosio

MesajKonu: Geri: Gryffindor Otak Salonu   Gryffindor Otak Salonu - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Haz. 08, 2008 1:51 pm

Onegmus Aiedial'a bakıyordu. O anda "sadece quidditch çalıştım o kadar" diyerek cevap verdi. Ardından ekledi "önce büyük salona gadip yemek yesek" dedi. Onegmus neden böyle dedi diye düşünüyordu. Fakat daha sonra anladı. Aiedial yemek yememişti. Arya kızgın bir şekilde "Yemek de yemedin yani? Aferin kardeşim, aferin. Böyle devam et." dedi. Onegmus biraz kızmıştı. Ardından söze girdi. "Yanlız bu saatte Büyük salonda yemek verilmez. Bizim muftfağa gitmemiz gerekir." Fakat o anda Onegmus'un aklına cebinde bulunan bisküviler geldi. Onegmus çabuk acıkırdı. Bu yüzden yanında atıştırcak birşeyler bulundururdu. Hemen cebinden büiküvileri çıkarttı ve Aiedial uzattı. "Bunlardan biraz yesen iyi olur" dedi...

Gryffindor Otak Salonu
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2
 Similar topics
-
» || Ravenclaw Ortak Salonu||
» Gryffindor
» ^^Ravenclaw & Gryffindor^^