CatlakKazan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hogwarts Cadılık ve Büyücülük Okulu

AnasayfaPortailAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Bir Ders Sonrası...

YazarMesaj
Camilla A. Bell

Camilla A. Bell

Savaş Tarafı : Tarafsız ama ailesinin neredeyse tüm üyeleri Slytherin'li veya ö.y.dir.
Mezun Olduğu Bina : (Okuyorum)Gryffindor
Rp Partneri : Coming Soon xD (kurgu hazır)

Bir Ders Sonrası... Empty
MesajKonu: Bir Ders Sonrası...   Bir Ders Sonrası... I_icon_minitimeÇarş. Haz. 04, 2008 1:07 pm

Angie göl kenarına geldi. Ağacın altına yerleşti. Gölün güzelliğini seyretmeye koyuldu. Göle hayran onlarca kişi vardı... O gölde yaşayan balıklar... Göl, yüce, eşsiz ve muhteşemdi. Angie geçmişini düşündü. Kai ile yaşadıkları... Birdenbire ayrılmaları. Gia... Ve yalnızlığı... Bir taş alıp sektirerek suya attı. Suskundu. Ağacın tepesinde şen ötüşen kuşlar nasıl da neşeliydiler... Angie bir an toparladı kendini.

" Kendine gel seni aptal... Sanki dünyanın sonu geldi! Ağlamayacaksın herhalde! Yoo! Salaklık etme! Sen mızmız Hufflepuff kızlarından değilsin ki! Sakin ol... "

kendi kendine bunları söyledi Angie. Sonunda daha iyi hissediyordu. Ödevini yapmaya koyuldu. Yüzünü yazmakta olduğu satırlar arasına gizledi. Ödevini hızlıca yapıyordu. Akıllı bir kızdı. Genelde bu akıllığını kurnazlığı ve sinsiliği ile birleştirip bazılarına oyun oynardı Angie. Ama son aylarda hevesi kaçmıştı. Yine de cuma günü Quidditch maçı vardı ve antremanları vardı. Toparlanmalıydı. Binasına layık olmalıydı.

" Ama ben istemedim ki! Bu salak binayı ben istemedim! Niçin bu binanın yararına çalışayım? "

diye düşündü. Yine de iyi bir büyücü olmalıydı. Bina için değil, kendisi için yapıyordu bunları. Yoksa o salak binadan ona ne? Hıh! Ama yine de bir arkadaşı, en azından Kia'nıın yerini dolduracak bir sevgilisi olsun isterdi... Yanına birinin gelmesini diledi.

( RP Out: İsteyen atlasın; Slytherinli olması tercihimdir. Hufflepuff olmasın lütfen...Razz)

Bir Ders Sonrası...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ders 1;
» 1. Ders
» 1. Ders
» 2. Ders