CatlakKazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

AnasayfaPortailAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kurallar(Dersime girmeden mutlaka okuyunuz)

YazarMesaj
Samara Yoko Chan Malfoy

Samara Yoko Chan Malfoy

Savaş Tarafı : Işıkları söndürdüler...
Mezun Olduğu Bina : Slytherin
Rp Partneri : Arıyorum...

Kurallar(Dersime girmeden mutlaka okuyunuz) Empty
MesajKonu: Kurallar(Dersime girmeden mutlaka okuyunuz)   Kurallar(Dersime girmeden mutlaka okuyunuz) I_icon_minitimeC.tesi Mart 08, 2008 9:29 am

Derslerimde her zaman ciddiyetten hoşlanırım.Zamanı gelince hep beraber güleceğiz.Ama dersimde saygısızlığa ve de şımarıklığa asla tahammül edemem.Dersliğime girmeden altta maddelediğim kuralları okursanız çok sevinirim...

1-Dersimde saygısızlık ve de şımarıklık asla istemiyorum(rplerinizi buna göre yapınız)

2-Rpler benim için çok önemli,olabildiğince iyi rpler yapınız.

3-Verdiğim ödevleri 7 gün içinde bana baykuş postasıyla yollayınız.Geç gelen ödevlerin notlarını vermeyeceğim.

4-Asla torpil uygulamam.Melez-Safkan,Ölümyiyen-Zay'diye ayırım yapmam.Bu yüzden rahat olabilirsiniz.

5-Sınıfta ben bulunurken harhangi bir arkadaşınıza laf atmayı ya da onu bulunduğu benlik içi suçlamanız sonucunda binanızdan en az 10 puan kırarım haberiniz olsun.

6-Asla sert biri değilimdir ve de siz öğrencilerime yakın ve samimi davranırım.Ama eğer beni sinirlendirecek her ahngi bir şey yaptıysanız sizi affetmem zor olabilir.

7-Derslerime geç kalınmasından hoşlanmam.İşiniz olur giremezsiniz ama bunu bana pm ile bildirmeniz gerekmektedir.Ayrıcada geç gelipte rp yazan,özürsüz derse giren öğrencilerin binalarından puan kıracağım unutmayın.

8-Dersimde sorduğum soruların hepsine doğru cevap vermenizi beklemiyorum.Yalnız sizden biraz araştırmacı ve yaratıcı olmanızı istiyorum.

9-Sizden en çok istediğim şey olabildiğince çok rp yapıp derslerimde etkili olmanız.İşte o zaman en iyi not sizin olur.Benim gözüme girmeniz çok şeyi değiştirir...

10-Pm yollayıpta lütfen beni rahatsız etmeyiniz.Profesöre sormak istedikleriniz diye bir başlık açacağım orada sorarsınız.Olayları hep beraber tartışırız.

11-Ödevlerini ilk getiren üç öğrenciden 1.nin binasına +15,2.nin binasına +10,3.nün binasına da +5 puan veririm.

Bu kurallara uymanız benim için çok önemli.Aritmansi dersliğine verebildiğiniz kadar çok önem vern lütfen.Şimdiden teşekkür ederim...

Kurallar(Dersime girmeden mutlaka okuyunuz)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kurallar
» --**-- Kurallar --**--
» Kurallar
» Kurallar