CatlakKazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

AnasayfaPortailAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

1. Kompartmın

+4
Naetsu Y. Malfoy
Jacenia L.Marisha Malfoy
Evangeline Granger
Onegmus O. Ambrosio
8 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Jacenia L.Marisha Malfoy

Jacenia L.Marisha Malfoy

Savaş Tarafı : Death Eaters
Mezun Olduğu Bina : Daha Mezun Olmama Seneler Var!!!
Rp Partneri : ### Frederick O'Brien###

1. Kompartmın - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 9:42 am

Susmayı düşünmüyordu.Çünkü gerçketen kıskanmıştı onların gülüşüp eğlenmesini.Onalrı rahatsızetmek istemiyordu da ama kendini tutamıyordu.Kendini yamlız hissediyordu.O kadar iğrençmiydi de kimse onu beğenmiyordu???
Naetsu Y. Malfoy

Naetsu Y. Malfoy

Savaş Tarafı : ##Ölüm Yiyen##
Mezun Olduğu Bina : Mezun olmadım daha okuyomxD!!Slytherin!!
Rp Partneri : yoq!!Aman olmasında zaten.Uğraşamam!!

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 9:47 am

Arya diğer kompartıman çok sıkış tıkış olduğu için başka bir kompartımana girmek için yol aldı.Teker teker kompartımanların camlarından bakıyordu.Bir ara bir kompartımanda kardeşinin ağladığını gördü.Hemen içeriye daldı.Yanındakilere bakarak "Ne yaptınız kardeşime!!Söyleyin!!" diye bağırdı.Onları kenara iterek Lea'nın yanına oturdu. "Lea neyin var?" Diğer ikisine sinirli sinirli bakıyordu.Sonra tekrar Lea'ya döndü "Bana söyleyecek misin Lea?" Elini Lea'nın sırtına koydu.Dieğr eliylede Başını kaldırdı.
http://ucsupurge-rp.turkforumpro.com/
Jacenia L.Marisha Malfoy

Jacenia L.Marisha Malfoy

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 9:50 am

^Lea Noldu birşeyin mi var??^ diye soruyordu kardeşi:
Lea durakladı.Sonra onalrın hiçbirşey yapmadığını tam tersine yardım ettikleri,ni ama onları çok kıskandığını söyledi.Uzun uzun konuştu..İçini döktü kardeşine...Sonra hüngür hüngür ağlamayıkesti ve biraz olsun kendisne geldi...
Onegmus O. Ambrosio

Onegmus O. Ambrosio

Savaş Tarafı : Z.A.Y
Mezun Olduğu Bina : Gryffindor
Rp Partneri : ..::Evangeline Granger::..

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 9:52 am

İçeri giren kız Onegmus'u itmişti. Ardından "Ne yaptınız kardeşime!!Söyleyin!!" diyince. Onegmus çook sinirlenmişti. Sinirli ve sert bir şekilde "kardeşine bişi yapmadık kompartımandan içeri girdinden beri ağlıyor, biz ona yardım etmek istedik" dedi. "Bir de kardeşine sor bakalım biz bişi mi yaptık" diye. Onegmus'un siniri geçmek bilmiyordu... "Sende hemen anlamadan dinlemeden konuşma" dedi...
Naetsu Y. Malfoy

Naetsu Y. Malfoy

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 9:53 am

Arya hemen ayağa kalktı "Bana bak.Bana ne hakla bağıra biliyorsun.Otur oturduğun eyre ve bi dahada kalkma!!" Arya sinirli bir şekilde tekrar Lea'nın yanına oturdu "Bak Lea sakın bir daha böyle düşünme tamam mı??Sen çok asil bir kızsın.Sana böyle şeyler yakışmaz." Sonra tekrar onlara dönerek "Zaten kerdeşime bir şey yapmış olsanız şimdiye hayatta olamazdınız!" diye bağırdı.
Jacenia L.Marisha Malfoy

Jacenia L.Marisha Malfoy

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 9:56 am

Lea biraz olsun rahatlamıştı.Aslında kendisiide biliyordu çirkin olmadığını ama aptallık etmişti.Neyse Onegmus ve Evangeline'den Arya yerine özür diledi ve kardeşiyle sohbete başladılar...
Naetsu Y. Malfoy

Naetsu Y. Malfoy

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 10:01 am

Arya Lea'ya yaklaraşarak sessizce "Bak Lea.Sakın bir daha bunlar gibi aptalardan özür dileme.Bırak ne yaparlarsa yapsınlar." lafını sadece Lea duymuştu.Diğerlerine garip bir şekilde baktı.Büyük ihtimalle iyi taraftalardı.Gerçekten bazen kardeşini anlayamıyordu.Neden bu kadar iyiydi ki.
Jacenia L.Marisha Malfoy

Jacenia L.Marisha Malfoy

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 10:04 am

Lea kendisini de anlıyamıyordu..İyiliğe filan mı meraq sarmıştı??
Yok Yok olamazdı.Sadece biranlık hataydı.Sonra Arya^ya:
-Yha harbiden ne kadar aptallaştım bugün...^ dedi...
Sonra aptalca sırıttı ve ^Lanet olası iyiler^Kötülerin de beynini yıkamaya çalışıyorlar^ dedi..
Naetsu Y. Malfoy

Naetsu Y. Malfoy

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 10:06 am

Arya kardeşini böyle görünce sevinmişti.
"Demi kardeşim.Huylarımız falan herşeyimiz bir birimize benziyo.Aaa.İkizimi unutma lütfen.Oda aynı ben."
dedikten sonra güldü.Karşısındaki iyilik melekleri ne kadar utangaçalrdı böyle.Onları izledikce gülesi geliyordu.
Onegmus O. Ambrosio

Onegmus O. Ambrosio

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 10:07 am

Kızın anlattıkları duyan Onegmus üzülmüştü. Çünkü kız çirkin değildi. Sadece kendisine güveni azdı.Fakat daha sonra Arya'nın dil çıkarması Onegmus'u deli etmişti. Karşısındaki sanki bir çocuktu.

Lea'nın özür dilemesi bişi ifade etmiyordu. Çünkü Arya çok patavatsızdı. Ondan hiç hoşlanmamıştı. Fakat Lea öyle deildi. Hiç kardeşine çekmemişti. Onegmus kendisini beğenmişlerden hoşlanmazdı. Onegmus Arya'dan özür dilemesini bekliyordu. Sinirli bir şekilde Arya'ya " Ya düzgüncene oturursun ya da bu kompartımandan gidersin!" dedi. Onegmus kendisini frenleyemiyordu. İlk defa bu kadar sinirlenmişti..
Naetsu Y. Malfoy

Naetsu Y. Malfoy

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 10:11 am

Arya çocuğa baktı "Sen mi beni kompartımandan kovuyorsun.Ne kadar aptalsın.İstersen yanındakinide alıp sen gidebilirsin.Benim için hiç sorun yok.Ayrıca kardeşime gelince.Onun hayatında ilk defa bu kadar ağladığını ve kendine güvenini kaybettiğini görüyorum.Daha fazla konuşma istersen.Yoksa seni şuracıkda öldürebilirim.Büyü bilmediğimi sanıyorsan yanılıyorsun." birazcık dinlendikten sonra "Bu arada karşında asil soydan gelen bir kız var.O yüzden çok fazla konuşup başımı ağrıtma tamam mı?" Bütün laflarını çocuğun ağzına tıkmıştı.Şimdi sıra Lea'daydı.Konuşma sırası ve onları azarlama sırası.
Onegmus O. Ambrosio

Onegmus O. Ambrosio

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 10:49 am

"Sen mi beni kompartımandan kovuyorsun.Ne kadar aptalsın.İstersen yanındakinide alıp sen gidebilirsin.Benim için hiç sorun yok.Ayrıca kardeşime gelince.Onun hayatında ilk defa bu kadar ağladığını ve kendine güvenini kaybettiğini görüyorum.Daha fazla konuşma istersen.Yoksa seni şuracıkda öldürebilirim.Büyü bilmediğimi sanıyorsan yanılıyorsun." demesi üzerine. Onegmus "Evet ben kovuyorum nolucak? zoruna mı gitti? Asıl sen çocuk gibi davranan ve çirkin suratlı aptalsın, senin gibi bücürden mi korkcam, kardeşine gelince o hayatta böyle çook ağlar senin gibi kardeşi varsa insan napsın, evet aslında kardeşinde çirkinin teki kendinizi çok beğenmişsiniz, çok konuşupta bnm kafamı attırma, büyü yapmayı sadece sen mi biliyorsun, senin bilidğini iki katı büyüyü ben çocukluğumda öğrendim. Kardeşin asilse asilliğini bilsin. Ya sna ne demeli havalı, kendini beğenmiş, yüzüne bakılamıyacak kadar çirkinsin!" dedi ve gülmeye başladı. Çünkü karşısında yerden bitme bir kız vardı. "sana acıyorum arya!" dedi. Onegmus sonunda rahatlamıştı.
Jacenia L.Marisha Malfoy

Jacenia L.Marisha Malfoy

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 11:13 am

Lea fazla kaba bir kzı değildi ama Aya^sına böyle şeyler denilmesine dayanamamıştı.Birden Onegmus'un üstüne atıldı ve:
-Locomotor Mortis diye haykırdı.Onegmus'un bacakları birden kaskatı kesildi.Çok sinirlenmişti Lea..Belkide ceza alacaktı ama umrunda değildi.Arya^ya böyle şeyler söyleyemezdi.Hırsını alamayan Lea büyülerin ardı arkasını kestirmedi:
-Sersemlet!!!!
diye seslendi...Onegmus birden seersemledi ve yere yığıldı.Evangeline olanları büyük bir şaşkınlıkla izliyorrdu..Büyük bir gürültü kopmuştu ortalıklta..Daha sonra Arya ve Lea kompartımandan ayrılmaya karar verdiler...
Angelina Daphne Spencer

Angelina Daphne Spencer

Savaş Tarafı : Hakem!
Rp Partneri : Matt Damon Malfoy

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 11:30 am

OUT:Arkadaşlar daha okul açılmadı.Siz asalarınızı yeni aldınız.Büyü falan bilmiyorsunuz.Hoş büyünün ismini biliyor olsanız bile Locomotor Mortis ve Sersemletme büyüleri oldukça ağır büyüler ilk denemenizde bunu asla yapamazsınız.Lütfen bir daha en azından 2. sınıf olmadan öğrenmediğiniz büyüleri yapmaya kalkışmayın...Ya da düelloya kalkışmayın...
https://catlakkazan.all-up.com
Jacenia L.Marisha Malfoy

Jacenia L.Marisha Malfoy

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 11:34 am

Arya Cyntia Malfoy demiş ki:
Arya çocuğa baktı "Sen mi beni kompartımandan kovuyorsun.Ne kadar aptalsın.İstersen yanındakinide alıp sen gidebilirsin.Benim için hiç sorun yok.Ayrıca kardeşime gelince.Onun hayatında ilk defa bu kadar ağladığını ve kendine güvenini kaybettiğini görüyorum.Daha fazla konuşma istersen.Yoksa seni şuracıkda öldürebilirim.Büyü bilmediğimi sanıyorsan yanılıyorsun." birazcık dinlendikten sonra "Bu arada karşında asil soydan gelen bir kız var.O yüzden çok fazla konuşup başımı ağrıtma tamam mı?" Bütün laflarını çocuğun ağzına tıkmıştı.Şimdi sıra Lea'daydı.Konuşma sırası ve onları azarlama sırası.

out:yazdıklarına dayanak bu büyüleri yazdım zaten..Ailemiz soylu olduğundan ötürü bu büyüleri ailemizden öğrenmiş olabiliriz.Sınuçta ailemiz soylu ve kötü tarafta olan bir aile..
Angelina Daphne Spencer

Angelina Daphne Spencer

Savaş Tarafı : Hakem!
Rp Partneri : Matt Damon Malfoy

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 11:44 am

Jacenia L.Marisha Malfoy demiş ki:
Arya Cyntia Malfoy demiş ki:

out:yazdıklarına dayanak bu büyüleri yazdım zaten..Ailemiz soylu olduğundan ötürü bu büyüleri ailemizden öğrenmiş olabiliriz.Sınuçta ailemiz soylu ve kötü tarafta olan bir aile..

Anlatamadım sanırım.Sizin 11 yaşına kadar bir asanız yoktu.Olsa bile okul dışında büyü yapmak yasak!Ve siz daha yeni 1. sınıfa başladınız.Ailen sana büyüler hakkında bilgi vermiş olabilir ama hiçbir zaman uygulama yapamazsın.Bu durumda ilk denemende bu büyüleri başaramazsın.
https://catlakkazan.all-up.com
Jacenia L.Marisha Malfoy

Jacenia L.Marisha Malfoy

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimeCuma Mayıs 09, 2008 12:28 pm

tmm..Thx..
Evangeline Granger

Evangeline Granger

Savaş Tarafı : :...züмяü∂üαηкα уσℓ∂αşℓığı.
Mezun Olduğu Bina : GRYFFİNDOR(okuyorum)
Rp Partneri : ...{Onegmus Ambrosio}...

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 1:12 am

Evangeline suskundu. Başından beri olanları şaşkınlıkla izliyordu. Sadece bir ara kompartımana ağlayarak giren kıza ne olduğunu sormuştu. Ancak ardından o kız kardeşi gelipte araya girene kadar... Zaten ondan sonra Onegmus'a da hakim olamamıştı. Onegmus çok hırçındı,sinirli ve oldukçada kızgındı. Şimdi herşey bitmişti o iki kendini beğenmişte gitmişti kompartımandan.

"Sen mi beni kompartımandan kovuyorsun.Ne kadar aptalsın.İstersen yanındakinide alıp sen gidebilirsin." demişti Arya ama yine giden kendileri olmuştu.

Evangeline olanlarıdan etkilenmişti ama Onegmus hala çok sinirliydi. Kompartımanda sadece ikisi vardı ama konuşmak istemedi belki Onegmus sinirini ondan çıkarır diye. Sadece Onegmus'a bakıyor ve birşeyler demesini bekliyordu.
Onegmus O. Ambrosio

Onegmus O. Ambrosio

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 3:07 am

Onegmus'un biraz olsun siniri gitmişti. Çünkü Arya ve Lea'den hiç mi hiç hoşlanmamıştı. Onları bi kaşık suda boğmak geliodu içinden. Kendilerini takmışlar biz asiliz biz asiliz diye. Asillik böyleyse hiç olması daha iyi. Asillik diyince nerde nasıl davranılacağını bilen kişiler olmalı. Ama bu iki kız böylemiydi? Onegmus ilk defa bu kadar sinirli olmuştu. Arya ve Lea bir daha hiç görmek istemiyordu. Kendilerini beğenmişlerlerdi onlar.Her neyse artık kompartımandanda gitmişlerdi. Onegmus içinden "ağzının payınını aldılar bunlar" dedi. Fakat şimdi de Evangeline'nın yanında bu kadar sinirli olmak hiç iyi olmamıştı. Acaba ne düşünüyordu benim hakkımda diye geçirdi içinden. "Ama ben haklıydım" dedi içinden. O asillik meraklılar yüzünden böyle olmuştu.

Siniri geçtikten sonra Evangeline'ya baktı. Sanki benden birşeyler dememi bekliyordu. O anda Onegmus " İyi misin cnm? bir sorun var mı?" dedi. "Snden özür dilerim senin yanında böyle davranmamlıydı. Ama elimde değildi olanları gördün" dedi. Birden olanlar aklına geldi. Ama bu sefer sinirini dışa vurmayacaktı. Tekrardan Evangeline'ya baktı ve gülümsemeye başladı. Evangeline'ya bakınca bütün sinirleri alınmıştı sanki...
Evangeline Granger

Evangeline Granger

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 3:15 am

Evangeline dalmıştı. Onegmus'un birden " İyi misin cnm? bir sorun var mı? "Snden özür dilerim senin yanında böyle davranmamlıydı. Ama elimde değildi olanları gördün" demesiyle sıçramıştı. Onegmus'a baktı ve:

-"İyiyim canım sadece olanlar beni ürküttü." dedi ve ekledi "Önemli değil kim olsa böyle yapardı sen kendini savundun."

Evangeline olanları düşündükçe deliriyordu. Onegmus'a çok değer veriyordu ve ona karşı böyle şeyler demeleri Evangeline'yi çıldırtmıştı. Elinden birşeyde gelmiyordu.

Evangeline içinden "Onlar gelmeden önce ne kadar mutluyduk. Şimdi ise ortamı gerdiler lanet olsun." diye geçirdi. Onegmus'la tekrar eskisi gibi olamıycaktı sanırım bir süre. Neyseki geçmişti Onegmus'un siniri biraz olsada. Evangeline Onegmus'a bakarak:

-"Peki sen iyi misin? Birşeyler ister misin?" diye sordu.
Avril Lavigne

Avril Lavigne

Savaş Tarafı : zay

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 3:26 am

Avril,biletini alıp mutluluktan uçar adımlarla trene bindikten sonra kendine yer aramaya başladı.Avril'in yer bulması çok zor olmadı,çünkü çoğu kompartıman doluydu ama 1.Kompartıman boştu ve bu iki kompartıman arası çok yakın mesafeydi.Avril,1.Kompartımanda kendine bir yer buldu ve oturdu.

RPlerine dikkat edersen sevinirim...=)En az 5 satır olması gerekiyor.
Evangeline Granger

Evangeline Granger

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 4:33 am

Evangeline Onegmus'tan bir cevap beklerken içeriye biri geldi. Yine kavga çıkacak diye korktu ama içeri gelen kız iyi birine benziyordu. Evangeline yeni gelen kıza gülümseyerek:

-"Merhaba Ben Evangeline Granger, nasılsınız?" dedi.

Ardından kızın Onegmus'a baktığını gördü. Sanırım Onegmus'un suskun olması kızı şaşırtmıştı. Evangeline Onegmus'a baktı ve kıza dönerek gülümsedi. Evangeline'de Onegmus'un kendini tanıtmasını bekliyordu. Onegmus dalgın da değildi hani. Etrafa bakıyordu kompartımana yeni bir kızın geldiğini de görmüştü. Evangeline Onegmus'a baktı ve gözleriyle birşeyler anlatmaya çalıştı. Ardından bunu yapmayı bıraktı. Çünkü yeni gelen kız yanlış anlayabilirdi.
Onegmus O. Ambrosio

Onegmus O. Ambrosio

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 10, 2008 10:45 am

Onegmus, Evangeline'ya bakarken "Peki sen iyi misin? Birşeyler ister misin?" dedi. Onegmus biraz sustuktan sonra:

-"İyiyim canım sağol sadece biraz moralim bozuk"dedi.Çünkü o kızlar Onegmus'un moralini bozmuştu. Ama artık unutmalıydı bu konuyu. Çünkü o olayı her hatırladığında Evangeline'nın yüz ifadesi değişiyordu. Onu üzmemek için unutmalıydı. Onegmus tekrar sustu ve düşüncelere daldı.

Daha sonra kompartımandan içeri bir kız girdi. İlk önce o asillik meraklı kızları sandı. Ancak yanıldı, içeriye başka biri girmişti. Heyecanlı görünüyordu. Evangeline yeni gelen kıza: -"Merhaba Ben Evangeline Granger, nasılsınız?" dedi. Ardından Evangeline'nın Onegmus'a baktığını gördü. Gözleriyle birşeyler anlatmak istedi. Onegmus hemen anladı ve:

-Merhaba, hoşgeldin ben Onegmus Ambrosio, dedi. Tekrar Evangeline'ya baktı ve gülümsedi.
Kimbérley Emilia Lovett

Kimbérley Emilia Lovett

Savaş Tarafı : Ölüm Yiyenler
Mezun Olduğu Bina : Olmadim daha ama Hufflepuff olcak :D
Rp Partneri : Isteyen pm`den ulassin. :)

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 7:23 am

Yorgun gözlerle bos bir kompartiman ariyordu ama bulamayacak gibiydi.Her yer doluydu ve herkes heyecanliydi.Emilia disinda... Yine Hogwars`a gitmeme konusunu acmisti evde ve tartisma baslatmisti.Altta kalmamisti ama ailesini de ikna edememisti.Düsündükce cani sikiliyordu.Sonunda aramayi keseerek 1 numarali kompartmanin önünde durdu.Icerisi ögrenci kayniyordu."Olsun.""diye mirildanip kapilardan birini acti.Icerisi dolu olsa da yine de oturabilecek yer vardi.Gülümseyerek:

"Merhaba.Ben Kimbèrley Emilia.Sakincasi yoksa oturabilir miyim?"

demisti.Cok kibar cikmisti sesi.Aslinda o kadar da kibar degildi.Ama tanimadigi kisilere karsi kibar olmasi gerektigini biliyordu en azindan.Cevap beklerken icerdekileri süzüyordu.
Evangeline Granger

Evangeline Granger

MesajKonu: Geri: 1. Kompartmın   1. Kompartmın - Sayfa 2 I_icon_minitimePaz Mayıs 11, 2008 7:54 am

Evangeline Onegmus'un bu haline oldukça üzüllüyordu. Onu güldürmek için elinden geleni yapıyordu ama sanırım beceremiyordu. Çantasından bir kağıt kalem çıkardı ve mektup yazmaya başladı. Mektuba Onegmus'a karşı olan duygularını bir bir yazdı. Belki de zamanı gelince bunu ona verecekti. Ama şimdi değildi.

Ardından Evangeline kompartımandan birinin girdiğini gördü. Gelen kız "Merhaba.Ben Kimbèrley Emilia.Sakincasi yoksa oturabilir miyim?" dedi nazik bir ses tonuyla. Evangeline bunun üzerine:

-"Tabiiki oyurabilirsin. Ben Evangeline Granger." dedi ve gülümsedi.

Bu sefer Onegmus suscak gibi görünmüyordu. Belki hala morali çok bozuktu ama Evangeline'ye belirtmiyordu.Evangeline elini Onegmus'un elini üzerine koayarak üzgün bir tavırla:

-"Canım aldırma sen onları geçti gitti moralimizi bozmaya deymez. Hem seni böyle görmek çok üzüyor beni." dedi ve kimsenin duyamıyacağı bir ses tonuyla Onegmus'a yaklaşarak:

-"Seni seviyorum." dedi

1. Kompartmın
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-